Komorní jarní sraz Thalie 2. května

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Jel bych na sraz 2. května?

Ano.
7
29%
Ne.
15
63%
Nejezdím na srazy.
2
8%
 
Total votes: 24

User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Komorní jarní sraz Thalie 2. května

Post by pepa48 »

tak teda jak, v kolik a kde? myslim tu hospodu večer..
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Post by innfra »

Sobota večer, možná tak u mě v posteli, pokud se někdo nebojí prasečí chřipky :mrgreen:
nebrat vážně
Doufám, že vás za mě bude pozdravovat garett, jsem doma mám chřipku, budu muset počkat na ten letní sraz abych řekl: "Neodlogl jsem se." :twisted: :twisted: :twisted:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Post by Rejty »

Konečně je tu plán srazu, kdo by si to ještě rozmyslel a chtěl se zůčastnit, ať se mi ozve! Doprava je vlastní, doporučeno je auto, na kole se to nestíhá...


Plán komorního srazu 2. května 09


Klášter Plasy - 10,30 - 12,00

Zde si prohlídneme konvent - jeho interiér i okolí a navštívíme i sýpku s funkčním strojem barokních hodin.

Vstupné

- konvent 50 kč, sýpka 30 kč

http://www.hrady-zamky.cz/klaster-plasy/


Oběd v Restauraci U Rudolfa II. - 12,30 - 13,30

Naobědváme se v příjemné hospůdce v loveckém duchu.

http://www.rudolf-ll.cz/


Letecký den Plasy

Zůčastníme se jen části programu, snažil jsem se vybrat to nejzajímavější.

Cena stupenky

- 170 kč / dospělí

http://www.denvevzduchu.cz/

Program, který navštívíme

14,00 - L 39 Albatros OK-JET
14.11 - vrtulník R 44, OK-GES - čtyřmístný vrtulník americké výroby
14,20 - seskok parašutistů z L 60S
14,26 - virník – ukázka netradičního letadla
14,30 - ukázka leteckého hašení požáru Z 37Turbo
14,45 - akrobacie na C 104
14,56 - akrobacie na kluzáku s hudebním doprovodem a kouřovými efekty, kluzák L 13A
15:04 - Wing-Walking Team - Peggy Krainz, žena na křídlech akrobatického letadla
15,23 - Flying Bulls Aerobatic Team - 4 x Z50L, vrcholová skupinová akrobacie na světové úrovni


Mariánská týnice - 16,30 - 18,00

Pohlídka Týnice a návštěva stálé expozice, dle času navštívení aktuální expozice - zpravidla výtvarné umění.

Vstupné

- 40 kč / dospělí

http://www.marianskatynice.cz/index.php ... h&str=uvod


Večer v Šenku Na Parkánu - zač. cca. 19,00-19,15

Večer proběhne v Šenku Na Parkáně, kde točí výborné plzeňské pivo. Už zde sraz jednou byl, zasvěcení vědí.

http://www.naparkanu.com/na-parkanu


Změna programu vyhrazena!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Komorní jarní sraz Thalie 2. května

Post by Theogil I »

Vynikající program, doufám, že se nám vydaří počasí .... odjezd dostavníku z Brna je 7:00 zítra ráno, příjezd do Plzně kolem 10:00. Pokud by chtěl někdo po cestě nabrat dejte vědět. Už se těším ... zítra ahoj.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Komorní jarní sraz Thalie 2. května

Post by innfra »

*slintá nad programem leteckého dnu* Pěkný... škoda tý chřipky...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Locked