tak tohle je uz moc

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: tak tohle je uz moc

Post by Pajule »

taková past na ...na jezevce!!haha spostě mágů by se oddychlo*pokukuje po prasečím mágovi elvinovi* dřív by to bylo pro Stříbrnej kruh , ale když se dal k azurákům *směje se*
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by kucik »

akin wrote:
Kiri wrote:mam informaci, ze de i 8...stejnej konzultant mi rek, ze je se da natrenovat i vic
Vsak jsem psal, ze v tom hrac musi mit praxi. Vyuzijes jen action queue, kterou maji nwn :)
Ano, action queue můžeš využít, ale zkus to naklikat v multiplayeru, kde nemáš pauzu. ;)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by Kiri »

no myslim, ze muj zdroj simuloval multiplayer, takze bez pauzy, ale este seklidne poptam
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: tak tohle je uz moc

Post by akin »

kucik wrote:
akin wrote:
Kiri wrote:mam informaci, ze de i 8...stejnej konzultant mi rek, ze je se da natrenovat i vic
Vsak jsem psal, ze v tom hrac musi mit praxi. Vyuzijes jen action queue, kterou maji nwn :)
Ano, action queue můžeš využít, ale zkus to naklikat v multiplayeru, kde nemáš pauzu. ;)
samozrejme jsem to zkousel bez pauzy! Nejsem blb :shock:
running man...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by kucik »

Ok, tak to mi fakt neni jasný, jak nahoníš během těch pár sekund, několik pastí. Já to fakt neumim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: tak tohle je uz moc

Post by Krata »

mám pocit že NWN si dokáže udělat frontu akcí.. jako když si naklikáš počet vypitejch lektvrů, tak si tam můžeš asi nabindovat počet položenejch pastí, stačí se postavit dál.. a pasti rychle za sebou označit na jedno místo, postava pak jenom přiběhne, udělá řadu pokynů, který si ji dal.. tudiž položí několik pastí na jedno místo

Položit past a pak položit druhou, na sebe by to nešlo, překrejvalo by se to max z půlky. Stát však o torchu dál, a rychle za sebou dát příkaz několika pastim na jedno místo, myslim že to potom půjde
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: tak tohle je uz moc

Post by Sveneld »

fronta by sla dobre udelat napr. drcenim cesneku
nwn
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by kucik »

Je pravda, že pokud nějak zasekáš frontu, tak to udělat můžeš, ale to už je zneužívání bugu, protože nwn se proti takovýmu pokládání pastí prostě brání.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by DenGrasse »

fajn. takže jsem se po x-denní debatě dostali tam, kde jsem zkonstatoval že jsme před x stránkama. kladení pastí na sebe je zneužití bugu. takže platí co sem řek, je zbytečný to řešit dál a je na dm, jestli to budou ve hře kontrolovat a vynucovat dodržování.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by Kiri »

je sice hezky ze si to vedel hned od zacatku, ale dycky je lepsi vse probrat..vic hlav vic vi, ne?

Jasem to rikal -> umi opravdu kazdej
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by photter »

de to udělat tak, že se zpomalíš co nejvíc a klikáš ty pasti někam daleko od postavy, jakmile už postava jednou pokládá, musíš další vedle, přes postavu na zem neklikneš
to je trošku problém u elfa, kterej se zpomaluje blbě, pač ho nezpomaluje hledací mód, jiný rasy se přes hide a hledací mód zpomalej na 25 % a naklikaj vic, než tam postava dojde
taky je vejhoda velkej monitor a rozlišení, doklikneš dál
pokud je v partě prskavka, může tě eště zpomalit a naklikáš eště víc
můžeš si vod spolubojovníka v partě vzít něco těžkýho do invu
pokud chceš jůzovat buga, necháš se vostatníma v partě zaseknout a můžeš naklikat kolik je libo, pak ti uhnou
nicméně všecko je to natolik časově a jinak náročný, že normální hráč se na to ani nevysere a položí ty pasti normálně nahusto s tím, že se tak ze 2/3 překrejvaj, pak se daj naučit různý "mozaiky", že třeba na jednom místě se jich překrejvá víc, pokud je místo do stran

nicméně doporučuju všem bojovníkům proti pastem, aby si prostudovali na wiki, jakou dmg dávaj ty slabý pasti, jejichž hustým položením má ten lolvl zloděj získávat nějakou brutální vejhodu, tuším, že nevědí vo čem mluví
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by DenGrasse »

dobrá rada.

jak se dá vyčíst tady:

http://nwn.wikia.com/wiki/Trap

u většiny pastí se položením dvou pastí na sebe dostaneš účinností na past o třídu vyšší nebo i víc (jediné co je menší je DC). např. electrical minor 8k6, average 15k6. dvěma minor jsi na 16k6.

to je ta vejhoda - máš bugem něco co bys měl mít až na vyšším levelu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: tak tohle je uz moc

Post by akin »

kucik wrote:Je pravda, že pokud nějak zasekáš frontu, tak to udělat můžeš, ale to už je zneužívání bugu, protože nwn se proti takovýmu pokládání pastí prostě brání.
Zasekat frontu? Delani fronty akci je snad v NWN naprosto v poradku, pouzivas to uz pri boji, kdyz das carovat treba 3 ruzna kouzla za sebou, naklikas srazeni, atp.
Jinak jak polozit past? Jednoduse, ani se neni treba zpomalovat. Dej si postupne pasti na quicksloty f1-fx zazoomuj si nejdal od postavy co to jde, klikni f1 dal od postavy a pak rychle zazoomuj blizko a naklikej f2-fx na stejne misto hned tesne u postavy sazejici past. Vysledkem je, ze kdyz jsi dost rychlej a sikovnej, tak mas x pasti na jednom miste...
running man...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by nomis_b »

jo dani X pasti na jedno misto nejni zadnej problem. Otazka zni, co z toho teda vyvodit, ze je BUG. Proto bych dal do oficialei casti neco jako tohle:

Je zakazano pokladat vice pasti tak, aby se prekryvali vice, nez 30% plochy s jinymi pastmi

Je zakazano davat past od k prechodu na vzdalenost mensi, nez je 2x delka hrany samotne pasti.

Je zakazano pokladat past PRIMO pod jineho PC hrace (napr. v invis, hidu atd).

PS: ta delka pasti je pokud vim porad stejna, kdyz ji poklada PC a je to jednodussi rozsoudit, zda byla blizko, ci daleko.
A zase se craftí...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: tak tohle je uz moc

Post by DenGrasse »

vo otmhle sem taky přemejšelel, jenomže jak chceš v praxi změřit 30%??? to sou právě technicky těžko proveditelný opatření. nepokládat přes sebe vůbec a hotovo.

to pod jineho hrace je dobry, (radsi bych teda pod jinou postavu), na to sem zapomnel.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked