Poděkování
Re: Poděkování
no já díky za zajímavou zkušenost, kterou sem opravud nečekal 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Poděkování
ja bych chtel podekovat B+B a Korovi za krasnou prochazku, kterou jsme adsolvovali pred par dny a Korovi za to, ze jak se potkame, tak si to hezky uzijem, skoda ze se neslezem B+B a jeste Okor tak casto, ale to prijde....
Re: Poděkování
Chtěl bych tímto poděkovat:
Rokovi: za to že hraje i s takovym křupanem jako ja a že šije takovy krasny hračky
Nomisovi: za to že se nervově nezhroutil z uprav craftu
B+B: za to že se zase logujou (občas)
Jorgovi: za to že se konečně naučil sekat tou sekerou (snad)
DMkům: za vracení expů, Questy a labilní dotazy hráčů co nečtou forum
Svazu Karathských crafterů(však vy víte kdo tam je furt...): za to že mi aspon časove expy stoupaj po 8 a za hrani slovního fotbalu (dokonce RP slovního fotbalu "trpasličí říkaná"
)
Bersovi: za to že nás loví
Záporákům: že nevymřeli
Klaďasům: že vymřeli
Creeperům: za to že po nás chtějí craftové itemy
Looterům: že taky chtějí craftové itemy
Looserům: že itemy sice chtějí, ale nemají na ně prachy
Neznámým nováčkům: za všetečné kydy po tellu typu "ahoj, nezajdem někam?", "neviš kde je železo?" apod...
RP hráčům: za neustálé omílání o běhání ve zbroji na fóru
všem ostatním: děkuji za výdrž, kterou jste vydali přečtením tohoto rádobypříspěvku
A HLAVNĚ: moji věrné RÓZE (poník), která mě každej den vozí abych si neušlapal nožičky
Rokovi: za to že hraje i s takovym křupanem jako ja a že šije takovy krasny hračky
Nomisovi: za to že se nervově nezhroutil z uprav craftu
B+B: za to že se zase logujou (občas)
Jorgovi: za to že se konečně naučil sekat tou sekerou (snad)
DMkům: za vracení expů, Questy a labilní dotazy hráčů co nečtou forum
Svazu Karathských crafterů(však vy víte kdo tam je furt...): za to že mi aspon časove expy stoupaj po 8 a za hrani slovního fotbalu (dokonce RP slovního fotbalu "trpasličí říkaná"
Bersovi: za to že nás loví
Záporákům: že nevymřeli
Klaďasům: že vymřeli
Creeperům: za to že po nás chtějí craftové itemy
Looterům: že taky chtějí craftové itemy
Looserům: že itemy sice chtějí, ale nemají na ně prachy
Neznámým nováčkům: za všetečné kydy po tellu typu "ahoj, nezajdem někam?", "neviš kde je železo?" apod...
RP hráčům: za neustálé omílání o běhání ve zbroji na fóru
všem ostatním: děkuji za výdrž, kterou jste vydali přečtením tohoto rádobypříspěvku
A HLAVNĚ: moji věrné RÓZE (poník), která mě každej den vozí abych si neušlapal nožičky
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Poděkování
Bahnak wrote:Looserům: že itemy sice chtějí, ale nemají na ně prachy
Neznámým nováčkům: za všetečné kydy po tellu typu "ahoj, nezajdem někam?", "neviš kde je železo?" apod...
RP hráčům: za neustálé omílání o běhání ve zbroji na fóru
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Poděkování
no už jsem se po několika smrtích poučil, že mám v tom boji jen tak sekat ze zadu a necpat se furt někde do předu jak sebevrahBahnak wrote:)Jorgovi: za to že se konečně naučil sekat tou sekerou (snad)
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
- Dark_Sidius
- Šlechtic
- Posts: 352
- Joined: 17:47 11. Oct 2008
Re: Poděkování
Díky za dnešní hru v Podtemnu. Je vidět, že jsme ještě nevymřeli. 
Gerda Rudá
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Re: Poděkování
Krata wrote:no já díky za zajímavou zkušenost, kterou sem opravud nečekal
tak baba pupkorezka obstala bravurne
mimca maj vsech dvacet prstu a hlavicka jim ve vnitr nezustala, tak to je hlavni
mno a mamina to prezila, tak co vic si prat
diky Krato
ps- neminul ses takhle nahodou povolani???
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Poděkování
Velký potlesk organizátorům dnešního trhu.
Re: Poděkování
ja chci podekovat za napad s dnesni akci - craftovy trh
dobra akce
muze se klidne neco podobneho opakovat casteji......bavila jsem se
ps: jen tak mimochodem,nejlip na tom vydelala Isabell, ktera jako posledni odesla a brala s sebou vsechny zbyli pivka,a ze jich bylo.....az se chudera pretizila
to bude vopice
dobra akce
muze se klidne neco podobneho opakovat casteji......bavila jsem se
ps: jen tak mimochodem,nejlip na tom vydelala Isabell, ktera jako posledni odesla a brala s sebou vsechny zbyli pivka,a ze jich bylo.....az se chudera pretizila
to bude vopice
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Poděkování
Díky, Bersovi a hlavně Chaldrilovi za včerejší adrenalinovou hru! Jsem bál za vás, takhle krutý bitky jsem ještě nikdy neviděl! 
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Poděkování
Tak to zas nééé *červená se* myslím , že těch co včera předvedli parádní hru na trhu byla celá lokaceSveneld wrote:vsechna cest vendelinovi
Extra poděkování je odemne pro servírky , holky moje díky , až mi Vás bylo chvilku ( ale opravdu malinkatou ) líto jak jste museli neustále zásobovat trpaslíky pivem
" Čas pustit se do běhu nastává zhruba v okamžiku , kdy zazní ..e.. ve větě: " Hej, ty ! "
Mrakoplaš
Mrakoplaš
Re: Poděkování
diky hracovi Vejk (postava Carcaroth Benseph) za skvely rp hrani
je radost potkat konecne postavu co je vic tvrdohlava nez je Isabell
to se jen tak nevidi.....
jen skoda ze neni taky tak zvrhly
,tim se to vyrovnava
ps: fakt netusim co se z toho vyvine
je radost potkat konecne postavu co je vic tvrdohlava nez je Isabell
to se jen tak nevidi.....
jen skoda ze neni taky tak zvrhly
ps: fakt netusim co se z toho vyvine
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Poděkování
No bylo to uzasne...mam uplne prosoupane boty a puchyre na palcich
...Diky Vendo..a diky hlavne trpaslikum,kteri to tam fakt skvele rozjeli a chlastali s plnou paradou..a dekuji Nimue...uzasny:)
Lossë Hyaro
Re: Poděkování
včera to bylo super i když já jsem to nestihl a došel sem až v 9 
jinak jsem pro dalš takové akce
jo a příště už jako ochranka nejdu, páč sem si dal jen 2 piva medovinu a slivku a k tomu maso s polívkou...

jinak jsem pro dalš takové akce
jo a příště už jako ochranka nejdu, páč sem si dal jen 2 piva medovinu a slivku a k tomu maso s polívkou...
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.