pad serveru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: pad serveru

Post by Hassan »

Nechci bejt nakej posel spatnejch zprav ale uz se mi to stalo po treti a to by byla hodne velka nahoda...Pokazdy kdyz prodavam na cernym trhu v podtemnu zbrane (mece) a nejaku chvili si je nechavam ocenovat(v rozhovoru kolik mi das atp.) tak to padne stalo se mi to pokazdy!

Jo tak ted tomu neverim ze to nedela ten obchodnik znova jsem dal rozhovor a znova to padlo...
Last edited by Hassan on 14:43 10. May 2009, edited 1 time in total.
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: pad serveru

Post by aster3 »

Hassan wrote:Nechci bejt nakej posel spatnejch zprav ale uz se mi to stalo po treti a to by byla hodne velka nahoda...Pokazdy kdyz prodavam na cernym trhu v podtemnu zbrane (mece) a nejaku chvili si je nechavam ocenovat(v rozhovoru kolik mi das atp.) tak to padne stalo se mi to pokazdy!

nemyslis ze je trochu moc kdyz shodis 2x servr v rozmezi 40 minut ? a navic vedome ?
Podporte nový projekt
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: pad serveru

Post by innfra »

Aster nemyslíš že je trochu ukvapený na někoho ječet, že za to může, když se ty chyby hledaj už pěkně dlouhou dobu... To bys mohl řvát na mě že jsem skoro po každý, když padl ser ver šel z jednoho místa na druhý... neni to taky podezřelý ? O náhradu si řekni DM, zaplatí ti cenu legur, pravděpodobně...

Dobrodruhův krámek, prohlížení zboží...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: pad serveru

Post by ravangorn »

Někde v tý změti topiců o pádu se tam Jeanes tušim o tom stolku zmiňoval. Při prodeji očarovávaných věcí ze stolku. Mělo by se to prodávat rovnou z inventáře a ten stolek vynechat. Už to radši nezkoušej :)
DM
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: pad serveru

Post by Hassan »

Nedelam to schvalne ja taky craftim a taky me ty pady stvou uz tyden delam 10 veci porad dokola ale ja se to snazim najit a pokud je tohle ono budte radi treba to uz bude oka..Bohuzel kdyz se neco hleda musi se to testovat priste dam vedet ze hrozi moznost padu...A pokud to nedela ten stolek pak se musi hledat dal ale NEDELAM TO ZAMERNE !!To bych to sem asi nepsal ne?
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: pad serveru

Post by aster3 »

innfra wrote:Aster nemyslíš že je trochu ukvapený na někoho ječet, že za to může, když se ty chyby hledaj už pěkně dlouhou dobu... To bys mohl řvát na mě že jsem skoro po každý, když padl ser ver šel z jednoho místa na druhý... neni to taky podezřelý ? O náhradu si řekni DM, zaplatí ti cenu legur, pravděpodobně...

Dobrodruhův krámek, prohlížení zboží...
nervu na nikoho, sem klidnej. ale prijde mi ponekud usmevne ze :
restart a nasledne nalogovani probehne v poradku a po par minutach padne servr. Hassan napise ze zrejme on shazuje servr pac se mu to stalo nekolikrat za sebou. ok beru, stane se. ale ne ono to padne zas. a kuli komu asi ? dobre, mozna ne kuli nemu, nemuzu to rict s jistotou ale sem presvedceny ze na 90% zkusil znova prodavat ty mece a tym se chtel ujistit jestli to pada pri tom prodeji nebo ne. stavim se o pullitr ze to tak bylo :wink:
Podporte nový projekt
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: pad serveru

Post by Hassan »

aster3 wrote:
innfra wrote:Aster nemyslíš že je trochu ukvapený na někoho ječet, že za to může, když se ty chyby hledaj už pěkně dlouhou dobu... To bys mohl řvát na mě že jsem skoro po každý, když padl ser ver šel z jednoho místa na druhý... neni to taky podezřelý ? O náhradu si řekni DM, zaplatí ti cenu legur, pravděpodobně...

Dobrodruhův krámek, prohlížení zboží...
nervu na nikoho, sem klidnej. ale prijde mi ponekud usmevne ze :
restart a nasledne nalogovani probehne v poradku a po par minutach padne servr. Hassan napise ze zrejme on shazuje servr pac se mu to stalo nekolikrat za sebou. ok beru, stane se. ale ne ono to padne zas. a kuli komu asi ? dobre, mozna ne kuli nemu, nemuzu to rict s jistotou ale sem presvedceny ze na 90% zkusil znova prodavat ty mece a tym se chtel ujistit jestli to pada pri tom prodeji nebo ne. stavim se o pullitr ze to tak bylo :wink:

No jiste presne tak bohuzel jsem to dal vedet spatnym zpusobem priste dam KRIK kdyz budu zas neco testovat..
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: pad serveru

Post by Hassan »

Prisaham ted jsem se toho stolku ani nedotk ale byl jsem v ty lokaci :?
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: pad serveru

Post by melvik »

no mozna to zkousel nekdo jinej esi to je fakt tim :) pocitam ze to zkusi este hodne lidi
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: pad serveru

Post by zachy »

mě nikdy žádnej stolek pád serveru neudělal... at sem s tim stolkem delal cokoli bral/dával věci pořád v pohodě... tka jestli to neni jen na určitej typ veci
nebo je to treba fakt jen v podtemnu :)
Last edited by zachy on 15:08 10. May 2009, edited 1 time in total.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: pad serveru

Post by Hassan »

melvik wrote:no mozna to zkousel nekdo jinej esi to je fakt tim :) pocitam ze to zkusi este hodne lidi
No to je pravda :o Tak at to nikdo nezkousi 8)
User avatar
ATom
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 18:22 31. Dec 2008
Location: Nýdek Gora
Contact:

Re: pad serveru

Post by ATom »

Spadlo to opět kdyz se připojil: Artaxas01
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: pad serveru

Post by innfra »

/DM kill stolek
Mě taky nedělá problémy stolek v karatě u zlatníka, nebyl zatím žádný problém
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: pad serveru

Post by melvik »

Hassan wrote:Nechci bejt nakej posel spatnejch zprav ale uz se mi to stalo po treti a to by byla hodne velka nahoda...Pokazdy kdyz prodavam na cernym trhu v podtemnu zbrane (mece) a nejaku chvili si je nechavam ocenovat(v rozhovoru kolik mi das atp.) tak to padne stalo se mi to pokazdy!

Jo tak ted tomu neverim ze to nedela ten obchodnik znova jsem dal rozhovor a znova to padlo...
napis mi do pm presny postup jak se ti to stalo a cos tam dal :D
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: pad serveru

Post by zachy »

a prosim počkejte dokud server kompletne nenabehne
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Locked