Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.Pidizvik wrote:Neithan1 wrote: .
P.S. Vím , že je ten přízpěvěk dlouhý , ale chtěl jsem aby z něj bylo slyšet i ten šum co je ve hře mazi známými a kamarády po tellu a který se bohužel neprocpe na fórum ... *mrkne na holky a tiché kraftery* To je za Vás !
Realie vs sila buildu
Re: Realie vs sila buildu
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Realie vs sila buildu
Presne tak. Berte to z tej lepsej stranky. Pre vas, co sa chcete vyhnut bojom je to teraz ovela jednoduchsie. Podtemno moze utocit LEN v noci, zatial co zlaci z Hag Graru mohli utocit kedykolvek. To vam naozaj vadi trocha adrenalinu a rozmanitosti v hre? Ved je to nuda, spoliehat sa na to, ze vsetko zle je zalezene v dungoch. A ked sa bojite, je o to vacsia motivacia chodit pohromade, tvorit skupiny, organizovat sa, zdruzovat... ved to len umoznuje rozvoj vasich postav. Ako inak sa chcete rozvijat nez hranim s ostatnymi postavami? Je asi len sen, vidiet tu niekedy odboj proti podtemnu namiesto fnukania na fore... Bolo by krasne vidiet druzinu z hracov, kde je niekto z nich vodca, rozdelene funkcie na vyprave. Podtemno vam dava viac moznosti pre RP nez cokolvek ineho na serveri .... len to nevidite, kvoli slziam v ociach lebo ten a ten ma o +2 v sile viac ...Lord_Berserk wrote:.. jestli ti vadi frakce tak nevylejzej za tmy z mesta
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: Realie vs sila buildu
Jo jo, souhlasím s Marvinem- pohybovat se po nocích mimo město je lehce adrenalinové a hru to o dost zpestřuje
Jen se ten zloun musí umět zahrát a né, aby to bylo *bum* ha ha, a seš mrtvej dobráčku! 
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Re: Realie vs sila buildu
Souhlasim s Monsterou...monstera wrote:
Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.
Lossë Hyaro
Re: Realie vs sila buildu
Mě by docela zajímalo, jak můžete hodnotit co bylo lepší, když jste nehráli ani na ostrovech, ani v Podtemnu...marii wrote:Souhlasim s Monsterou...monstera wrote:Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
To musim nutne hrat za zlaka v podtemnu/ostrove, abych mohl rict jaky mam z toho usporadani pocit?
running man...
Re: Realie vs sila buildu
Pocit můžeš mít jakej chceš, ale abys mohl něco hodnotit, tak o tom musíš něco vědět, jinak tvůj názor nemá žádný význam.akin wrote:To musim nutne hrat za zlaka v podtemnu/ostrove, abych mohl rict jaky mam z toho usporadani pocit?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
Podtemno ma kde kdo...ostrovy ..hmmm....ale proti gustu.....Rejty wrote:Mě by docela zajímalo, jak můžete hodnotit co bylo lepší, když jste nehráli ani na ostrovech, ani v Podtemnu...marii wrote:Souhlasim s Monsterou...monstera wrote:Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.
Lossë Hyaro
Re: Realie vs sila buildu
Jak kde kdo?marii wrote:Podtemno ma kde kdo...ostrovy ..hmmm....ale proti gustu.....
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
Ja po precitani toho celeho nak stale nechapem co sa vam natom akoze nepaci? Ako bolo povedane vyssie Thalia je frakcny svet, je tak nastavena a nato sa nic nezmeni. Drowovia mozu vychadzat len v noci a len v noci lovit, tak holt v noci nevystrcim nos z osady (mesta) za hradby a hram si RP v Ivory, Karathe atd. a ak chcem vystrcit nos z osady tak len vo vacsej skupinke, kde sa mozem citit v bezpeci. Holt noc je nebezpecna a mne sa paci citit v hre ten adrenalin, ked v noci cestujem medzi Ivory a Doubkovom a strham sa pri kazdom pohybe ci ma neprapadne naky drow alebo iny hrac.
A ako bolo pisane vyssie mate stale navyber. Takce co sa vam prosim pekne nepaci????
A ako bolo pisane vyssie mate stale navyber. Takce co sa vam prosim pekne nepaci????
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Realie vs sila buildu
Muj nazor mozna nema vyznam pro tebe, pro jine treba ano. Nicmene treba marii urcite nejake poneti o techto vecech maRejty wrote:Pocit můžeš mít jakej chceš, ale abys mohl něco hodnotit, tak o tom musíš něco vědět, jinak tvůj názor nemá žádný význam.akin wrote:To musim nutne hrat za zlaka v podtemnu/ostrove, abych mohl rict jaky mam z toho usporadani pocit?
running man...
Re: Realie vs sila buildu
Zatim tu vidím jen samý domněnky a nepodložený informace typu to bylo lepší, ale proč už nikdo nenapíše.akin wrote:Muj nazor mozna nema vyznam pro tebe, pro jine treba ano. Nicmene treba marii urcite nejake poneti o techto vecech ma
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
To je sice pekny, ale o tom jsem nepsal ani zbla. Ja jsem se jen pozastavil nad tim, jak hezky umis hodnotit ci nazor ma cenu a kdy clovek vubec na vyjadreni nazoru ma pravo...Rejty wrote:Zatim tu vidím jen samý domněnky a nepodložený informace typu to bylo lepší, ale proč už nikdo nenapíše.akin wrote:Muj nazor mozna nema vyznam pro tebe, pro jine treba ano. Nicmene treba marii urcite nejake poneti o techto vecech ma
running man...
Re: Realie vs sila buildu
Hlavní je na tom to, že názory typu udělejte to líp, tamto bylo lepší než tohle, nic nezlepší. Je jednoduchý něco hodnotit, ale navrhnout lepší řešení je věc druhá.akin wrote:To je sice pekny, ale o tom jsem nepsal ani zbla. Ja jsem se jen pozastavil nad tim, jak hezky umis hodnotit ci nazor ma cenu a kdy clovek vubec na vyjadreni nazoru ma pravo...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
No, jenze tady lidi psali - jinak receno - vice se nam libila predchozi varianta. Nikdo nepsal "udelejte to lip". Navic, kdyz budes chtit jen navrhnuta reseni, tak se ochudis i o zpetnou vazbu od hracu...Rejty wrote: Hlavní je na tom to, že názory typu udělejte to líp, tamto bylo lepší než tohle, nic nezlepší. Je jednoduchý něco hodnotit, ale navrhnout lepší řešení je věc druhá.
Tohle ale uz je dost OT, takze to utnu.
running man...