Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Myslím, že pokud si to myslíš, tak bys měl za hraničáře hrát 
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
celkove vzato se mi to ovladnuti zvere moc nelibi, dyž sme ve skupine a nekdo jako druid vleze do lokace s zviřectvem, všichni jsou misto "červení" nepratele přátelsky "modří".... pak nekdo zautočí na jedno z nich, ale zbytek družiny musi preklikavat na prave tlačitko a odklepnout utok misto aby jen klikla apod.... proste mi to prijde vzdy takove vselijake a divne....
zažil jsem to ale jen parkrat tak asi nevim vo co de...
zažil jsem to ale jen parkrat tak asi nevim vo co de...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Spíš by nebylo od věci, kdyby psi, vlci, Vrrci a další psovité šelmy neútočily na druida v proměně na vlka, kočkovité šelmy na pantera, medvědi na medvěda, prasata na prase atp.(počítám s tím, že druidi se umí přeměnit na různé poddruhy toho zvířete) Jen přeměna na jezevce je trochu k ničemu, možná nějak nahradit nějakým ptákem, nebo pavoukem? Tak podrobně jsem o tom nepřemýšlel.
Předpokládám, že se někdo ozve, že by se s tím daly dokonale vybírat poklady v jednom, takže jednoduchá vyjímka: neplatilo by to na vůdce smečky/stáda/bůhvíčeho a při proměně zpátky na původní formu by přátelství zvířat padlo, takže by se takhle nedalo dostat třeba pro nějaké kameny atp...
Čas na vaší kritiku.
Předpokládám, že se někdo ozve, že by se s tím daly dokonale vybírat poklady v jednom, takže jednoduchá vyjímka: neplatilo by to na vůdce smečky/stáda/bůhvíčeho a při proměně zpátky na původní formu by přátelství zvířat padlo, takže by se takhle nedalo dostat třeba pro nějaké kameny atp...
Čas na vaší kritiku.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Spíš čas neotvírat zase debatu plnou "geniálních" nápadů
To mi připomíná že ten vtip s diskusí o šroubování žárovek asi nebyl jen vtip
To mi připomíná že ten vtip s diskusí o šroubování žárovek asi nebyl jen vtip
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Nevim proc to resite ponekud slozitymi napady. Podle mne je nejjednoduhsi aby se zavedla moznost ochocovat zvirata dle lvlu+modifikator moudrosti+1/2bodu v porozumeni vs. lvl zvirete x modifikator jeho moudrosti(odolnosti?). A to aby se neovladli "vudci" zvirata de osetrit aby mneli imunitu na ovladnuti a aby se pripadne ovladnute zvirata nebrali po celem svete tak osetrit to tim ze pri prechodu lokace bude rekneme 20 nebo 50% sance ze se zvire uvolni z ovladnuti a jakoby se vrati domu.
A kdyby ste to chteli jeste vic stizit hranicarum a druidum tak se muze system nastavit tak aby rekneme kazdy tah byl proveden automaticky hod na ovladnuti. pri neuspechu o rekneme 10 bodu zvire zautoci na druida (hranicare) pri neuspechu pod 10 bodu zustane zvire neutralni a pri uspechu zustane ovladane.
A kdyby ste to chteli jeste vic stizit hranicarum a druidum tak se muze system nastavit tak aby rekneme kazdy tah byl proveden automaticky hod na ovladnuti. pri neuspechu o rekneme 10 bodu zvire zautoci na druida (hranicare) pri neuspechu pod 10 bodu zustane zvire neutralni a pri uspechu zustane ovladane.
Last edited by aster3 on 17:23 13. May 2009, edited 1 time in total.
Podporte nový projekt
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
aaaa neeebo...???
To nechame tak jak to je?! Nechapu proč to tady ještě řešíte? Ani jeden napad co tady byl neřeši NIC... ne že by bylo co řešit...
To nechame tak jak to je?! Nechapu proč to tady ještě řešíte? Ani jeden napad co tady byl neřeši NIC... ne že by bylo co řešit...
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
nehral sem na thalii hranicare ale podle toho co tu pisou si zrejme jednoho zalozimGrunt wrote:aaaa neeebo...???
To nechame tak jak to je?! Nechapu proč to tady ještě řešíte? Ani jeden napad co tady byl neřeši NIC... ne že by bylo co řešit...
jo a pro ty co rikaji ze hranicar je nic moc a bez zvirete je padavka tak zrejme nevedi o cem mluvi
Podporte nový projekt
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Určitě si ho založ a ověř si v praxi, jak to skutečně funguje... 
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
No mi hranda nepřijde nijak silny ale to je teď jedno.
O tom jak je ta možnost s vybráním celého Dungu realna by se dalo polemizovat. Spíš by mě zajímalo kolik tady je Hraničářů či Druidů co to dělá. Druid snad žadný a jestli se najdou nějací Hraničáři, tak je lepší to řešit pomocí nějakých IC sankcí než systémově.
