Chyby v lokacich

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Neodstranitelná past

Post by Fidorka »

Urgoldovo doupě 2.patro. Chodba , kde jsou po oboustranách dveře do kuchyní , dveře vedoucí rovně do velkého sálu jsou zapastěné neodstranitelnou pastí.

21:40:26] Vzít 20 : Nemes Loragos : Odstranění pasti : *neúspěch* : (20 + 18 = 38 proti TO: 36)
21:40:38] Vzít 20 : Nemes Loragos : Odstranění pasti : *neúspěch* : (20 + 18 = 38 proti TO: 36)
21:40:41] Najív Virtutes: Tolik drátků pohormadě nevidím ani na kroužkovce. *hodnotí mechanismus*
16 21:41:06] Nemes Loragos: // nejde to ... mám 38 proti 36 a nesundá ji to
21:41:09] Najív Virtutes: *vypadá s chutí do života jako vždy*

Past musel odstranit až DM.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

hele, kde vlastne beres log toho talku?
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Talk

Post by Lord_Berserk »

hele, kde vlastne beres log toho talku?
Urcite prepisuje rucne :D
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

jaara wrote:...
normálně printscreenem ne? pak označíš co chceš (v nějakym lepšim programu - Malování) a dáš ctrl+c a pak ctrl+v... to sou zkratky pro kopírování a vložení :lol:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Post by Žorž »

Heh, teď vidím, že asi opravdu trošku moc na taženích mluvím místo bojování. ;) Ale alespoň zůstane věčná památka, rozsáhlé dialogy hodné zfilmování nezapadnou v útrobách zapomnění..... :D

K tomu zapisování: Numero mi psal, že si rozhovory ukládá na počítač, ale musí se to někde aktivovat....neptejte se mne jak, on to určitě přiblíží spíš.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Zdenec
Nováček
Posts: 2
Joined: 09:42 18. Jun 2007
Location: Tisnov
Contact:

Post by Zdenec »

Pokud chcete zaznamenavat vse, co se vypisuje v nwn chatu, je zapotrebi nastavit v nwnplayer.ini hodnotu ClientEntireChatWindowLogging=1

Zaznam se uklada do adresare logs a pri kazdem spusteni nwn se prepisuje.
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

jaara wrote:hele, kde vlastne beres log toho talku?

Juuuu Fidorka má zase tajemství , které neznají ani mocní admini ! :twisted:


Třeba vám ho prozradím za rok na příštím srazu .... :wink:


P.S. Dáme hlasovat kdo chce aby se to veřejně vědělo jak to zapnout ? Ale než napíšete že ano... uvědomte si , že to zaznamená VŠE !! To zanamená v četně Tellu a komunikace s DM atd. ... už nikdy nebudete moct říci tak to nebylo on kecá... je to dvojsečná zbraň. Zaznamenává to i nemravné návrhy a vyhrožování... Opakuji může to udělat hodně zlé krve.

P.S.S. Náhodou je skvělé si dodatečně přečíst co kdo v boji řval a co ve hře v návalu akce bylo zapomenuto...a tvoje poslední věta před smrtí s kuchařkou byla skvělá ! :lol:
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Zdenec wrote:Pokud chcete zaznamenavat vse, co se vypisuje v nwn chatu, je zapotrebi nastavit v nwnplayer.ini hodnotu ClientEntireChatWindowLogging=1

Zaznam se uklada do adresare logs a pri kazdem spusteni nwn se prepisuje.

Ach jooo , a kouzlo je pryč ! Tady se fakt všechno vykecá ! :evil:
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Fidorka wrote:
Zdenec wrote:Pokud chcete zaznamenavat vse, co se vypisuje v nwn chatu, je zapotrebi nastavit v nwnplayer.ini hodnotu ClientEntireChatWindowLogging=1

Zaznam se uklada do adresare logs a pri kazdem spusteni nwn se prepisuje.

Ach jooo , a kouzlo je pryč ! Tady se fakt všechno vykecá ! :evil:
Zdenec ma +. Vedomosti sa maju volne sirit a nie ich nasilu drzat. :evil:
Ora et Labora
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Fidorka wrote:... uvědomte si , že to zaznamená VŠE !! To zanamená v četně Tellu a komunikace s DM atd. ...
Komunikace s DM zaznamenavana neni. Pokud mluvite do DM kanalu, tak zpravy nejsou viditelne (ale udajne to nejak jde zapnout na serveru, nevim jak.

Tzn. ze rozmluva s DM je jen jednostranna: vidite pouze DM odpovedi k vam, ale ne to co pisete do DM kanalu.

Pozor: Pokud znate primo nazev accountu DM, a mluvite k nemu - tak tato komunikace JE zaznamenavana.
Fidorka wrote:...už nikdy nebudete moct říci tak to nebylo on kecá...
Proto musis kecat porad - oni se v tom pak ztrati. Ber si priklad z Liua. :)

Fidorka wrote:... je to dvojsečná zbraň. Zaznamenává to i nemravné návrhy a vyhrožování... Opakuji může to udělat hodně zlé krve.
Asi takhle - nevidim nevyhodty tohoto systemu. Ovsem musim s rozmluvou s nekym jinym zachazet obdobne jako s listovnim tajemstvim. Takze dokud vsechny zainteresovane strany nedaji souhlas, tak nebudu rozhovory nikam zverejnovat.
Pokud se timto budete ridit, tak zadna zla krev nebude. A pokud vam nekdo nadava do tellu bezne, tak to jde resit - jeste jsem se s timhle nesetkal, ale znamy uz ano. Pak stacilo udelat "ty ty ty" a bylo po problemu.

