tak jsem našel uhlí ke kterému se nedá nijak dostat... neni to nic závažného, žejo ale tak hlásit se má vše
JE to lokace : Alasijské vrchoviny, západní stezka, průchod (druhá lokace vedle přechodu k mostu u Dar Garagu).
Jo to uhlí je nalepený na špatným míste, nejde těžit...Czech_Luthor wrote:Zdravim,
tak jsem našel uhlí ke kterému se nedá nijak dostat... neni to nic závažného, žejo ale tak hlásit se má vše![]()
JE to lokace : Alasijské vrchoviny, západní stezka, průchod (druhá lokace vedle přechodu k mostu u Dar Garagu).