PC budu a tiez mali byt v Hag Grare, Dar Garag bol miniQ ako priprava na hlavny utok tak sa stym zmierte !
Poděkování
Re: Poděkování
Vam sa to povie zmenit frakciu, ale kedy ? ked ste kazde NPC milisekundu po nahodeni vaporizovali.
PC budu a tiez mali byt v Hag Grare, Dar Garag bol miniQ ako priprava na hlavny utok tak sa stym zmierte !
PC budu a tiez mali byt v Hag Grare, Dar Garag bol miniQ ako priprava na hlavny utok tak sa stym zmierte !
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Poděkování
tak rychly to nebylo - chvili trva pustit tetivu a sip nez propichne straznyho tak taky neni hned :oD byly to jatkaNeithan1 wrote:Vam sa to povie zmenit frakciu, ale kedy ? ked ste kazde NPC milisekundu po nahodeni vaporizovali.
Re: Poděkování
jo a prave nez tam ten sip doleti tak zbytok magov vystreli iontove paprsky a zo strazcu ostane len kostra. Musis pocitat aj stym ze tam bolo tak 10 hracov.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Poděkování
použít hůlku na změnu frakce chvíli trvá... musí se použít, najít v dialogu co potřebujem a počkat až se aktivuje.. za to dobu jste o 3 lokace vedle 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Poděkování
opožděně díky za včerejší výpravu anší obvyklé sestavě a to Elvin(úžasný prase-čaroděj) Tariel(dračice naše) , Grombo(dumdy dumdy dum) a Samantha (nejlepší kornout)
dobití ledového paláce , se mi fakt líbilo , zvláš když mi grombo zavřel před nosem a u ěm tam dva ledový golemové

dobití ledového paláce , se mi fakt líbilo , zvláš když mi grombo zavřel před nosem a u ěm tam dva ledový golemové
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Taky bych chtěl poděkovat všem jmenovitě: Tariel, Grombo, Alleya a Elvinova sestřička Samantha (alias kornoutek
). Byl to fakt hodně dobrej boj a nejlepší na to bylo, že bez chyb a LAGŮ
(když pominu Grombovo statečný zavírání dveří
)
DM
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Poděkování
Ja dekuji Korina Maynolds (jachyre?) a Rokovi (loadr, zbyna , dlfksdds nebo tak nejak
) a mnohym jinym za to, ze my poctive hlasi chyby v craftu a nevidi v tom vlastni prospech. Craft je beh nadlouhou trat a je porad hodne veci, co je v nem potreba upravovat, zlepsovat a hlavne opravovat.
Vam kteri chyby nehlasi, ale jen vyuzivaji.. tak vam nepreji nic dobreho
Ale snad se vas najde vice, kteri budou vice dbat na dobro vsech, nez na osobni zisk ale jak na vas nekdo prijde a ja tu chybu nebudu mit hlasenou... vezte, ze Rejty v luxovani inventare nejni zrovna hodnej
jak mi psala vcera Korina :
Uz chapu, proc Rejty nikomu neveri, kdyz vidim, kolik lidi te chyby zneuziva.
Vam kteri chyby nehlasi, ale jen vyuzivaji.. tak vam nepreji nic dobreho
Ale snad se vas najde vice, kteri budou vice dbat na dobro vsech, nez na osobni zisk ale jak na vas nekdo prijde a ja tu chybu nebudu mit hlasenou... vezte, ze Rejty v luxovani inventare nejni zrovna hodnej
jak mi psala vcera Korina :
Uz chapu, proc Rejty nikomu neveri, kdyz vidim, kolik lidi te chyby zneuziva.
A zase se craftí...
Re: Poděkování
takze ja chci podekovat Marvinovi za ochotu a primluveni
dale Rejtymu za spravne rozhodovani
Mikymu za to ze nechal predevsim memu gustu domluveni na ditkach,bydleni,jmen a pod.
a predevsim moooc hodnemu DM KRATOVI za skvelou spolupraci, trpelivost, zabavu, rychlou dorozumitelnost, ochotu, vstricnost, za cas ktery venuje upravam a vytvareni, za zajem vylepsit a zprijemnit hru a tak vubec......
diky
dale Rejtymu za spravne rozhodovani
Mikymu za to ze nechal predevsim memu gustu domluveni na ditkach,bydleni,jmen a pod.
a predevsim moooc hodnemu DM KRATOVI za skvelou spolupraci, trpelivost, zabavu, rychlou dorozumitelnost, ochotu, vstricnost, za cas ktery venuje upravam a vytvareni, za zajem vylepsit a zprijemnit hru a tak vubec......
diky
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Poděkování
Díky DM Lorelei, že si mě všiml. 
