no co ja se vsechno jeste nedozvim
vidite vidite,nakonec cist tento topic je i poucne...
Součást zajímavého příběhu to už je, z dětí mohly být časem PC, což se tímhle pravděpodobně překazilo. Její další osud je, obávám se, nijaký. Rod který jí zajal hraje svátečně, z tama aktivitu nečekám. Dítě by oživit jít mohlo, záleží jen na reáliích, ale v téhle situaci by to bylo přinejmenším divné - drowové jí obětujou Xian a ta jí potom pomůže mezi živé? A kde by měla mít svázanou duši?photter wrote:* možná nevím všechno ale proč hned mluvíš o zkažený hře ? tak jako se oživí postava, de přece oživit dítě (možná ne systémově ale určitě to de zahrát a určitě na takovouhle bezva záminku rádo zabere některý DM) a jeho další osud (zajetí, osvobození, výchova v podtemnu a x dalších mozností) může bejt základ daleko lepšího příběhu, než bys třeba vymyslela sama
Co je tak divného na ježdění (ne sprintu) na koni s dětma? Mihiru zabil pár pavouků, kteří stáli v cestě (100% za ně Is měla 1xp a přerušily se časové - takže víc xp to stálo než dalo) to je podle tebe expení?Rejty wrote:Divný. Najednou potřebujou děti kojit, ale když si s nima jezdila sprintem na koni a nebo expila v bažinách, tak ti ,,v batohu" nepřekážely.
Na tom seznamu jsou jen lokace kde se bežně prochází, o čem to má vypovídat? Pokud tam s něčím co bylo u cesty bojovala prostřednictvím summona, co je na tom?kucik wrote: OK:
Isabell entering...
Nesmysl.innfra wrote:ehm zlou... no tak nevim že jsi je tak pečlivě kojila, zlá by se na ně asi v některých případech vybodla po případě by je odložila někomu na prahu... teda já bych to tak udělal...
a myslis ze by ho od tebe chteli? nebo vlastne chtelY..Kiri wrote:hlasim se dobrovolne jako darce spermatu
pekne zdelanej semmarii wrote:a myslis ze by ho od tebe chteli? nebo vlastne chtelY..Kiri wrote:hlasim se dobrovolne jako darce spermatu))....darcove musi byt pekni a vzdelani:DD