Nejoblíbenější město
Re: Nejoblíbenější město
já měl vždycky nejradši Har Ganeth/Hag Grar
Re: Nejoblíbenější město
Sice Karathu moc nemusim ale sa mi velmi pacia tie kadejake ulicky medzi domami cez ktore sa lahko a nepozorovane da prejst na ine miesto 
Re: Nejoblíbenější město
Ivory.....vzdycky mi rve srdce svazovat si dusi nekde jinde
Re: Nejoblíbenější město
GrUbeRi-C-k ReSpeCt PluS
Je pekne spravene, ma hutnu atmosferu a je celkovo odlahle. Naviac ma nedavno dostali rozhovory/i/e a moznost PERSUADE v rozhovore pri zistovani informacii. Nikde inde som si to zatial nevsimol, az na straze a prostitutku s chorobami.
Inak dalsi hlas by bol pre Isil, ale bohuzial panove.
EDIT: tiez to citam Ajvory.... DoupkovWood a Tarten City.
Je pekne spravene, ma hutnu atmosferu a je celkovo odlahle. Naviac ma nedavno dostali rozhovory/i/e a moznost PERSUADE v rozhovore pri zistovani informacii. Nikde inde som si to zatial nevsimol, az na straze a prostitutku s chorobami.
Inak dalsi hlas by bol pre Isil, ale bohuzial panove.
EDIT: tiez to citam Ajvory.... DoupkovWood a Tarten City.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!