ale inak sa hanbite, že nik nechce súťažiť - však by to bola sranda .... veď dajte na chvíľu pokoj looteniu, creepenie a crafteniu a poďte si zaRPiť
to Isabell: no Kora je jednoznačne krajšia a čarovnejšia ... ak chceš dokázať opak, tak prijmi výzvu a poď skúsiť - pri prehre ale neplač
to Sandra: no a Kora je epický bojovník a dokonca členka armády .. a keďže už dokázala, že je craftový majster (to si myslí ona, nie ja), prečo by nedokázala, že je aj najkrajšia? ;D šaty jednoznačne má krajšie ako Isabell (výzva do boja pre obe)
to Pajula: tak to som nečakala, že práve ty to vzdáš ... s tvojimi krásnymi šatami som myslela, že práve ty pozdvihneš úroveň