Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Poděkování

Post by Neithan1 »

Vam sa to povie zmenit frakciu, ale kedy ? ked ste kazde NPC milisekundu po nahodeni vaporizovali.
PC budu a tiez mali byt v Hag Grare, Dar Garag bol miniQ ako priprava na hlavny utok tak sa stym zmierte ! :|
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: Poděkování

Post by paja13 »

Neithan1 wrote:Vam sa to povie zmenit frakciu, ale kedy ? ked ste kazde NPC milisekundu po nahodeni vaporizovali.
tak rychly to nebylo - chvili trva pustit tetivu a sip nez propichne straznyho tak taky neni hned :oD byly to jatka
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Poděkování

Post by Neithan1 »

jo a prave nez tam ten sip doleti tak zbytok magov vystreli iontove paprsky a zo strazcu ostane len kostra. Musis pocitat aj stym ze tam bolo tak 10 hracov.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Poděkování

Post by Krata »

použít hůlku na změnu frakce chvíli trvá... musí se použít, najít v dialogu co potřebujem a počkat až se aktivuje.. za to dobu jste o 3 lokace vedle :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Poděkování

Post by Pajule »

opožděně díky za včerejší výpravu anší obvyklé sestavě a to Elvin(úžasný prase-čaroděj) Tariel(dračice naše) , Grombo(dumdy dumdy dum) a Samantha (nejlepší kornout)

dobití ledového paláce , se mi fakt líbilo , zvláš když mi grombo zavřel před nosem a u ěm tam dva ledový golemové :twisted: :lol:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: Poděkování

Post by ravangorn »

Taky bych chtěl poděkovat všem jmenovitě: Tariel, Grombo, Alleya a Elvinova sestřička Samantha (alias kornoutek :D ). Byl to fakt hodně dobrej boj a nejlepší na to bylo, že bez chyb a LAGŮ :) (když pominu Grombovo statečný zavírání dveří :D )
DM
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Poděkování

Post by nomis_b »

Ja dekuji Korina Maynolds (jachyre?) a Rokovi (loadr, zbyna , dlfksdds nebo tak nejak :wink: ) a mnohym jinym za to, ze my poctive hlasi chyby v craftu a nevidi v tom vlastni prospech. Craft je beh nadlouhou trat a je porad hodne veci, co je v nem potreba upravovat, zlepsovat a hlavne opravovat.

Vam kteri chyby nehlasi, ale jen vyuzivaji.. tak vam nepreji nic dobreho :twisted:
Ale snad se vas najde vice, kteri budou vice dbat na dobro vsech, nez na osobni zisk ale jak na vas nekdo prijde a ja tu chybu nebudu mit hlasenou... vezte, ze Rejty v luxovani inventare nejni zrovna hodnej :mrgreen:

jak mi psala vcera Korina :
Uz chapu, proc Rejty nikomu neveri, kdyz vidim, kolik lidi te chyby zneuziva.
A zase se craftí...
User avatar
G14
Rytíř
Posts: 540
Joined: 16:24 13. Sep 2008
Location: všudezdejší,momentálně Zákupy!

Re: Poděkování

Post by G14 »

takze ja chci podekovat Marvinovi za ochotu a primluveni :D
dale Rejtymu za spravne rozhodovani 8)
Mikymu za to ze nechal predevsim memu gustu domluveni na ditkach,bydleni,jmen a pod. :mrgreen:
a predevsim moooc hodnemu DM KRATOVI za skvelou spolupraci, trpelivost, zabavu, rychlou dorozumitelnost, ochotu, vstricnost, za cas ktery venuje upravam a vytvareni, za zajem vylepsit a zprijemnit hru a tak vubec...... :P

diky :wink:
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
User avatar
Sokar
Nováček
Posts: 38
Joined: 19:00 28. Apr 2007

Re: Poděkování

Post by Sokar »

Díky DM Lorelei, že si mě všiml. :wink:
Krus Kolohnát - smrdutý půlork
Farim - trpasličí bojovník
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Poděkování

Post by Jonny »

Dneska poděkování Gorrgorothovi za pěknej quest s výslechem a popravou :) a Daladanovi s Kermánšáhem Salífem za pěknou hru po celou dobu. Díky!
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: Poděkování

Post by paja13 »

bych chtel podekovat za to co je pod povrchem - dneska sla terka dolu na houbicky klikla na diru ale zpatky uz nefachal prechod a tak zkusila hledat jinou cestu

vysledkem je ze prolezla asi 40 novych lokaci a nakonec se musela tahnout nepratelskym mestem protoze uz jina cesta nezbyvala aby zustala zarazena po dalsich 27 lokacich za mestem znova restartem a zabijakama co vypadaji moc fajnove aby jen hlidaly blbou cestu k povrchu :o)
ted prisel restart a smazly se mapy a bude to zajimavy teprv :o) dostavaly me husty hlasky na ruznych utvarech co sem cestou zahlid fakt dost dobry kdo to delal :oD az me volaly na obed tak sem zjistil ze tam bloudim uz 4 hodiny :o)

ps zkousel sem psat dm aby to nebylo zneuziti toho ze nejsou ve hre pred tim nez sem zkusil prolest to mesto
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Poděkování

Post by Pajule »

paja13 wrote:bych chtel podekovat za to co je pod povrchem - dneska sla terka dolu na houbicky klikla na diru ale zpatky uz nefachal prechod a tak zkusila hledat jinou cestu

vysledkem je ze prolezla asi 40 novych lokaci a nakonec se musela tahnout nepratelskym mestem protoze uz jina cesta nezbyvala aby zustala zarazena po dalsich 27 lokacich za mestem znova restartem a zabijakama co vypadaji moc fajnove aby jen hlidaly blbou cestu k povrchu :o)
ted prisel restart a smazly se mapy a bude to zajimavy teprv :o) dostavaly me husty hlasky na ruznych utvarech co sem cestou zahlid fakt dost dobry kdo to delal :oD az me volaly na obed tak sem zjistil ze tam bloudim uz 4 hodiny :o)

ps zkousel sem psat dm aby to nebylo zneuziti toho ze nejsou ve hre pred tim nez sem zkusil prolest to mesto
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí :D lituju podtemnáky :twisted: :mrgreen:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Poděkování

Post by Gorrgorroth »

Pajule wrote:
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí :D lituju podtemnáky :twisted: :mrgreen:
hmm, doslova reklama na Hrajte v podtemnu :mrgreen:
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: Poděkování

Post by paja13 »

Gorrgorroth wrote:
Pajule wrote:
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí :D lituju podtemnáky :twisted: :mrgreen:
hmm, doslova reklama na Hrajte v podtemnu :mrgreen:
vubec ne bylo to husty maso!

kdyz sem konecne vypad na normalni tmu tak sem mel nektery veci zatazeny az v brichu :o) pocity kdyz jsem se protrahoval okolo drovi hradby a nekdo zakouzlil timestop popsat nejdou a uz vubec ne kdyz terka vlezla do prechodu a objevila se uvnitr droviho mesta napravo chram pavouci bohyne a nalevo otrokarku a vsude kolem drovy mazala dolu mezi splasky rychleji jak kdyz ja doma splachnu neco dozachodu :oD
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Poděkování

Post by Miky »

Velký dík za porod a zařizovnání okolo mamině (G14) a bábě pupkořezce (Kratovi) :mrgreen:
Post Reply