Výkupčí oděvu
Výkupčí oděvu
Výkupčí oděvů v Karathském cechu obchodníku mi nechce koupit kuže a kožky z koželužnictvi, píše že nic u sebe nenám.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Re: Výkupčí oděvu
no, teda já nevím, ale asi takovýhle polotovary nevykupuje, to je jako v očarování, taky mi nekoupěj šutr do kterého jsem lapil duši.
...no a vlastně proč to nevykupují? To by jsem mohl jenom běhat a lapat duše! Profesionální lovec duší! to by se mi líbilo
...no a vlastně proč to nevykupují? To by jsem mohl jenom běhat a lapat duše! Profesionální lovec duší! to by se mi líbilo
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Výkupčí oděvu
tralala, po stoosmdesáté první...
kůže v Karathě vykupuje kožešník. Taky vykupuje lektvary, asi z nějakejch historickejch důvodů z dob, kdy eště nebyl cech.
kůže v Karathě vykupuje kožešník. Taky vykupuje lektvary, asi z nějakejch historickejch důvodů z dob, kdy eště nebyl cech.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Výkupčí oděvu
Kůže, ne jako stažený ze zvířete, ale jako že takový upravený, nevím jistě, například vysušený a vyčiněný, polotovar z craftu???DenGrasse wrote: kůže v Karathě vykupuje kožešník.
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí oděvu
kuze susene i morene i kameny by se meli dat vykoupit u VYKUP/CICH CRAFTOVYCH VECI. U zadnych smelinaru, vetesniku, kozesniku atd... jedna se jen o dve lokace na Thalii: Cerny trh pro podtemno a Svaz karads. obchodniku pro povrch
predem rikam, ze u kuzi pocitejte s hoodne nizkyma cenama. Cena se pocita od moridel a nesouvisi s cenou kuze, kdybyste ji prodavali vetesnikovi.
Musite zkusit kdo ji koupi. Kameny dusi vetsinou vykupuje ten, co vykupuje sperky, nebo kovar.
KOzky tusim ten, kterej vykupuje i hadry od krejciho.
Proste zkuste obehnout vsechny vykupni NPC. Pokud by to nikdo od vas nechtel, tak to napiste znova a ja to overim, zda mate pravdu. Ale melo by to jit. Urcite uz to nekdo prodaval (minimalne kameny)
predem rikam, ze u kuzi pocitejte s hoodne nizkyma cenama. Cena se pocita od moridel a nesouvisi s cenou kuze, kdybyste ji prodavali vetesnikovi.
Musite zkusit kdo ji koupi. Kameny dusi vetsinou vykupuje ten, co vykupuje sperky, nebo kovar.
KOzky tusim ten, kterej vykupuje i hadry od krejciho.
Proste zkuste obehnout vsechny vykupni NPC. Pokud by to nikdo od vas nechtel, tak to napiste znova a ja to overim, zda mate pravdu. Ale melo by to jit. Urcite uz to nekdo prodaval (minimalne kameny)
A zase se craftí...
Re: Výkupčí oděvu
UF! no tak to je mazec!
můžu lovit duše!
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Výkupčí oděvu
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí oděvu
pockej, chces rict, ze treba 38%dusi si prodal, ale 40% dusi ne?
to je minimalne podivne... kdyz uz, tak by meli jit prodat vsechny ne jen 1 typ.
to je minimalne podivne... kdyz uz, tak by meli jit prodat vsechny ne jen 1 typ.
A zase se craftí...
Re: Výkupčí oděvu
Znova jsem zkoušel prodat vysušene kuže obyčejne a kvalitni, obyčejne a lepši kuže i kožky. Zkoušel jsem i přes prodejní stolek a prodavačka mi říká že nic u sebe nemám. V Karathském cechu obchodníku, výkupčí oděvů.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí oděvu
safra ted sem vypnul toolset. zkus z toho neco usit, tak to urcite koupiATom wrote:Znova jsem zkoušel prodat vysušene kuže obyčejne a kvalitni, obyčejne a lepši kuže i kožky. Zkoušel jsem i přes prodejní stolek a prodavačka mi říká že nic u sebe nemám. V Karathském cechu obchodníku, výkupčí oděvů.
A zase se craftí...
Re: Výkupčí oděvu
No ja to dělám do plátneřiny takže nic šít se nechystám. 
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Re: Výkupčí oděvu
mnooo... myslím, že abych mluvil konktétně, tak jsem náhodou měl zrovna 39ti%ní kámen s duší a další spoustu slabších....a ty koupil. Ale těch 40%ních kamenu, co mám u sebe asi 20, tak z těch nekoupil vůbec nic! Obchodník mi hlásí, že nemá nic co by ho zajímalo. Je to výkupčí šperků dole pod povrchem. Možná je to tím, že na zjískání toho šutru mi to píše, že duše je moc silná, že bych potřeboval silnšejší kámen. Zjískával jsem ty šutry na docela silných potvorách. Samozřemě mluvím o úplně těch základních kamenech na duše, jak stojej cca 230 GP.nomis_b wrote:pockej, chces rict, ze treba 38%dusi si prodal, ale 40% dusi ne?
to je minimalne podivne... kdyz uz, tak by meli jit prodat vsechny ne jen 1 typ.
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí oděvu
no vis co to znamena ???Jeanes wrote:Ale těch 40%ních kamenu, co mám u sebe asi 20, tak z těch nekoupil vůbec nic! Obchodník mi hlásí, že nemá nic co by ho zajímalo.
Jedna se o kalsickou chybu stackovani. Kdyz rozdelis sack, tak se proste neskopirujou promenne a je to tedy neprodejne. POkud je chces jeste udelat prodejnyma (a vydelecnyma v craftu) tak ty rozdelen poloz na zem a pak je seber. Spoji se se stackem, ktery uz v Invu mas a vezmou si jeho promennou....
Bohuzel pokud chces byt vydelecny v ocarovavani zbrani, tak budes muset davat do zarizeni celej stack (kvuli promenne). Neboj bude se to postupne odebirat po jednom kaminku.
PS: jde to odstranit tak, ajk to bylo cca pred mesicem, ale to se zase nestackovalo skoro nic a ´kdyz jo, tak jedine manulanim stackovanim
A zase se craftí...
Re: Výkupčí oděvu
ah, taky řešeí. ok, zas takovej problém to teda neni, tak budu občas něco válet po zemi 
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Výkupčí oděvu
Ale ten plugin tam pořád je a funguje. Od tý doby se nic nezměnilo, jen jsem odstranil zbytečný proměnný na itemech.nomis_b wrote:no vis co to znamena ???Jeanes wrote:Ale těch 40%ních kamenu, co mám u sebe asi 20, tak z těch nekoupil vůbec nic! Obchodník mi hlásí, že nemá nic co by ho zajímalo.
Jedna se o kalsickou chybu stackovani. Kdyz rozdelis sack, tak se proste neskopirujou promenne a je to tedy neprodejne. POkud je chces jeste udelat prodejnyma (a vydelecnyma v craftu) tak ty rozdelen poloz na zem a pak je seber. Spoji se se stackem, ktery uz v Invu mas a vezmou si jeho promennou....
Bohuzel pokud chces byt vydelecny v ocarovavani zbrani, tak budes muset davat do zarizeni celej stack (kvuli promenne). Neboj bude se to postupne odebirat po jednom kaminku.
PS: jde to odstranit tak, ajk to bylo cca pred mesicem, ale to se zase nestackovalo skoro nic a ´kdyz jo, tak jedine manulanim stackovanim
Když rozdělíš stack, tak se ti maj proměnný správně zkopírovat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.