Realie vs sila buildu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by DenGrasse »

Joo přesně tak jsem to myslel. Kdyby se dobývání Hag graru dělo na EfU, byl byto velkej IG event a všechny posavy co se ho účastní by riskovaly permku, pokud je někdo neoživí ve hře. A ty co by tam nebyly, tj. nehrály, by byly přesunutý do Podtemna bez dalšího, poraď si jak umíš. 8)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Realie vs sila buildu

Post by Krata »

Přesun hráčů z Hag-Graru do podtemno neni bráno jako chyba, prostě se tak udělalo a dali se jim věci i lvly... uškvařte se závystí :roll:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Lord_Berserk »

me se nic nedavalo :shock: a i beztak vas vsecky zabiju a sesadim Thala z trunu :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Realie vs sila buildu

Post by Krata »

tam už sem já :D
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Pidizvik
Nováček
Posts: 19
Joined: 14:05 31. Mar 2009

Re: Realie vs sila buildu

Post by Pidizvik »

Krata wrote:Přesun hráčů z Hag-Graru do podtemno neni bráno jako chyba, prostě se tak udělalo a dali se jim věci i lvly... uškvařte se závystí :roll:
A to je jako oficalní odpověď DM teamu na Neitahanovu otázky :

Cituji: To je vyhoda ze sa zmaze jedine mesto kde mozes na povrchu hrat a prehodia ti postavu do podtemna ? Co konkretne z toho plynie, aka vyhoda ?

Nebo se jen nechce nikomu přiznat , že "násilné" rozjetí podtemna je něco co není zrovna hráči dvakrát vítané , ale že jde jen o rozjetí snu spustit frakční masakry....
" Čas pustit se do běhu nastává zhruba v okamžiku , kdy zazní ..e.. ve větě: " Hej, ty ! "
Mrakoplaš
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Lord_Berserk »

neni nad frakcni masakry ...NPC sou nuda jedine hromadny frakcni boje sou ten pravej adrenalin :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Pidizvik
Nováček
Posts: 19
Joined: 14:05 31. Mar 2009

Re: Realie vs sila buildu

Post by Pidizvik »

Mohl by tady s toho být alespoň jednou topic kde se mluví rozumě , bez nic neřešících výkřiků alá bersekr ? A bez přízpěvků obsahujících jen smajlíky a hlášky typu Jejda !?

Když už jednou chceme něco o hraní na Thali probrat tak alespoň s troškou sbekontrolování co píšu a jestli se to opravdu hodí jako rozumný přízpěvek ... na ptákoviny a honění přízpěvků už tu máte rozjetých desítky jiných topiců.
" Čas pustit se do běhu nastává zhruba v okamžiku , kdy zazní ..e.. ve větě: " Hej, ty ! "
Mrakoplaš
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Lord_Berserk »

nad cim places ? ....ja sem nic nedostal zadnou rasu mi nezmenili z rozjety legije neni nic, sem dole zas jak otrok ..to mam furt brecet jako vecina z vas (alaa duergar je slabej, ty z Hag-Grar dostaly novy postavy mega silny buildy ECL 2) ...fakt nechapu Hag-Grar se zrusil protoze by podtemno upadlo uplne do zapomneni a nikdo by tam proste nehral... zruseni zlyho mesta je sice blby ale jina moznost lepci nebyla :!:

BTW - ty dole dostaly uplne ty samy levely a povolani a jak uz se to psalo, places zavidis ??? tak si zahraj dole a pochopis ze by byla fakt skoda kdyz by Fotrovo prace na podtemnu prisla do hajzlu :) paac je to tam paradni a dejcha se tam dobre
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Pidizvik
Nováček
Posts: 19
Joined: 14:05 31. Mar 2009

Re: Realie vs sila buildu

Post by Pidizvik »

Lord_Berserk wrote:nad cim places ? ....
Přečti si můj přízpěvek o trošku vejš ... Mě vadí že vize Podtemna jaká je a jaká se snaží za každou cenu rozjet je vize radikálního frakčního boje. Jestli po něm tolik toužíte a podtemno je tak nádherné ( zatím po boji slyším toužit jen hráče zlých postav ) , tak si nechte zavalit tunely a masakrujte se mezi sebou drow vs duregar atd.... A nesnažte se do toho za každou cenu namočit zbytek servru. Uvidíme jak velkou přitažlivost bude mít ta vaše opěvovaná vybíjená. No a nakonce tu třeba budou dva servry za cenu jednoho ... obchodní sen ne ?
" Čas pustit se do běhu nastává zhruba v okamžiku , kdy zazní ..e.. ve větě: " Hej, ty ! "
Mrakoplaš
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Realie vs sila buildu

