Pady serveru
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
hm. cernej trh sem upravoval ja ve svym toolsetu v jinem modulu, nez je ten puvodni Thalijovsky, bo sem tam potreboval pridat urcite skripty.
Ale to uz je pekne davno a je fakt, ze cernej trh ej tam tak 3 mesice urcite, ale padalo to uz i predtim.
Mozna tam ale je nejakej spatnej placeabl.
Ale to uz je pekne davno a je fakt, ze cernej trh ej tam tak 3 mesice urcite, ale padalo to uz i predtim.
Mozna tam ale je nejakej spatnej placeabl.
A zase se craftí...
Re: Pady serveru
tak minulej tyden jsem si řikal, že se thalie dala dokupy a prestala nejak padat, tak neno, včera i dnes to pada jako blazen. ted to zase padlo 12:55
chjochjo...
chjochjo...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
hele tyhle pady sou nejaky divny.
rikal sem Igorovi, aby resnul server a sam rikal, ze se to nekdy omyem pusti 2x. Dal si zalezet, aby se to ted nestalo.
Ale ted sem videl, ze se server hlasi online, ale pritom je na strankach :
thalie.pilsfree.cz
Poslední restart: 12:52
Načítání modulu: 84%
Thalijský datum: 4.2.1503
coz je trosku divny... nemuze se stat, ez se nam nahodne pousti nekdy NWN vicekrat i bez restartu pres stranky???
PS: lidi v dilnach, funguje uz ta perzistence na craft xp, jak ma ?
rikal sem Igorovi, aby resnul server a sam rikal, ze se to nekdy omyem pusti 2x. Dal si zalezet, aby se to ted nestalo.
Ale ted sem videl, ze se server hlasi online, ale pritom je na strankach :
thalie.pilsfree.cz
Poslední restart: 12:52
Načítání modulu: 84%
Thalijský datum: 4.2.1503
coz je trosku divny... nemuze se stat, ez se nam nahodne pousti nekdy NWN vicekrat i bez restartu pres stranky???
PS: lidi v dilnach, funguje uz ta perzistence na craft xp, jak ma ?
A zase se craftí...
Re: Pady serveru
yop funguje, dneska už mi to 2x vrátilo exp. Každopádně ten restart včera ráno, to ještě nefungovalo a tímto prosím o 1K exp v alchymiinomis_b wrote:
PS: lidi v dilnach, funguje uz ta perzistence na craft xp, jak ma ?
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
funguje ?? skvele !!! to sem rad, ze se DM ulevi.Jeanes wrote:yop funguje, dneska už mi to 2x vrátilo exp. Každopádně ten restart včera ráno, to ještě nefungovalo a tímto prosím o 1K exp v alchymiinomis_b wrote:
PS: lidi v dilnach, funguje uz ta perzistence na craft xp, jak ma ?Za těch 40 lektvošů co jsem vařil Vugdishnakovi... myslím po čtvrté?
A zase se craftí...
Re: Pady serveru
Tak vono když se to pustí 2x, tak to ani nenaběhne nebo se tam nikdo nelogne, takže je to jasný hned.nomis_b wrote:rikal sem Igorovi, aby resnul server a sam rikal, ze se to nekdy omyem pusti 2x. Dal si zalezet, aby se to ted nestalo.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Pady serveru
Dnes to pada riadne co?
Heh!
Dnes som nieco postrehol totiz...
som mal pustene inernetove radio, facebook, pokec, jeden program, zarovane som tahal cez bitcomet torrent a cez rapidshare linky...proste cista makacka a teda spustil som nwn a iba tak som nic nerobil ze nejake casove xp zhabem ne? No a ked som nehybal kompom tak sa dal do usporneho rezimu...vypli sa disky a tak a ked ho zobúdzam tak pozeram ze nwn mam vypnuty(vypnuty tak akoby padol server,cize len menu a hlaska) ale zaroven zistujem ze cely server zhebnul...a toto sa dnes mne stalo dva krat..to iste - dva usporne rezimy (pri maximalnej cinnosti pc) a s nimi dva pady serveru....
tak co je to realne?
Heh!
Dnes som nieco postrehol totiz...
som mal pustene inernetove radio, facebook, pokec, jeden program, zarovane som tahal cez bitcomet torrent a cez rapidshare linky...proste cista makacka a teda spustil som nwn a iba tak som nic nerobil ze nejake casove xp zhabem ne? No a ked som nehybal kompom tak sa dal do usporneho rezimu...vypli sa disky a tak a ked ho zobúdzam tak pozeram ze nwn mam vypnuty(vypnuty tak akoby padol server,cize len menu a hlaska) ale zaroven zistujem ze cely server zhebnul...a toto sa dnes mne stalo dva krat..to iste - dva usporne rezimy (pri maximalnej cinnosti pc) a s nimi dva pady serveru....
tak co je to realne?
- Gorrgorroth
- Šlechtic
- Posts: 348
- Joined: 13:11 23. Oct 2008
- Location: Rožnov p. R.
- Contact:
Re: Pady serveru
16 48 .....padlo to
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
Re: Pady serveru
povídání se zuřivýma gorilama... po logu asi bude výměna názorů spíš z jejich strany 
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
sem se nejak dival, ze to dneska pada.. a to celkem vyrazneji, nez obvykle. Jak je to ted s craftem? zdalo se mi, ze Melvik smazal vykupni stolky. Udelal to vsude, nebo jen v podtemno, craftil vubec nekdo dneska ??
A zase se craftí...
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Re: Pady serveru
mno vcera to padalo uplne stejne... A rekl bych ze v dilne bylo spis min lidi nez obvykle...
Jinak v Karathe stolecky taky nejsou.
Jinak v Karathe stolecky taky nejsou.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Pady serveru
hm, to ze stolecky nejsou tedy neznamena, ze lide necrafti. Ale kazdopadne z toho plyne jeden dobry poznatek:
Vykupnimi stolecky to neni (dobre pro me kdyz sem je delal
)
takze pak jeste smazu ty scripty ze server na craft v toho 14teho.
Vykupnimi stolecky to neni (dobre pro me kdyz sem je delal
takze pak jeste smazu ty scripty ze server na craft v toho 14teho.
A zase se craftí...
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Re: Pady serveru
Ja bych to spis videl tak ze vykupni stolecky pomahaj proti padu serveru... Kdyz tam byly, tak to padalo min
Teoreticky to muze byt tim, ze clovek musi na zem vyhazet hafo veci, kdyz chce neco prodat...
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Pady serveru
Já necraftim od ty doby co se reklo, že se ty dilny zamknou....pockam si až jak to dopadne....
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: Pady serveru
Jen bych chtěl říct, že dopoledne to nepadá.
To obvykle běží celou dobu normálně do dvou. Časté pády jsou až odpoledne.
To obvykle běží celou dobu normálně do dvou. Časté pády jsou až odpoledne.