Jachym wrote:Chtěl bych poděkovat za velmi hezkou originalní středověkou hudbu v dílnách v Kel A Hazru (že je to z EU)
A také je velmi zajímavá hudba v karathe v obchodě u prodejce luků.
Poďakovanie prosím do témy "poděkování" toto je moj topic
A cakam kedy mi niekto kompetentny odpovie na moj ,predosly ,hore vyssie pisany prispevok ktory bol zacloneny OOT prispevkami