Post by Krata »

jenom abych připoměl, tohle je frakční svět a boje jsou tady povoleny a podporovány, jesli se ti to nelíbí tak s tim nic neuděláme.. na Thalii to tak je
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Lord_Berserk »

aha takze dalsi hippies :mrgreen: je mi to jasny... jestli ti vadi frakce tak nevylejzej za tmy z mesta a jestli chces svet beze zla tak di hrat The Sims, v kazdym svete fantazie je zlo a dycky bylo to nezmenis... nechapu co se snazis prosadit ...nic proti :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: Realie vs sila buildu

Post by paja13 »

Lord_Berserk wrote: pochopis ze by byla fakt skoda kdyz by Fotrovo prace na podtemnu prisla do hajzlu :) paac je to tam paradni a dejcha se tam dobre
mas uplnou pravdu http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 748#p42748

lepsi dychani ale neberu :o)
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by DenGrasse »

Pidizvik wrote: Mě vadí že vize Podtemna jaká je a jaká se snaží za každou cenu rozjet je vize radikálního frakčního boje...
nová vize Podtemna je ve vývoji, současně se snahou zkonsolidovat reálie světa. zrušení Hag Graru je součástí snahy zmenšit prostor pro setkávání hráčů - v této chvíli jsou dvě centra plus několik menších, hag byl velké třetí centrum a na to na serveru prostě nejsou hráči, aby všechno plnohodnotně utáhli.
to jestli vztahy Podtemno x Povrch budou postavený na radikálnim frakčnim boji nebo jinak, je do značný míry závislý na hráčích.
pokud kdokoli máte nějakej nápad či vizi, jak by Podtemno mělo podle vás vypadat, klidně mi to šoupněte do PM nebo mailu (nepiště mi "nemělo by" ale "navrhuju tohle a tohle"). teď je správná doba přihlásit se s návrhy a nápady, slibuju že je přečtu a vyhodnotim (než je photter vyhodí :mrgreen: ).

ale jinak prosím uvědomte si, že tým vytváří svět s nějakym záměrem a vy v něm můžete hrát, pokud tento záměr přijmete. pokud máte pocit, že záměr není dobrý, nebo vám nevyhovuje, je asi nejlepší změnit server a jít hrát jinam, protože změnit core směřování serveru a jeho herní styl neni reálný (příliš mnoho lidí zastává opačný názor). pokud máte za to, že byste v rámci existujícího směrování dokázali pomoct, poradit a přijít s nápadama, dveře jsou otevřený - ale pokud k tomu přistoupíte stylem "děláte to blbě a mně do toho netahejte", tak si je sami zavíráte a docílíte jedině toho, že budete braný jako sociálně nepřizpůsobivý outsideři, co jsou věčně s něčim nespokojený a tim pádem se na vaše názory už pak nebude nikdo ohlížet. to je jednoduchej a zcela zákonitej vývoj.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Realie vs sila buildu

Post by Sveneld »

Krata wrote: Pokud vás štve že maj stejně lvl s ECL1 .. docela koukám jak jste všichni závistiví, jen má někdo něco trochu víc a hned na to musíte poukázat a už jim DM suportuje

spis to byla otazka s rejpnutim dohromady - rozhodne ne zadna zavist
nwn
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Neithan1 »

:pidizvik

myslim ze dost ludi ti tu uz vysvetlilo dovody zrusenia hag gragu, ale aj tak si dovolim reagovat na jeden z tvojich bodov tej dlhej spravy tam vzadu na strane tusim 9 ?

Ti hraci ktori hrali na povrchu v hag graru dostali na vyber, nemuseli ist hrat do podtemna. Mohli ostat na povrchu, dat si permku v boji o HG, pripadne ostat hore so svojou stavajucou postavickou (bez moznosti pristupu do akehokolvek mesta). To ze sa ti teraz cez tell stazuju hraci ktori chceli hrat tie drsne zle postavy tak zname z americkych filmov, ale zaroven expit s assimarmi, paladinmi a vlastne s kymkolvek podla nalady nejako neberiem.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Locked