povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Upřímně řečeno... s Jachyrou (Kora) hraju už nějakou dobu. A řeknu ti, ta postava taková je. Nenechá si dělat na hlavu, je dost vražedná abych pravdu řekl a podtemnáky ksmrti nenávidí. Promin, ale muj Fallion je stejnej, je moc hrdej nato, aby si nechal buzerovat byť o jednotky drowů, má svojí hrdost a je dost tvrdohlavej. jasně nůž pod krkem mu trošku nažene bobky, ale i tak. Je skoro jak trpaslík (tímto se omlouvám všem trpošum, ale nenašel jsem nic jiného co by tak moc připomínalo tvrdohlavost a čest) 
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
není se za co omlouvat, trpoši tací sou...Czech_Luthor wrote: (tímto se omlouvám všem trpošum, ale nenašel jsem nic jiného co by tak moc připomínalo tvrdohlavost a čest)
Jinak každý hraje svůj charakter a prostě když se ti nelíbí jeho RP tak s ním nehrej, příště ho už nepřepadávej.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Nimue? A co zahrala tak spatne??! Ze hned nepadla k zemi a nelizala ti boty?Jeanes wrote:oki dneska to byl conrad wolf, včera to byla nimbue, nebo jak se jmenuje. A na výpravě na které jsem byl myslím před tím naposled to byl morn a kora. Furt to samy, jejich postavy musí být prostě imbecilní, yop? vy dotyční souhlasíte?
1) uz jsem psal, ze ne kazdej chce hrat losera a posranka, takze uz z principu lze ocekavat, ze sektani budou takovato.
2) uz to, ze ta postava se vyda v noci do lesa svedci taky o jeji odvaze/vnitrni sile
3) A o tom vcerejsku bych se nezminoval... co jste tam proboha jako predvadeli? To, ze tam nekdo parkrat zaskuhra o tom, jak si da jeji stehynko, parkrat ji zmlatite a ukazete zbran? To je jako co? To se tam mela sesypat hned? Nebud k smichu, horsi strach by v ni vzbudila parta zlobru nebo mantikor...
4) v realu se treba deji horsi veci a dotycna osoba dal vstane a celi tomu. ZALEZI NA CHARAKTERU. Ne kazdej je zbabelec a ne kazdej by zase byl schopnej odolavat.
--------------------------------------------------------
Dle prispevku a toho co jsem videl vcera mam akorat pocit, ze to prave zlo tady vubec nehraje.. zjevne to jsou ploche postavy co dokola jen delaji to same... ulovit, "zmucit" a zabit....
A jeste poznamka, tim cos tu napsal ses ztrapnil. Jestli je ti 24 a chovas se takle, tak bych se tim nechlubil...
-------------------
2Berserk: tady je asi zakazano hrat nejakeho fanatika nebo postavu schopnou se obetovat. Hm, chtelo by to si asi procist i dejiny, kolik lidi se obetovalo za svou vec/pravdu/nazor/presvedceni......
running man...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
az si pozorne prectes co sem psal tak pak pis... psal sem ze schvaluju hrani fanatika, ale pak at neplace na foru ze mu nekdo uriz hlavu a ze to bylo absolutne bez RPakin wrote:2Berserk: tady je asi zakazano hrat nejakeho fanatika nebo postavu schopnou se obetovat. Hm, chtelo by to si asi procist i dejiny, kolik lidi se obetovalo za svou vec/pravdu/nazor/presvedceni......
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
ale akin psal, že se to tu asi zakazuje.... myslel to na ostatní, ne na tebe 
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
LQL o každý příspěvek víc mi to připadá...
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
co slovo to perla...Pajule wrote:LQL o každý příspěvek víc mi to připadá...
running man...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
esi to tak mysles tak vpoho ...z prispevku mi to vyznelo asi jinacTretas wrote:ale akin psal, že se to tu asi zakazuje.... myslel to na ostatní, ne na tebe
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Já už radši nemluvím (nepíšu)
Toť konec mého přispívání do zcela zbytečného topicu.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
snad teda já jsem to tak pochopil.... a dál už jen muj příspěvek nahořeLord_Berserk wrote:esi to tak mysles tak vpoho ...z prispevku mi to vyznelo asi jinacTretas wrote:ale akin psal, že se to tu asi zakazuje.... myslel to na ostatní, ne na tebe
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Jojo tak jsem to myslel. Nebyl to utok na Berse ale jen konstatovani pro nej, ze to tak asi ostatni chapou.Tretas wrote:snad teda já jsem to tak pochopil.... a dál už jen muj příspěvek nahořeLord_Berserk wrote:esi to tak mysles tak vpoho ...z prispevku mi to vyznelo asi jinacTretas wrote:ale akin psal, že se to tu asi zakazuje.... myslel to na ostatní, ne na tebe
Ono je totiz uz s podivem, ze se tu resi, ze je nekdo palicatej, fanatik, nepoddajnej, blablabla ... zajimave, ze by mel byt kazdej posranek, kdyz treba slozi medveda na ranu pesti, zastavi cas, OZIVI mrtveho. Asi to vsem prijde bezne, zjevne to dela kazdej vidlak...
