- vydrz elementy
- kamene
- kora
- predtucha
- vsetky oci - TS, ultravision atd
- imka na mysel
- imka na smrt
- aj aury? strachu atd..
- elementarne stity (i ked to by som asi nechal ako povodne)
Hůlka dispellu
Takze v skratke vsetko co svieti na magovi? Ok takze zoznam :
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
bolo by dobre keby si ale graficke efekty nahradil inymi menej sekajucimi [napr tie kolecka ako pri freedom of movement] miesto toho aby len zmizli, ked napriklad nevidis ci niekto ten stoneskin este ma ci nie, moze to sposobit aj smrtSylmael wrote:Takze v skratke vsetko co svieti na magovi? Ok takze zoznam :
- vydrz elementy
- kamene
- kora
- predtucha
- vsetky oci - TS, ultravision atd
- imka na mysel
- imka na smrt
- aj aury? strachu atd..
- elementarne stity (i ked to by som asi nechal ako povodne)
Popravde muj nazor je, ze ty efekty moc nezpomalujou. Nejvetsi zaber davaj vasemu milemu hardwaru stiny, takze s tema bych zacal. Ale pokud nekdo chce osekavat efekty, je to podle jeho gusta.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Seka to urcite aj koli tomu ze je na obrazovke viac castic generovanych z kuziel nez je komp schopny zvladnut. Mne seka riadne napriklad ked vidim dymove alebo hmlove efekty. No co uz sunkos moj kompik.
Btw neviem ci je dobry napad nahradzat vizualne efekty kuziel efektmi iounskych kamenov(aby sa to nemiesalo zo sutrikmi), a tie kolecka farebne podobne freedomu som tiez akosi nevidel.
Ale nic sa nebojte. Hladam dalej hehe.
Btw neviem ci je dobry napad nahradzat vizualne efekty kuziel efektmi iounskych kamenov(aby sa to nemiesalo zo sutrikmi), a tie kolecka farebne podobne freedomu som tiez akosi nevidel.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Stahujte do override zas a znova tentokrat o nieco viac prerobenych efektov.
Snad ked budete dobry tak do vianoc sa dockate aj dispell hulky.
http://www.sylmael.wz.cz/files/visualeffects.2da
Snad ked budete dobry tak do vianoc sa dockate aj dispell hulky.
http://www.sylmael.wz.cz/files/visualeffects.2da
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...