Logovani je vyjimecne vhodne pri zjistovani nesrovnalosti: zaznamenava se vse vcetne bojovych informaci => zpetne muzete vklidu analyzovat cim kdo koho zabil, ze tamhle to NPC si ze zraneni ohnem nedela nic, jine ze ma takovou ci onakou redukci... A ze tamhle ten epicky hajzlik ma obranu minimalne 50. ;) // uz slysim obvykle hlasky, ze jsem chodici kalkulacka - podotykam ze systemovy log studuji hlavne pro vytazeni rozhovoru, specilane nejakeho toho drazdeni basnicke muzy - vetsina basnicek co jsem zde na forum daval vznikla ve hre... Tak proc je nepouzit. //

Fidorka wrote:P.S.S. Náhodou je skvělé si dodatečně přečíst co kdo v boji řval a co ve hře v návalu akce bylo zapomenuto...
Tak tak... :D
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Poznamka: Na editaci logu je dobre pouzit nejaky sofistikovanejsi program - vyborny je freeware PSPad. Je tam (=v logu) plno prebytecnych informaci:
takze pak nechate najit jen radky obsahujici slovo Tell (v ceske lokaci Rekni) a mate rozhovory. V blokovem oznaceni se zbavite pul radku zabirajiciho textu s datumem, hodinou, minutou a vterinou kdy ona hlaska vznikla.

No a pak mate neco takovehoto:

Liu Reyer Salidhar: [Tell] ted lvl 4 kouzlem povolavam ohniveho salamandra...
XYZ: [Tell] heh
...
Liu Reyer Salidhar: [Tell] ted jsem s nim probehnul lokaci, kam jsem se tezko dostaval s trpaslicim obrancem...
XYZ: [Tell] docela silny :)
Liu Reyer Salidhar: [Tell] na lvl 4 kouzlo dost
Liu Reyer Salidhar: [Tell] Krom toho je to asi tak jedina vec s cim muzu neco utepat :)
Liu Reyer Salidhar: [Tell] kdyz nepocitam utepani hracu Liuovymi blbymi recmi :)
XYZ: [Tell] to ti nestaci ? :)
Liu Reyer Salidhar: [Tell] tak to expiky nemam :)
Liu Reyer Salidhar: [Tell] hrozny to pohled XP huntera, ze? :P
XYZ: [Tell] strasny, za tohle bych te ukrizoval :P
Liu Reyer Salidhar: [Tell] jenom za tohle? :)
Liu Reyer Salidhar: [Tell] tak uz se tem poustnim banditum nedivim ze se dali na loupeni...
XYZ: [Tell] nechapu
Liu Reyer Salidhar: [Tell] mit jako svuj poklad v peti krabicich a 2 zapastovanych truhlach 3 pochodne, 2 lahve koralky, 20 zlatych a lektvar leceni malych zraneni...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Zelene vrsky-vychodni cesta: Aloe i andelsky list amji inventar
Zelene vrsky-u lovist: Liska je s invenarem
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Doubkov-dilna; CHybi vana na identifickaci tajemne rudy; maly stolecek na psani svitku neni pristupny
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Zacinam mit pocit, ze WB se nesnazi o nic jineho jak o okamzite zabiti psotav. Prosim timto DM objevivsi se ve hre, necht aktivne vyuzivaji DM kill - vyjde to nastejno.

Aneb klasicka kapitola z knihy: DEBILNI PRECHOD
Hrac uz pouceny, tak je paranoidni - ale hovXX pomuze invisa: hned za vlezem cihaji 4 nepratelska NPC. 2x pavouk co to zacne smazit bold attacky (bugle od bioware) a pavucinami, nejaky devourer, ktery ihned placa plosne snizeni sily (ano, bug by bioware, zabiji to kdyz se sila snizi pod 4) a k tomu nejaky kosteny netopyr. KOmplet vsechno to ma nasazene true seeing... To aby tomu FAKT postava nemohla uteci.

Gratuluji. HRal jsem na stare a2, ale tam se takoveho debilnosti odstranovaly - tvurci nemeli zajem "WB killovat" hracske postavy. Hral jsem i na PB serveru Gwain tharr I tam byl pri tvorbe lokaci jakz takz rozum. BOhuzel to nejde rici o lokacich zde.

Pro zajemce o vstupenku do pekel, zkuste se podivat na Abicosi hrobku v pousti.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

vono je možný, že je tam "nakákal" někdo prchající, já v tý hrobce byl a nemám ten dojem, že tam něco takovýho bylo ale možná, že sem si akorát nevšim, moje postava není ten čelní bourač
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked