Daanri wrote:No ako trosicku sa nam tu zacina zvrhavat vyjadrovanie a to sa mne osobne nepaci....ako nadavat si mozte neviem kde...ale naozaj sem mozu zabludit aj mensie deti alebo neplnolete osoby....a plus v pravidlach je jasne napisane, ze sa mate vyjadrovat slusne.
Co sa tyka hry, no zlo vs dobro bolo vzdy narocne a hlavne z dovodu, ze Thalia je frakcny svet. Vzdy sa totiz najde niekto ukrivdeny, komu sa RP hra toho druheho nepaci. Pokial je to normalne v hre a nepaci sa ti jeho hra tak s nim nehras, pokial si vsak prepadnuty, tak je ti svojim sposobom hra druheho tak nejak "vnutena". (nebrat doslova, je to len prirovnanie)
Mozno skor ako zacat vypisovat na forum dokola, ako sa citim ukrivdeny, ako sa mi dane RP nepacilo, ako to bolo hrozne, tak sa zamysliet nad tym, co som mohol spravit sam lepsie preto, aby to bolo cele zahrane lepsie. Pokial dojdete k tomu, ze nic, tak stale je este moznost si pokecat s "druhou stranou" a zistit preco to tak zahrali alebo preco to tak nezahrali.
A vzdy pamatajte, ze zakladom je aby sa bavili vsetci a nie len jeden.
souhlasim
kdy se azse objevíš ve hře?