Prometheus wrote:Oznacil sem treti moznost.
Tomu napisu "ti jebe?" sa proste nedalo odolat...
Skrytí expů
Re: Skrytí expů
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Skrytí expů
treti moznost znegujte, vsichni kdo ji oznacili jsou nesvepravni!!!
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Skrytí expů
sakrááá creepeři nás sežerou 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Skrytí expů
Hlásim se jako první, aby bylo do čeho kousnout 
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Skrytí expů
kolem a kolem je mit o jedno, ale v tomhel má monstera pravdu. třeba při craftu se časový xp zasekávaj naprosto pravidelně. když to neuvidim, nikdy nikam nepostoupim (bojový prakticky nemam).monstera wrote:Jeden logickej důvod proti :
Časový expy se občas zasekávaj a nepřibývaj - zejména při kraftu ale i jindy. Na to příjdu jen tehdy, když se občas podívám, kolik tam expu je, a můžu obnovit jejich načítání použitím nějakého předmětu - již se o tom tu psalo a doporučovalo se použít nůž na stahování, mě se osvědčilo něco sníst.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Skrytí expů
pekařina (ti jebe?) byla pro mě jasná volba, je to část toho na co se těším, co mě těší sledovat a klidně bych uvítal i více statistik, ale jak by řekl Rejty: "Zase vymýšlíte kraviny".
To bylo myšleno na zavedení nových statistik.
To bylo myšleno na zavedení nových statistik.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Skrytí expů
žadny skryvani nebude, my nesvepravni co hrajem od vidim do nevidim chceme pěkně pozorovat čisilka a odpočítávat do levlu... by ste mi zruinovali život, vite jak se těším že až prijdu z prace tak si zacreepím?
MONITOR: vyjmečné poznání: obdržel jsi 136 bodu zkušenosti
KORO: juhůůů, vyjmečné poznání, tyyyjo 130 expuuu, huuusteee, kíííílll oooolllllll
MONITOR: obdržel jsi 36 bodu zkušenosti
KORO: *poškrábe se na zadku* cožeee? ty svině kompe zakeřná, to je šeckooo?
MONITOR: *po stisknuti klavesy "C" EXPY: 44678, NEXT LVL: 45000
KORO: *hrabne rukou do kbelíků křupek a ruku otře do trika* jooo, eště třistáááááá,,,, huuustyyyy,, kíííílllllll
KORO: *píše asi osmi lidem do tellu*: ty vole, husty, tri kila do levlu, super, husty mazec, jo, kurna, sem DOBREEEEEJ
MONITOR: Ohnivy elemental zranil KORO: kriticky zasah 70 normal 20 ohen: za 90 zivotu
MONITOR: Koro byl zabit
KORO: *ztuhne*, *odztuhne a tvaří se jako masovy vrah* KUR....censured... !! censured, censured, censured!!!!!
KORO: *začne mlátit do klávesnice*, *z klavesnice odpadne písmeko H, U, J a K drží jen tak tak*
MONITOR: *donačítá se podsvetí*
KORO: *naštvaně se odlogne a dá si pivko z leedničky*
KORO: *po vypití piva se znovu logne*
MONITOR: *znovu načte lokaci podsvetí*
KORO: *začne psát osmi lidem do tellu*: ty vole, sem chcip, mi chybelo 300 do levlu a zabil me po haluzi naky degen ohnivackej, me nasral jako svina....
KORO: *čte odpovedi typu: to naštve, hmmm, škoda jak hrom, tyyjo, to by me nasralo, hmmm, zustal ti aspon level?
KORO: *projde pres rohatyho a namiri si to k ohnivym elementalum* pomsta se blíží censured
a o tohle bych prisel...NIKDY!!!!! 
MONITOR: vyjmečné poznání: obdržel jsi 136 bodu zkušenosti
KORO: juhůůů, vyjmečné poznání, tyyyjo 130 expuuu, huuusteee, kíííílll oooolllllll
MONITOR: obdržel jsi 36 bodu zkušenosti
KORO: *poškrábe se na zadku* cožeee? ty svině kompe zakeřná, to je šeckooo?
MONITOR: *po stisknuti klavesy "C" EXPY: 44678, NEXT LVL: 45000
KORO: *hrabne rukou do kbelíků křupek a ruku otře do trika* jooo, eště třistáááááá,,,, huuustyyyy,, kíííílllllll
KORO: *píše asi osmi lidem do tellu*: ty vole, husty, tri kila do levlu, super, husty mazec, jo, kurna, sem DOBREEEEEJ
MONITOR: Ohnivy elemental zranil KORO: kriticky zasah 70 normal 20 ohen: za 90 zivotu
MONITOR: Koro byl zabit
KORO: *ztuhne*, *odztuhne a tvaří se jako masovy vrah* KUR....censured... !! censured, censured, censured!!!!!
KORO: *začne mlátit do klávesnice*, *z klavesnice odpadne písmeko H, U, J a K drží jen tak tak*
MONITOR: *donačítá se podsvetí*
KORO: *naštvaně se odlogne a dá si pivko z leedničky*
KORO: *po vypití piva se znovu logne*
MONITOR: *znovu načte lokaci podsvetí*
KORO: *začne psát osmi lidem do tellu*: ty vole, sem chcip, mi chybelo 300 do levlu a zabil me po haluzi naky degen ohnivackej, me nasral jako svina....
KORO: *čte odpovedi typu: to naštve, hmmm, škoda jak hrom, tyyjo, to by me nasralo, hmmm, zustal ti aspon level?
KORO: *projde pres rohatyho a namiri si to k ohnivym elementalum* pomsta se blíží censured
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1