Krus Kolohnát - smrdutý půlork
Farim - trpasličí bojovník
Farim - trpasličí bojovník
Re: Poděkování
Dneska poděkování Gorrgorothovi za pěknej quest s výslechem a popravou
a Daladanovi s Kermánšáhem Salífem za pěknou hru po celou dobu. Díky!
Re: Poděkování
bych chtel podekovat za to co je pod povrchem - dneska sla terka dolu na houbicky klikla na diru ale zpatky uz nefachal prechod a tak zkusila hledat jinou cestu
vysledkem je ze prolezla asi 40 novych lokaci a nakonec se musela tahnout nepratelskym mestem protoze uz jina cesta nezbyvala aby zustala zarazena po dalsich 27 lokacich za mestem znova restartem a zabijakama co vypadaji moc fajnove aby jen hlidaly blbou cestu k povrchu :o)
ted prisel restart a smazly se mapy a bude to zajimavy teprv :o) dostavaly me husty hlasky na ruznych utvarech co sem cestou zahlid fakt dost dobry kdo to delal :oD az me volaly na obed tak sem zjistil ze tam bloudim uz 4 hodiny :o)
ps zkousel sem psat dm aby to nebylo zneuziti toho ze nejsou ve hre pred tim nez sem zkusil prolest to mesto
vysledkem je ze prolezla asi 40 novych lokaci a nakonec se musela tahnout nepratelskym mestem protoze uz jina cesta nezbyvala aby zustala zarazena po dalsich 27 lokacich za mestem znova restartem a zabijakama co vypadaji moc fajnove aby jen hlidaly blbou cestu k povrchu :o)
ted prisel restart a smazly se mapy a bude to zajimavy teprv :o) dostavaly me husty hlasky na ruznych utvarech co sem cestou zahlid fakt dost dobry kdo to delal :oD az me volaly na obed tak sem zjistil ze tam bloudim uz 4 hodiny :o)
ps zkousel sem psat dm aby to nebylo zneuziti toho ze nejsou ve hre pred tim nez sem zkusil prolest to mesto
Re: Poděkování
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácípaja13 wrote:bych chtel podekovat za to co je pod povrchem - dneska sla terka dolu na houbicky klikla na diru ale zpatky uz nefachal prechod a tak zkusila hledat jinou cestu
vysledkem je ze prolezla asi 40 novych lokaci a nakonec se musela tahnout nepratelskym mestem protoze uz jina cesta nezbyvala aby zustala zarazena po dalsich 27 lokacich za mestem znova restartem a zabijakama co vypadaji moc fajnove aby jen hlidaly blbou cestu k povrchu)
ted prisel restart a smazly se mapy a bude to zajimavy teprv) dostavaly me husty hlasky na ruznych utvarech co sem cestou zahlid fakt dost dobry kdo to delal :oD az me volaly na obed tak sem zjistil ze tam bloudim uz 4 hodiny
)
ps zkousel sem psat dm aby to nebylo zneuziti toho ze nejsou ve hre pred tim nez sem zkusil prolest to mesto
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
- Gorrgorroth
- Šlechtic
- Posts: 348
- Joined: 13:11 23. Oct 2008
- Location: Rožnov p. R.
- Contact:
Re: Poděkování
hmm, doslova reklama na Hrajte v podtemnuPajule wrote:
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácílituju podtemnáky
![]()
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
Re: Poděkování
vubec ne bylo to husty maso!Gorrgorroth wrote:hmm, doslova reklama na Hrajte v podtemnu :mrgreen:Pajule wrote:
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí :D lituju podtemnáky :twisted: :mrgreen:
kdyz sem konecne vypad na normalni tmu tak sem mel nektery veci zatazeny az v brichu :o) pocity kdyz jsem se protrahoval okolo drovi hradby a nekdo zakouzlil timestop popsat nejdou a uz vubec ne kdyz terka vlezla do prechodu a objevila se uvnitr droviho mesta napravo chram pavouci bohyne a nalevo otrokarku a vsude kolem drovy mazala dolu mezi splasky rychleji jak kdyz ja doma splachnu neco dozachodu :oD
Re: Poděkování
Velký dík za porod a zařizovnání okolo mamině (G14) a bábě pupkořezce (Kratovi) 