RP Druida

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: RP Druida

Post by Prometheus »

Druid musi byt neutralny... neutralne zlo to nevylucuje.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: RP Druida

Post by Skipp »

Krata wrote:vem si třeba druidy z podtemna.. ty maj pokřivenej pohled na věc, matka příroda je nezajímá.. oni žijou v divočině podtemna a tam žádný stromečky nerostou a ptáčkové nezpívaj.. proto druid dokáže být i zlý, může být i na pvrch takovejhle zloun.. žije v přírodě ale přírodu jen využívá, drží se divokejch bestii jako jsou vrrrci a podobná havet..

Dobre takze mi chces povedat ze druid zly z podtemna, kde nema ani kerik, nema medzi odbornostami "chudze lesem" "cit prirody" "odolani nastrahy prirody" "podoba zvierata" "zvieraci spolocnik..." ????

A to este nehovorim o kuzlach
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: RP Druida

Post by Prometheus »

Zacinas to riesit az moc do detailov :lol:
Proste su aj zly druidi a basta...
Nechce sa mi to tu cele rozpisovat ale bol tu druid Lazhar z mrtveho lesa a bol typickym predstavitelom moroveho druida.
Ja neviem preco sa tak strasne snazis obhajovat svoj pohlad na toto povolanie, ved ti ho nikto nebere ale nechaj ostatnych hrat si svojich druidov podla seba :wink:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: RP Druida

Post by Daanri »

To beres trosku doslova, preco by nemal mat v podtemna jednotlive odbornosti ako chuze lesem, ked tam moze rast iny druh "lesa", cit prirody ked aj podtemno je vo svojej podstate priroda, atd atd. A kuzla to iste. Si proste zamerany na jeden styl druid, ktory si myslis, ze je jediny spravny a musi sa hrat len tak, ale vobec to tak nie je. Nikto ti nebere tvoj pohlad na vec, ale su aj ine "spravne" moznosti. :D

A ano prekvapenie aj druid moze byt naozaj zly a skodit druhym a vyuzivat (zneuzivat) k tomu prirodu.Take veci sa proste deju. :wink:

EDIT: Ma predbehol prometheus :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: RP Druida

Post by Prometheus »

bol som prvyyyyyyyyyyyyyyyyy hahaaaaaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: RP Druida

Post by Daanri »

Kolko malo staci ku stastiu. :lol:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: RP Druida

Post by Skipp »

Ok a teraz sa vratme k mojej otazke...druid (ten ktoreho myslim ja) a drevorubac.

Predstavme si teda ze v spolku druidov je niekolko druidov a hraniciarov. Z tych druidov ,nech uz ich je kolko len chceme, je kazdy iny. Jeden je zamerany na ochranu stromov a teda menej na zvierat, druhy zas naopak, niekto ma uplne na haku a do lesa skoro nechodi, treti moze byt fanatik do vsetkeho co sa tyka prirody je schopny vrazdit pre jej ochranu atd. A teraz co sa bude diat v spolku? chaos? Bordel...budu sa akurat dobre hadat pretoze kazdy nebude s kazdym suhlasit pretoze kazdy je inak zamerany.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: RP Druida

Post by Prometheus »

to chces vrazdit crafterov ze si zotnu stromy na to urcene?
Ja len aby som vedel o co presne ti ide? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: RP Druida

Post by innfra »

Já chcu sekyrku, abych mohla prudit druida v lese, prosím :twisted:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: RP Druida

Post by DenGrasse »

Skipp wrote:Ok a teraz sa vratme k mojej otazke...druid (ten ktoreho myslim ja) a drevorubac.

Predstavme si teda ze v spolku druidov je niekolko druidov a hraniciarov. Z tych druidov ,nech uz ich je kolko len chceme, je kazdy iny. Jeden je zamerany na ochranu stromov a teda menej na zvierat, druhy zas naopak, niekto ma uplne na haku a do lesa skoro nechodi, treti moze byt fanatik do vsetkeho co sa tyka prirody je schopny vrazdit pre jej ochranu atd. A teraz co sa bude diat v spolku? chaos? Bordel...budu sa akurat dobre hadat pretoze kazdy nebude s kazdym suhlasit pretoze kazdy je inak zamerany.
všechno jsem ti zodpověděl ve svém druhém příspěvku. co se týče společenství druidů, funguje podobně jako jiná společenství, tj. po bouřlivé debatě se shodne na ějakém názoru, část na protest odejde a založí vzdorokruh a potom už prosazují jeden a ž jedenáct jednotných názorů... prostě jako v životě.
principielně se druid sdružují do kruhů, pokud vyznávají více méně stejné názory (většinou tedy azharovi vyznavači, pro které je opravdu důležitá ta ochrana hvozdu atd.), jiní žijí víceméně samotářsky.

druidy v podtemnu je možné brát také různě, jako šamany barbarských národů atd. ...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: RP Druida

Post by aster3 »

Prometheus wrote:to chces vrazdit crafterov ze si zotnu stromy na to urcene?
Ja len aby som vedel o co presne ti ide? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nemozem si pomoct ale tvoje prispevky su spiatocnicke a na seriozne otazky odpovedas ako by si mal 5 rokov spolu s ostatnymi mega ultra hracmi, ktori urcite maju polozene nejake zavazie na TAB a sleduju ktore stromy su urcene na rubanie....


inak co sa tyka tych rozdielov u druidov tak povacsine ma rozhodujuce slovo arcidruid ktory byva z pravidla najstarsi a teda aj najmudrejsi. Ostatni druidi nech uz su akehokolvek nazoru tak sa sklonia pred mudrostou arcidruida. Hovorim o normalnom druidskom spolocenstve ktore je najrozsirenejsie vo fantasy.

Tie ostatne hovadinky ako morovy druid a keltsky druid a neviem este ake vymysly to mozu mat inak...
Podporte nový projekt
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: RP Druida

Post by Prometheus »

Proste sme sa trochu natahovali.
So Skippom hravame spolu pretoze obaja sme v spolku Bratrstva lesni moudrosti.
Prosim nabuduce si odpust blbe poznamky na moju osobu.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: RP Druida

Post by Daanri »

Myslim, ze DenGrasse to napisal jasne, tak ako vacsina dalsich predtym. Pokial to nestaci, tak ani ja uz neviem ako inac to vyjadrit.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: RP Druida

Post by Skipp »

takze sme prisli k zaveru ktory nenabral ziadny tvar nejakej konretnej odpovede hej? Proste kazdy hrac nech hra ako mu je po voly, cize kazdy druid je iny, kazdy ma ine zvyky, zasady a tradicie...je to dost odveci (fakt super povolanie)
dovi
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: RP Druida

Post by DenGrasse »

podívej, existují povolání, která mají rozsah svých činností vymezen poměrně úzce (paladin, bard), jiná šířeji (druid, klerik) a některá úplně obecně (zloděj, válečník). v rámci těchto mantinelů si může hráč zvolit vlastní směr, kterým postavu povede (a někdy i mimo ně, když se dohodne s DM). fakt nevím, co už víc k tomu napsat. jestli se ti druid nelíbí tak ho nehraj je rada blbá, ale jediná co mě už napadá. jestli se ti líbí hraj ho tak jak se ti líbí a téměř určitě to bude dobře. jediný, v čem ti tady oponujeme je tvá snaha prosadit, aby všichni hráči uznali tvé pojetí druida za jediné správné a to opravdu nikdy nenastane, tak se s tím smiř.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked