Jeden logickej důvod proti :kucik wrote:Jen tak pro zajímavost.
Člověk by neviděl, kolik má xp z jaký potvory, kolik mu zbejvá do levelu, kolik ztratil smrtí.
Ta nejistota, jestli má smysl zabíjet tyhle potvory, když nevim, jestli za ně něco mám.![]()
Nebyla by to dobrá sranda?
Časový expy se občas zasekávaj a nepřibývaj - zejména při kraftu ale i jindy. Na to příjdu jen tehdy, když se občas podívám, kolik tam expu je, a můžu obnovit jejich načítání použitím nějakého předmětu - již se o tom tu psalo a doporučovalo se použít nůž na stahování, mě se osvědčilo něco sníst.