Povrchní fórum

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Povrchní fórum

Post by Tretas »

Tretas wrote:von to myslel jako že by si někdo vyrobil trpoše čaroděje. teda aspoň doufám že k Norďákum nepujde nějakej cfelf magič :-D to by Jorg asi nepřežil :mrgreen:
no spíš ten cfelf by to nepřežil :-D :-D
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Povrchní fórum

Post by Miky »

Tretas wrote: no spíš ten cfelf by to nepřežil :-D :-D
Pochybuju že by se takhle nemoudrý elf našel, je to jako kdyby vlezla supermodelka do brlohu plného zdrogovaných bezdomovců. Efl by to snad přežil, jen by si pomocí pročištění mysli musel doživotně léčit postraumatickou stresovou poruchu. Trpaslíci by skončili jako sošky na skalce v nějaké Alwarielské zahrádce :twisted:
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Povrchní fórum

Post by Theogil I »

Páni tudaj sa mi to lůbí, také pěkné poudání. Ha ten dluhý pán so sa po našem účí toť hotový jazykoznalec. Teho pána bych móc rád potkál ha vo tech legtvarach si s nim promlůvil. Bo včera sa stálo neščestí ha já neměl jak s tým co narobít. Tož bych rád vočíhnul so sa v jeho kebuli a ampulách hóní a co by jako koštoválo neco porádnýho do flakónky namíchat. Tak si ma dóbro prohlídni čahůne, skorem bílé vlasy a vós do třech pramenů spleténé, zlaté krožky bernění pod tabardem skovaný, rudé plášč proti vohnivcům ha v ruce nekdy kuša velká jak balista Karathské armády. Jo ha Boindil mě zvů. Jak sa nekdy potkáme tak sa dohůkáme, bo ašivá teho bude cet trošku vícero druhů.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Povrchní fórum

Post by DenGrasse »

Miky wrote: Pochybuju že by se takhle nemoudrý elf našel...
elfové bývají inteligentní, ale s moudrostí to zase nepřehánějí... :mrgreen: a můj elf má o těchto věcech své vlastní teorie, někdy ve stylu "to je ale milá kočička!" (tygr...), "jistě je moc hodná, podívejte jak je pruhovaná!" a "ten drow za to nemůže, podepsala se na něm degenerace a temná magie! to že vás stáhl z kůže je politováníhodné, ale on není zlý, je nemocný! .. ale jsou to perfektně vedené řezy, podívejte! taková preciznost... haló! haló!!!"

takže nemoudrý by byl, nicméně zapojit se mezi trpaslíky by zřejmě mohl až po selhání čichových buňěk :mrgreen:
Theogil I wrote:...
elf má na nástěnkách už několik inzerátů. obvykle se dá najít poblíž hřbitova (s rukama až po lokty od ghůlích vnitřností, jak zevnitř rve něco žlutého a tvrdého a hází to do moždíře) :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Koupě nefungující budovy

Post by Radim »

Chci se zeptat zda je možné zakoupit nějakou nevyužitelnou budovu pro vlastní účely.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Koupě nefungující budovy

Post by nomis_b »

Radim wrote:Chci se zeptat zda je možné zakoupit nějakou nevyužitelnou budovu pro vlastní účely.
zakoupit ne. ale da se pronajmout. je to hlavne z duvodu, ze kdyz neco koupis, tak kdyby si pak rok nehral, tak by budova byla ladem...

a jinak, nejlepsi by bylo se domluvit s rejtym na cenach za velikost a nejlepe si ji sam udelat v toolu, podle tvych predstav.
A zase se craftí...
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Koupě nefungující budovy

Post by Neithan1 »

nomis_b wrote:zakoupit ne. ale da se pronajmout.
preco by nesla ? Ide zakupit.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Koupě nefungující budovy

Post by Radim »

Ok díky za info,ale s tool nezvládám.Asi se budu muset začít učit :mrgreen:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Koupě nefungující budovy

Post by nomis_b »

Radim wrote:Ok díky za info,ale s tool nezvládám.Asi se budu muset začít učit :mrgreen:
s nim to bude pro tebe nejlehci. tedy dockas se veci nejdrive a bude podle tvych predstav.
A zase se craftí...
Locked