neprehanejme
Re: neprehanejme
Vsichni tady ste bezcitni, nechte 14tku uz bejt, prisla vo dite!!! Soucitim sni 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: neprehanejme
mohla ne melaSveneld wrote: i zla zenska by mela mit vyvinuty matersky instinkt
je X lidi ktery ho nemaj... ale kdyz ho nemas, asi te pak nebude zas tak trapit, ze z urvanych 2 krku zbyl jen 1 urvany krk.
A zase se craftí...
Re: neprehanejme
Proč teda matka vyhodí dítě do popelnice? Nebo ho zavře do sklepa? Nebo ho zadusí peřinou či nechá vyhladovět? Jsou i zrůdy...Sveneld wrote:i zla zenska by mela mit vyvinuty matersky instinkt
Vedoucí týmu Thalie
Re: neprehanejme
Rejty ma jejich seznamRejty wrote:Proč teda matka vyhodí dítě do popelnice? Nebo ho zavře do sklepa? Nebo ho zadusí peřinou či nechá vyhladovět? Jsou i zrůdy...Sveneld wrote:i zla zenska by mela mit vyvinuty matersky instinkt
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: neprehanejme
[quote="Rejty
Proč teda matka vyhodí dítě do popelnice? Nebo ho zavře do sklepa? Nebo ho zadusí peřinou či nechá vyhladovět? Jsou i zrůdy...[/quote]
jasne tak se da spekulovat - ale vem si to statisticky - o zrudach se mluvi, o normalnich funkcich rodinach ne - pac sou nezajimavy
Proč teda matka vyhodí dítě do popelnice? Nebo ho zavře do sklepa? Nebo ho zadusí peřinou či nechá vyhladovět? Jsou i zrůdy...[/quote]
jasne tak se da spekulovat - ale vem si to statisticky - o zrudach se mluvi, o normalnich funkcich rodinach ne - pac sou nezajimavy
nwn
Re: neprehanejme
Přece znám svý příbuzný. Nebo jsi zapomněl, že já jsem největší místní zrůda - vypatlanej ubožák, který nachází útěchu a radost v pomluvách a buzerací ostatních, šířící temný negace?Kiri wrote:Rejty ma jejich seznam
Jasně. Lidi nejvíc zajímá utrpení druhejch. Viz hloučky kolem nehod. Takový lidi mi úplně pijou krev, co jinde čumí a nic neudělají a ještě to chytře komentujou...Sveneld wrote:jasne tak se da spekulovat - ale vem si to statisticky - o zrudach se mluvi, o normalnich funkcich rodinach ne - pac sou nezajimavy
Vedoucí týmu Thalie
Re: neprehanejme
.... a nepovezeme ho s sebou, ze ne...Nee jenom koukam, jak je tam zahaknutej,...ten je tam ale zahaknutej....
zname svy lidi

zname svy lidi
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: neprehanejme
Já bych těm hloučkům napálil pokuty za neposkytnutí první pomoci... oni by si to hned rozmysleli...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: neprehanejme
Hele támhle se někdo topí. Podívej, jak kolem sebe plácá. To bude nějakej cizinec. Slyšíš ten akcent...
BTW Neposkytnutí první pomoci není přestupek, ale trestný čin. Takže nikoliv pokuta, ale klidně i vězení.
Na Thalii neni téma, který nezapadne spamem
BTW Neposkytnutí první pomoci není přestupek, ale trestný čin. Takže nikoliv pokuta, ale klidně i vězení.
Na Thalii neni téma, který nezapadne spamem
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: neprehanejme
videli ste uz Rocknrolla???? to je si myslim dost uzitecna zkusenost pro tenhle svet

stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: neprehanejme
Zrovna jsem to chtěl napsat...kucik wrote:Na Thalii neni téma, který nezapadne spamem
Vedoucí týmu Thalie
Re: neprehanejme
no u člověka ze zravotnictví (sestra, lékař) je to trestný... nevim jak se to postihuje u civila, ale taky se tam něco dává... přesně to neznám ten zákon...
Ujetí z místa nehody je snad jasný... ale když jdeš a najdeš někoho opilího kdo se válí na zemi a potřebuje pomoc tak mám pocit že to můžeš odmítnout, ale pomoc bys mu měl zavolat...
Be my rock'n roll queen
aha.. no tak kriminál, já jsem si říkal že to smrdí... prostě musíš poskytnout pomoc v tý míře co jí znáš, tedy pokud by jsi dotyčnýmu víc neublížil...
Ujetí z místa nehody je snad jasný... ale když jdeš a najdeš někoho opilího kdo se válí na zemi a potřebuje pomoc tak mám pocit že to můžeš odmítnout, ale pomoc bys mu měl zavolat...
Be my rock'n roll queen
aha.. no tak kriminál, já jsem si říkal že to smrdí... prostě musíš poskytnout pomoc v tý míře co jí znáš, tedy pokud by jsi dotyčnýmu víc neublížil...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: neprehanejme
Ako zdravotnik musi poskytnut pomoc vzdy v maximalnej miere svojich moznosti, dokonca je natom zakon do tej miery, ze ak sa najde zdravotnik co nevie dat spravne prvu pomoc, alebo urobi v tom chybu, tak na sude ma problem, pretoze to "mal vediet".
U dopravnej nehody, pokial tu nehodu sposobil tak musi dat prvu pomoc, a utecie je to trestny cin a podla toho mu hrozia sankcie.
U vsetkych pripadov je vsak obhajoba do tej miery, ze by si mohol ohrozit seba sameho, cize napr. vyhovorenie sa na neposkytnutie prvej pomoci bezdomovcovi na ulici, pretoze sa mozes nakazit nejakym prenosnym ochorenim ako HIV, tubera atd., pokial nemas naku ochrannu pomockou, autolekarnicky by nato vsak vybavene mali byt, tak isto pokial neohrozis seba v zmysle, ze je nehoda a hrozi ze to auto vybuchne, tak bol by si ohrozil vlastny zivot.
Tak ci tak su to vsetko len vyhovorky, ale na druhu stranu je lahke o tom debatova tu v klude na fore a ina vec je davat prvu pomoc niekomu v noci o 2 na dialnici kto je rozmrdany na kusky po nejakej nehode. Myslim, ze tam by sa ukazolo, kto by coho bol schopny.
U dopravnej nehody, pokial tu nehodu sposobil tak musi dat prvu pomoc, a utecie je to trestny cin a podla toho mu hrozia sankcie.
U vsetkych pripadov je vsak obhajoba do tej miery, ze by si mohol ohrozit seba sameho, cize napr. vyhovorenie sa na neposkytnutie prvej pomoci bezdomovcovi na ulici, pretoze sa mozes nakazit nejakym prenosnym ochorenim ako HIV, tubera atd., pokial nemas naku ochrannu pomockou, autolekarnicky by nato vsak vybavene mali byt, tak isto pokial neohrozis seba v zmysle, ze je nehoda a hrozi ze to auto vybuchne, tak bol by si ohrozil vlastny zivot.
Tak ci tak su to vsetko len vyhovorky, ale na druhu stranu je lahke o tom debatova tu v klude na fore a ina vec je davat prvu pomoc niekomu v noci o 2 na dialnici kto je rozmrdany na kusky po nejakej nehode. Myslim, ze tam by sa ukazolo, kto by coho bol schopny.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: neprehanejme
hmm hmm hmm, tak to sme se dostali od hustoty negru az k zakonum pri prvni pomci...a pak, ze se pri ty hre jenom lidi falkaj a otupujou 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe