Vidiš, a proto se to zruší a bude po těhlech lidech, co kazej to povolání jak řikášCzech_Luthor wrote:Holt, když si někdo kazí postavu tím že ovládá bossy a pak zabíjí ostatní je to jeho věc... bud je to styl té postavy, nebo hráč na nic jiného nemá... Tak už to prostě je, Hranda byl vždy od toho aby u sebe měl zvířátka (stejně jako druid).
Já osobně to použil jednou nebo dvakrát na samici sněžnýho tygra, abych koukl kolik má životů a i za té příležitosti jsem pobil ostatní tygry (šli spíš po mě než poní)
Jinak pohled na druida a hraničáře má každej jinej, hraničář žije v přírodě, rozumí zvířatum ale zas to neni takovej ochránce, on se o přírodu nestará, on v ní žije
Starat se o přírodu a zvířata je zas práce druidů, zas to z nich nedělá greenpeac, nějaký to zvíře i zabijou a chápou, když si vesnice uloví kance na jídlo apod. ne že lovec uloví jezevce a druid ho ukamenuje