tak tohle je uz moc
Re: tak tohle je uz moc
ohlídá to systém, když ho kucik naskriptuje 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: tak tohle je uz moc
No nevim, sice by to něco vyrešilo, ale na druhou stranu, když chce nekdo sprintovat tak to holt nese jistá rizika, jako ze prehlidne past a dřiv než si ji vsimne tak do ni dupne....DenGrasse wrote:jsem pro všema deseti, pokud se ti s tim chce dělat.kucik wrote:Ještě jednou navrhuju udělat, že první past postavu zastaví, takže nějakej trotl, kterej všude sprintuje, neproběhne ty pasti hned všechny.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: tak tohle je uz moc
yopDenGrasse wrote:ohlídá to systém, když ho kucik naskriptuje
Re: tak tohle je uz moc
A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?kucik wrote:Ještě jednou navrhuju udělat, že první past postavu zastaví, takže nějakej trotl, kterej všude sprintuje, neproběhne ty pasti hned všechny.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: tak tohle je uz moc
Potřetí a doufám že naposled:Marvin wrote: A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?
Pasti se nemůžou dokonale překrejvat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: tak tohle je uz moc
Dokonale, nebo vůbec?kucik wrote:Potřetí a doufám že naposled:Marvin wrote: A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?
Pasti se nemůžou dokonale překrejvat.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: tak tohle je uz moc
Rozhodně se nemůžou překrejvat tak, abys neviděl že tam jsou dvě a položit tři aby se hodně překrejvaly dá v multiplayeru sakra hodně práce.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: tak tohle je uz moc
OK, ale překrýt je tak, aby stačil jeden krok na odpal všech 5 jde ne?kucik wrote:Rozhodně se nemůžou překrejvat tak, abys neviděl že tam jsou dvě a položit tři aby se hodně překrejvaly dá v multiplayeru sakra hodně práce.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: tak tohle je uz moc
Ne, to nejde. Hráč to tak prostě udělat nemůže. Nenaklikáš to.George wrote:OK, ale překrýt je tak, aby stačil jeden krok na odpal všech 5 jde ne?kucik wrote:Rozhodně se nemůžou překrejvat tak, abys neviděl že tam jsou dvě a položit tři aby se hodně překrejvaly dá v multiplayeru sakra hodně práce.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: tak tohle je uz moc
trochu to doplnim:
jak psal photter DC na polozeni epic pasti je 65! save na reflex pri spusteni je 35, damage je 60k6 tj. 360mx, v realu 180.
zlodej ji s predmetama na "set trap" polozi na vyssich epic levelech (hodi se na to vyplacet epic feat na +10 do set trap)
takova past jde ve hre koupit ale vyjde pri dobrym odhadu cca na 36k - takze to mame 180 dmg za skorem 40k...
taky ji muzete sebrat - nachazeji se ve smrticich dungeonech samozrejme DC na sebrani je podobne vysoky jak to polozeni (zalezi jak kde), takze bud budeme umet past polozit anebo sebrat (vy muzete napr. pokladat a vas kamarad bude mit postavu na pokladani)
(nerikam ze je to spatne - NAOPAK! )
pasti jdou castecne pres sebe polozit - ale tyhle 3 zminovany epicky elektriky vyjdou na 120k a udelaji prumerne 540dmg (takze toho valecnika nejspis slozite ale vyjde to fest draho)
¨ted si trosku zas rejpnu do kouzelniku - kdyz si trochu zamerite featy tak na 22 lvl (coz tedka kdyz se clovek koukne do hry neni zadnej problem) tak na kvileni banshee vyvinete DC 43 na fort - v pripade neuspechu smrt
(ne zraneni ale smrt, ne za 120 táců ale zadara)
(hrace nemusite videt, (staci ho tusit, a zkusit to hodit) jen namacknout "dislike" a prubnout to..)
-(pouzil sem extrémy na porovnani)
jak psal photter DC na polozeni epic pasti je 65! save na reflex pri spusteni je 35, damage je 60k6 tj. 360mx, v realu 180.
zlodej ji s predmetama na "set trap" polozi na vyssich epic levelech (hodi se na to vyplacet epic feat na +10 do set trap)
takova past jde ve hre koupit ale vyjde pri dobrym odhadu cca na 36k - takze to mame 180 dmg za skorem 40k...
taky ji muzete sebrat - nachazeji se ve smrticich dungeonech samozrejme DC na sebrani je podobne vysoky jak to polozeni (zalezi jak kde), takze bud budeme umet past polozit anebo sebrat (vy muzete napr. pokladat a vas kamarad bude mit postavu na pokladani)
(nerikam ze je to spatne - NAOPAK! )
pasti jdou castecne pres sebe polozit - ale tyhle 3 zminovany epicky elektriky vyjdou na 120k a udelaji prumerne 540dmg (takze toho valecnika nejspis slozite ale vyjde to fest draho)
¨ted si trosku zas rejpnu do kouzelniku - kdyz si trochu zamerite featy tak na 22 lvl (coz tedka kdyz se clovek koukne do hry neni zadnej problem) tak na kvileni banshee vyvinete DC 43 na fort - v pripade neuspechu smrt
(ne zraneni ale smrt, ne za 120 táců ale zadara)
(hrace nemusite videt, (staci ho tusit, a zkusit to hodit) jen namacknout "dislike" a prubnout to..)
-(pouzil sem extrémy na porovnani)
nwn
Re: tak tohle je uz moc
Ale muzou, dokonce zcela presne a dokonale! Staci, kdyz v tom ma hrac trochu praxekucik wrote:Potřetí a doufám že naposled:Marvin wrote: A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?
Pasti se nemůžou dokonale překrejvat.
Edit: schvalne jsem si to overil tedkonc ve svem modulu. A i kdyz jsem nikdy pasti moc nepouzival, tak na druhy pokus se mi povedlo polozit 3 pasti na zcela stejne misto.
running man...
Re: tak tohle je uz moc
mam informaci, ze de i 8...stejnej konzultant mi rek, ze je se da natrenovat i vic
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: tak tohle je uz moc
Vsak jsem psal, ze v tom hrac musi mit praxi. Vyuzijes jen action queue, kterou maji nwnKiri wrote:mam informaci, ze de i 8...stejnej konzultant mi rek, ze je se da natrenovat i vic
running man...
Re: tak tohle je uz moc
hmmm pasti pasti pastičky...měli by je používat v KArathe na myšky.i když tam je vlastně chovaj šlechtičny 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: tak tohle je uz moc
Správně, pasti patří na myši a zloději do basy !Pajule wrote:hmmm pasti pasti pastičky...měli by je používat v KArathe na myšky.i když tam je vlastně chovaj šlechtičny
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť