kucik wrote:Promiň ale běh není ani rychlá chůze, ani spěšná chůze. Je to běh. Každej má občas naspěch, ale připadá mi hodně divný, když někdo ani na chvilku nespomalí.
Pokud chceš rychlou chůzi, nastav si jí. Pokud chceš pomalou chůzi, můžeš si jí taky nastavit.
Neda mi to. Predevcirem jsem zkousel to nastavovani rychlosti chuze. Vysledek? Nejde nastavit rychla chuze. Jde nastavit bud normalni beh, vice stupnu pomalejsiho behu nebo normalni chuze, popr. vice stupnu pomalejsi chuze. Navic pri nastavovani pak dost vyrazne zlobi animace pohybu pokud pouzivam k pohybu klaves.Miky wrote:Rychlost běhu/chůze se dá nastavit pomocí duše, pokud se nepletu.
Takze nechapu smysl techto vasich postu, protoze pokud vam vadi beh, tak by vam asi vadil i ten pomalejsi beh...nebo ne?