O tom jak je ta možnost s vybráním celého Dungu realna by se dalo polemizovat. Spíš by mě zajímalo kolik tady je Hraničářů či Druidů co to dělá. Druid snad žadný a jestli se najdou nějací Hraničáři, tak je lepší to řešit pomocí nějakých IC sankcí než systémově.
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Zkus se zamyslet nad tim, jak to v přírodě chodí. Co se asi stane, když se přiblíží vlk (nebo jiný zvíře) k cizí smečce?Sobik wrote:Spíš by nebylo od věci, kdyby psi, vlci, Vrrci a další psovité šelmy neútočily na druida v proměně na vlka, kočkovité šelmy na pantera, medvědi na medvěda, prasata na prase atp.(počítám s tím, že druidi se umí přeměnit na různé poddruhy toho zvířete) Jen přeměna na jezevce je trochu k ničemu, možná nějak nahradit nějakým ptákem, nebo pavoukem? Tak podrobně jsem o tom nepřemýšlel.
Předpokládám, že se někdo ozve, že by se s tím daly dokonale vybírat poklady v jednom, takže jednoduchá vyjímka: neplatilo by to na vůdce smečky/stáda/bůhvíčeho a při proměně zpátky na původní formu by přátelství zvířat padlo, takže by se takhle nedalo dostat třeba pro nějaké kameny atp...
Čas na vaší kritiku.
Potom si zkus na Thalii chvilku druida nebo rangera zahrát a zjistíš, že podle levelu má náhodně některý zvířata přátelský.
BTW: Hraničáře jsem tu taky hrál.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Dobře, možná by nemusel zmást všechny členy smečky, ale jenom větší část, než ve formě člověka. Přecejen co udělá smečka, když uvidí týpka v zeleným? To samý, co udělá, když vidí kohokoliv jinýho v čemkoliv jiným.kucik wrote:Zkus se zamyslet nad tim, jak to v přírodě chodí. Co se asi stane, když se přiblíží vlk (nebo jiný zvíře) k cizí smečce?Sobik wrote:Spíš by nebylo od věci, kdyby psi, vlci, Vrrci a další psovité šelmy neútočily na druida v proměně na vlka, kočkovité šelmy na pantera, medvědi na medvěda, prasata na prase atp.(počítám s tím, že druidi se umí přeměnit na různé poddruhy toho zvířete) Jen přeměna na jezevce je trochu k ničemu, možná nějak nahradit nějakým ptákem, nebo pavoukem? Tak podrobně jsem o tom nepřemýšlel.
Předpokládám, že se někdo ozve, že by se s tím daly dokonale vybírat poklady v jednom, takže jednoduchá vyjímka: neplatilo by to na vůdce smečky/stáda/bůhvíčeho a při proměně zpátky na původní formu by přátelství zvířat padlo, takže by se takhle nedalo dostat třeba pro nějaké kameny atp...
Potom si zkus na Thalii chvilku druida nebo rangera zahrát a zjistíš, že podle levelu má náhodně některý zvířata přátelský.
BTW: Hraničáře jsem tu taky hrál.
BTW: Já mám taky Druida a to s těmi zvířaty vím taky, ale když jsou dvě nepřátelský vedle sebe, stejně ovládnu jenom jedno a to druhý na mě zaútočí, moje postava provede protiútok a jde po mě celá jeskyně.
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Já to nebudu dál rozmazávat, protože by to stejně nikam nevedlo. Jenom je to podle mě prostě blbost.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Mno timhle bych zrovna moc neargumentovalkucik wrote: Zkus se zamyslet nad tim, jak to v přírodě chodí..
V prirode rozhodne na cloveka (humanoida) nezautoci ani jezevec, povetsinou ani divocaci, smecka vlku jen v pripade, ze je vyhladovela/na lovu. Naprosta vetsina zvere se od cloveka drzi daleko.
Vlastne z toho co tu je za zvirata (mluvim realnych), tak by zautocil asi jen medved. A u nej je zase paradoxni situace ta, ze medvedi neziji ve smeckach (jsou to samotari) - snad jen medvedice + medvidata.
Ale to je OT
running man...
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Mno a to je ten duvod, proc jsem to nechtel rozmazavatakin wrote: Mno timhle bych zrovna moc neargumentoval![]()
V prirode rozhodne na cloveka (humanoida) nezautoci ani jezevec, povetsinou ani divocaci, smecka vlku jen v pripade, ze je vyhladovela/na lovu. Naprosta vetsina zvere se od cloveka drzi daleko.
Vlastne z toho co tu je za zvirata (mluvim realnych), tak by zautocil asi jen medved. A u nej je zase paradoxni situace ta, ze medvedi neziji ve smeckach (jsou to samotari) - snad jen medvedice + medvidata.
Ale to je OT
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Slyšeli jsme slovo boží.... amenJá to nebudu dál rozmazávat, protože by to stejně nikam nevedlo. Jenom je to podle mě prostě blbost.
Nelze než souhlasit.
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.