kúzlo "rust hrebu" má privelmi dlhú trvácnosť...aspoň u môjho druida to tak je
*konečne si vydýchne*
Tak a mám to za sebou ,teraz to idem radšej niekam zapiť
*odchádza a vzápätí sa otočí*
Je to vyborné kúzlo, lepšie jak zapletenie! Snáď je tá trvácnosť vporiadku! Mám ho moc rád! Je to múj miláššekk!