jako povolat de i jezdi jako dobry fajn ale jak ho treba odvolat ? nebo je to vubec kun nebo jen nejake "kouzlo". Protoze na jiny zpusob jak ho nehat byt aby za mnou nesel je vyhozeni z party ale pak se uz neda znova prijmout do party. takze je v podstate neutralni kun z neho.
a proc berou toho kone straze jako nejakou bestii ? (rvou na mou postavu at tu bestii odvedu) to je v situaci kdyz de kun vedle mne jako henchman. kdyz na nej nasednu tak nikomu nic nevadi.
a to ve mestech je opravdu omezujici ze ho nemuzu uvazat pac straze brblou. muzu ho nehat za mestem a vyhodt z party ale pak az vyjdu z mesta tak nejde na nej nasednout. nebo mozna de ale ja nevim jak.
jeste bych dodal ze nejak nevidim souvislost v tom ze straze povazuji paladinoveho ore za bestii