Kdysi jsem hral na jinem serveru (Demona) a ten jistou dobu taky padal. Casem se Demona presunula na Gamepark a padat to prestalo. Mohlo to byt taky tim, ze uz tam nehralo 60 lidi ale jen 20.
Ale Demona se mi skoro nesekala a padala mene a to i pres to, ze jsem mel dost slabej PC. Ted mam AthlonXP X2 4000+, Geforce 8600 GT a 4GB operacni pameti. Thalie se mi tra jako svin a v nekterych lokacich i s minimalnima detailama...
Demona byl relativne malej server oproti Thalii. Z toho bych tedy usuzoval toto:
- blizi se odstavka craftu a tak mene lidi craftuje a naopak jich vice chodi do dungenonu neco mlatit...
- rozlehlost Thalie a k tomu je zde mnoho krasnych detailu (Karatha - dum obchodniku - jedna z lokaci kde se mi to trochu trha, kdyz se nacitaj stolky apod.)
Cili thalie je jako litr vody a server je litrova lahev... Staci pak par kapek a bum... Tot muj nazor, ale mohu se mylit (a rek bych ze je to vysoce pravdepodobne