zkus si v nastaveni prehodit vyfoceni obrazovky na jine tlacitko. treba +Skipp wrote:To Nomis: Diky za vysvetlenie, táto nová informácia nemala problém najsť si v mojej hlave volne sedadlo, takže už pekne sedí a spieva ,aj keď je zatial dosť osamelá, ale takýmto postupom budem stále viac a viac informovaný a konečne sa zaplní celá sála
mozna ma NWN u tebe problem prave s tim jedinym tlacitkem, protoze to by melo vyfotit cokoliv, a muze se mlatit NWN s WIN co vyfotit drive
nic jineho me asi moc nenapada, krome nahrani nove instalacky (ci zkopirovani NWN)