Last edited by akin on 21:49 18. May 2009, edited 1 time in total.
running man...
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
1, pak budeš přicházet zbytečně o hlavu.akin wrote:Nimue? A co zahrala tak spatne??! Ze hned nepadla k zemi a nelizala ti boty?Jeanes wrote:oki dneska to byl conrad wolf, včera to byla nimbue, nebo jak se jmenuje. A na výpravě na které jsem byl myslím před tím naposled to byl morn a kora. Furt to samy, jejich postavy musí být prostě imbecilní, yop? vy dotyční souhlasíte?
1) uz jsem psal, ze ne kazdej chce hrat losera a posranka, takze uz z principu lze ocekavat, ze sektani budou takovato.
2) uz to, ze ta postava se vyda v noci do lesa svedci taky o jeji odvaze/vnitrni sile
3) A o tom vcerejsku bych se nezminoval... co jste tam proboha jako predvadeli? To, ze tam nekdo parkrat zaskuhra o tom, jak si da jeji stehynko, parkrat ji zmlatite a ukazete zbran? To je jako co? To se tam mela sesypat hned? Nebud k smichu, horsi strach by v ni vzbudila parta zlobru nebo mantikor...
4) v realu se treba deji horsi veci a dotycna osoba dal vstane a celi tomu. ZALEZI NA CHARAKTERU. Ne kazdej je zbabelec a ne kazdej by zase byl schopnej odolavat.
--------------------------------------------------------
Dle prispevku a toho co jsem videl vcera mam akorat pocit, ze to prave zlo tady vubec nehraje.. zjevne to jsou ploche postavy co dokola jen delaji to same... ulovit, "zmucit" a zabit....
A jeste poznamka, tim cos tu napsal ses ztrapnil. Jestli je ti 24 a chovas se takle, tak bych se tim nechlubil...
-------------------
2Berserk: tady je asi zakazano hrat nejakeho fanatika nebo postavu schopnou se obetovat. Hm, chtelo by to si asi procist i dejiny, kolik lidi se obetovalo za svou vec/pravdu/nazor/presvedceni......
2 ve dne jsme slepý
3. tvuj charakter hrál uplne k prdu, vubec nespolupracoval, a koledoval si o uziznuti palice. Meli ti ji uriznout mnohem driv.
4 tvoje postava se chovala jako imbecil bez nejmensi chute k dalsimu zivotu. Vcera jsme potkali cca plácnu 10 dalsich postav. Tem kteri neco zahrali jsme zivot nevzali
poznamka pod carou:
hmmm... kolikrát jsme te prepadli ze muzes mluvit o tom ze jenom mucime a zabijime?
to s tim vekem... nemyslim si ze bych se chlubil, ze za chvilku jdu do duchodu, a nemyslim si ze jsem se zase ztrapnil. Hraju rozumne a pokud mi nikdo nekazi hru tak ja ji nekazim jemu.
Prosimte uz se nechci hadat! jo?
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
akin wrote:co slovo to perla...Pajule wrote:LQL o každý příspěvek víc mi to připadá...
Za každou perlou se schovává Pajulka
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
ad2) jak to s tim souvisi? mluvil jsem o postave Nimue...Jeanes wrote: 1, pak budeš přicházet zbytečně o hlavu.
2 ve dne jsme slepý
3. tvuj charakter hrál uplne k prdu, vubec nespolupracoval, a koledoval si o uziznuti palice. Meli ti ji uriznout mnohem driv.
4 tvoje postava se chovala jako imbecil bez nejmensi chute k dalsimu zivotu. Vcera jsme potkali cca plácnu 10 dalsich postav. Tem kteri neco zahrali jsme zivot nevzali
poznamka pod carou:
hmmm... kolikrát jsme te prepadli ze muzes mluvit o tom ze jenom mucime a zabijime?
to s tim vekem... nemyslim si ze bych se chlubil, ze za chvilku jdu do duchodu, a nemyslim si ze jsem se zase ztrapnil. Hraju rozumne a pokud mi nikdo nekazi hru tak ja ji nekazim jemu.
Prosimte uz se nechci hadat! jo?
ad3+4) dekuji za oceneni, vidim, ze se mi muj charakter dari hrat
MELS HO HNED ZABIT, NIKDO SE TE O NEJAKE MILOSTI NEPROSI!! Kdybych chtel milost, hral bych podle toho, ale to ti zrejme nedoslo...
running man...
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
rejtýýýýýýý bože zastav to simtě nebo nějakej jinek pověřenej člověk třeba bůh kucik 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána