Chyby v lokacich
Neodstranitelná past
Urgoldovo doupě 2.patro. Chodba , kde jsou po oboustranách dveře do kuchyní , dveře vedoucí rovně do velkého sálu jsou zapastěné neodstranitelnou pastí.
21:40:26] Vzít 20 : Nemes Loragos : Odstranění pasti : *neúspěch* : (20 + 18 = 38 proti TO: 36)
21:40:38] Vzít 20 : Nemes Loragos : Odstranění pasti : *neúspěch* : (20 + 18 = 38 proti TO: 36)
21:40:41] Najív Virtutes: Tolik drátků pohormadě nevidím ani na kroužkovce. *hodnotí mechanismus*
16 21:41:06] Nemes Loragos: // nejde to ... mám 38 proti 36 a nesundá ji to
21:41:09] Najív Virtutes: *vypadá s chutí do života jako vždy*
Past musel odstranit až DM.
21:40:26] Vzít 20 : Nemes Loragos : Odstranění pasti : *neúspěch* : (20 + 18 = 38 proti TO: 36)
21:40:38] Vzít 20 : Nemes Loragos : Odstranění pasti : *neúspěch* : (20 + 18 = 38 proti TO: 36)
21:40:41] Najív Virtutes: Tolik drátků pohormadě nevidím ani na kroužkovce. *hodnotí mechanismus*
16 21:41:06] Nemes Loragos: // nejde to ... mám 38 proti 36 a nesundá ji to
21:41:09] Najív Virtutes: *vypadá s chutí do života jako vždy*
Past musel odstranit až DM.
hele, kde vlastne beres log toho talku?
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Talk
Urcite prepisuje rucnehele, kde vlastne beres log toho talku?
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
normálně printscreenem ne? pak označíš co chceš (v nějakym lepšim programu - Malování) a dáš ctrl+c a pak ctrl+v... to sou zkratky pro kopírování a vloženíjaara wrote:...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Heh, teď vidím, že asi opravdu trošku moc na taženích mluvím místo bojování.
Ale alespoň zůstane věčná památka, rozsáhlé dialogy hodné zfilmování nezapadnou v útrobách zapomnění..... 
K tomu zapisování: Numero mi psal, že si rozhovory ukládá na počítač, ale musí se to někde aktivovat....neptejte se mne jak, on to určitě přiblíží spíš.
K tomu zapisování: Numero mi psal, že si rozhovory ukládá na počítač, ale musí se to někde aktivovat....neptejte se mne jak, on to určitě přiblíží spíš.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
jaara wrote:hele, kde vlastne beres log toho talku?
Juuuu Fidorka má zase tajemství , které neznají ani mocní admini !
Třeba vám ho prozradím za rok na příštím srazu ....
P.S. Dáme hlasovat kdo chce aby se to veřejně vědělo jak to zapnout ? Ale než napíšete že ano... uvědomte si , že to zaznamená VŠE !! To zanamená v četně Tellu a komunikace s DM atd. ... už nikdy nebudete moct říci tak to nebylo on kecá... je to dvojsečná zbraň. Zaznamenává to i nemravné návrhy a vyhrožování... Opakuji může to udělat hodně zlé krve.
P.S.S. Náhodou je skvělé si dodatečně přečíst co kdo v boji řval a co ve hře v návalu akce bylo zapomenuto...a tvoje poslední věta před smrtí s kuchařkou byla skvělá !
Zdenec ma +. Vedomosti sa maju volne sirit a nie ich nasilu drzat.Fidorka wrote:Zdenec wrote:Pokud chcete zaznamenavat vse, co se vypisuje v nwn chatu, je zapotrebi nastavit v nwnplayer.ini hodnotu ClientEntireChatWindowLogging=1
Zaznam se uklada do adresare logs a pri kazdem spusteni nwn se prepisuje.
Ach jooo , a kouzlo je pryč ! Tady se fakt všechno vykecá !
Ora et Labora
Komunikace s DM zaznamenavana neni. Pokud mluvite do DM kanalu, tak zpravy nejsou viditelne (ale udajne to nejak jde zapnout na serveru, nevim jak.Fidorka wrote:... uvědomte si , že to zaznamená VŠE !! To zanamená v četně Tellu a komunikace s DM atd. ...
Tzn. ze rozmluva s DM je jen jednostranna: vidite pouze DM odpovedi k vam, ale ne to co pisete do DM kanalu.
Pozor: Pokud znate primo nazev accountu DM, a mluvite k nemu - tak tato komunikace JE zaznamenavana.
Proto musis kecat porad - oni se v tom pak ztrati. Ber si priklad z Liua.Fidorka wrote:...už nikdy nebudete moct říci tak to nebylo on kecá...
Asi takhle - nevidim nevyhodty tohoto systemu. Ovsem musim s rozmluvou s nekym jinym zachazet obdobne jako s listovnim tajemstvim. Takze dokud vsechny zainteresovane strany nedaji souhlas, tak nebudu rozhovory nikam zverejnovat.Fidorka wrote:... je to dvojsečná zbraň. Zaznamenává to i nemravné návrhy a vyhrožování... Opakuji může to udělat hodně zlé krve.
Pokud se timto budete ridit, tak zadna zla krev nebude. A pokud vam nekdo nadava do tellu bezne, tak to jde resit - jeste jsem se s timhle nesetkal, ale znamy uz ano. Pak stacilo udelat "ty ty ty" a bylo po problemu.
Logovani je vyjimecne vhodne pri zjistovani nesrovnalosti: zaznamenava se vse vcetne bojovych informaci => zpetne muzete vklidu analyzovat cim kdo koho zabil, ze tamhle to NPC si ze zraneni ohnem nedela nic, jine ze ma takovou ci onakou redukci... A ze tamhle ten epicky hajzlik ma obranu minimalne 50.
Tak tak...Fidorka wrote:P.S.S. Náhodou je skvělé si dodatečně přečíst co kdo v boji řval a co ve hře v návalu akce bylo zapomenuto...
Poznamka: Na editaci logu je dobre pouzit nejaky sofistikovanejsi program - vyborny je freeware PSPad. Je tam (=v logu) plno prebytecnych informaci:
takze pak nechate najit jen radky obsahujici slovo Tell (v ceske lokaci Rekni) a mate rozhovory. V blokovem oznaceni se zbavite pul radku zabirajiciho textu s datumem, hodinou, minutou a vterinou kdy ona hlaska vznikla.
No a pak mate neco takovehoto:
Liu Reyer Salidhar: [Tell] ted lvl 4 kouzlem povolavam ohniveho salamandra...
XYZ: [Tell] heh
...
Liu Reyer Salidhar: [Tell] ted jsem s nim probehnul lokaci, kam jsem se tezko dostaval s trpaslicim obrancem...
XYZ: [Tell] docela silny
Liu Reyer Salidhar: [Tell] na lvl 4 kouzlo dost
Liu Reyer Salidhar: [Tell] Krom toho je to asi tak jedina vec s cim muzu neco utepat
Liu Reyer Salidhar: [Tell] kdyz nepocitam utepani hracu Liuovymi blbymi recmi
XYZ: [Tell] to ti nestaci ?
Liu Reyer Salidhar: [Tell] tak to expiky nemam
Liu Reyer Salidhar: [Tell] hrozny to pohled XP huntera, ze?
XYZ: [Tell] strasny, za tohle bych te ukrizoval
Liu Reyer Salidhar: [Tell] jenom za tohle?
Liu Reyer Salidhar: [Tell] tak uz se tem poustnim banditum nedivim ze se dali na loupeni...
XYZ: [Tell] nechapu
Liu Reyer Salidhar: [Tell] mit jako svuj poklad v peti krabicich a 2 zapastovanych truhlach 3 pochodne, 2 lahve koralky, 20 zlatych a lektvar leceni malych zraneni...
takze pak nechate najit jen radky obsahujici slovo Tell (v ceske lokaci Rekni) a mate rozhovory. V blokovem oznaceni se zbavite pul radku zabirajiciho textu s datumem, hodinou, minutou a vterinou kdy ona hlaska vznikla.
No a pak mate neco takovehoto:
Liu Reyer Salidhar: [Tell] ted lvl 4 kouzlem povolavam ohniveho salamandra...
XYZ: [Tell] heh
...
Liu Reyer Salidhar: [Tell] ted jsem s nim probehnul lokaci, kam jsem se tezko dostaval s trpaslicim obrancem...
XYZ: [Tell] docela silny
Liu Reyer Salidhar: [Tell] na lvl 4 kouzlo dost
Liu Reyer Salidhar: [Tell] Krom toho je to asi tak jedina vec s cim muzu neco utepat
Liu Reyer Salidhar: [Tell] kdyz nepocitam utepani hracu Liuovymi blbymi recmi
XYZ: [Tell] to ti nestaci ?
Liu Reyer Salidhar: [Tell] tak to expiky nemam
Liu Reyer Salidhar: [Tell] hrozny to pohled XP huntera, ze?
XYZ: [Tell] strasny, za tohle bych te ukrizoval
Liu Reyer Salidhar: [Tell] jenom za tohle?
Liu Reyer Salidhar: [Tell] tak uz se tem poustnim banditum nedivim ze se dali na loupeni...
XYZ: [Tell] nechapu
Liu Reyer Salidhar: [Tell] mit jako svuj poklad v peti krabicich a 2 zapastovanych truhlach 3 pochodne, 2 lahve koralky, 20 zlatych a lektvar leceni malych zraneni...
Zacinam mit pocit, ze WB se nesnazi o nic jineho jak o okamzite zabiti psotav. Prosim timto DM objevivsi se ve hre, necht aktivne vyuzivaji DM kill - vyjde to nastejno.
Aneb klasicka kapitola z knihy: DEBILNI PRECHOD
Hrac uz pouceny, tak je paranoidni - ale hovXX pomuze invisa: hned za vlezem cihaji 4 nepratelska NPC. 2x pavouk co to zacne smazit bold attacky (bugle od bioware) a pavucinami, nejaky devourer, ktery ihned placa plosne snizeni sily (ano, bug by bioware, zabiji to kdyz se sila snizi pod 4) a k tomu nejaky kosteny netopyr. KOmplet vsechno to ma nasazene true seeing... To aby tomu FAKT postava nemohla uteci.
Gratuluji. HRal jsem na stare a2, ale tam se takoveho debilnosti odstranovaly - tvurci nemeli zajem "WB killovat" hracske postavy. Hral jsem i na PB serveru Gwain tharr I tam byl pri tvorbe lokaci jakz takz rozum. BOhuzel to nejde rici o lokacich zde.
Pro zajemce o vstupenku do pekel, zkuste se podivat na Abicosi hrobku v pousti.
Aneb klasicka kapitola z knihy: DEBILNI PRECHOD
Hrac uz pouceny, tak je paranoidni - ale hovXX pomuze invisa: hned za vlezem cihaji 4 nepratelska NPC. 2x pavouk co to zacne smazit bold attacky (bugle od bioware) a pavucinami, nejaky devourer, ktery ihned placa plosne snizeni sily (ano, bug by bioware, zabiji to kdyz se sila snizi pod 4) a k tomu nejaky kosteny netopyr. KOmplet vsechno to ma nasazene true seeing... To aby tomu FAKT postava nemohla uteci.
Gratuluji. HRal jsem na stare a2, ale tam se takoveho debilnosti odstranovaly - tvurci nemeli zajem "WB killovat" hracske postavy. Hral jsem i na PB serveru Gwain tharr I tam byl pri tvorbe lokaci jakz takz rozum. BOhuzel to nejde rici o lokacich zde.
Pro zajemce o vstupenku do pekel, zkuste se podivat na Abicosi hrobku v pousti.