Člověk by neviděl, kolik má xp z jaký potvory, kolik mu zbejvá do levelu, kolik ztratil smrtí.
Ta nejistota, jestli má smysl zabíjet tyhle potvory, když nevim, jestli za ně něco mám.
Nebyla by to dobrá sranda?
Jak by se pak ale technicky osetrovalo videni xpu pri:kucik wrote: Nebyla by to dobrá sranda?
Jednoduše. XP budeš ukládat do databáze na ne na postavu. Na postavu je přihodíš jen při přestupu na další level.nomis_b wrote: Jak by se pak ale technicky osetrovalo videni xpu pri:
- kdyby si clovek "exportnul " postavu pryc
- kdyz se loguje na server
Kdyby se to takhel opravdu osetrilo, tak by to slo. ALe podle me moc muziky za malo pozitiv. jeslti by se nevychytali veci vyse, toz by kazdej jak idiot furt logoval/odlogoval a spis by to vedlo k chaozu, nez k nejakemu prinosu.
dobre na srazu se pripomenu!!!Daanri wrote:Jo...dam ti zmrzku, ale musis si po nu prist.
hm, to je fakt. Zase sem videl vse moc slozitekucik wrote: Jednoduše. XP budeš ukládat do databáze na ne na postavu. Na postavu je přihodíš až při přestupu na další level
A přitom se jedná o pár řádků kódu. XP se přidělujou všeho všudy jen na dvou místech.