souboj a eventualni nasledky...
souboj a eventualni nasledky...
Dojde k boji dvou PC postav.Jeden je vitez, druhy je porazeny a je omraceny (je rad ze dycha).Vitez: *sebere porazenemu prsteny,stit,helmici...*
Podporte nový projekt
Re: souboj a eventualni nasledky...
Co to je zas za trapnou anketu? To je zase nějaký topic, kde se budou všichni lidi hádat?
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: souboj a eventualni nasledky...
Jak by napsal Rejty, řeší se tu kraviny
. Ale já bych odevzdal výbavu (nebo část zní), stejně si mi crafteři za den dva uděláme novou a co nejde udělat na to si vyděláme. 
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: souboj a eventualni nasledky...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Re: souboj a eventualni nasledky...
Rad bych, aby si nekteri lidi uvedomili, ze ne kazdy ma za mesic par milionu a muze rozdavat vybavu, jsou zde i hraci, co nechodi kazdy den vybit par bosu, nebo co nejsou 10 a vic hodin denne v dilne.
Re: souboj a eventualni nasledky...
Nerozčiluj se, nemá to cenu, stejně pokud by tady v te anketě něco odhlasovalo, tak ve hře to ani nepoznáškaz wrote:Rad bych, aby si nekteri lidi uvedomili, ze ne kazdy ma za mesic par milionu a muze rozdavat vybavu, jsou zde i hraci, co nechodi kazdy den vybit par bosu, nebo co nejsou 10 a vic hodin denne v dilne.
Jinak s tím co píšeš máš pravdu.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: souboj a eventualni nasledky...
Ha .... co miliónů, ale miliard a trvalo mi to jen půl měsíce, kudy chodím tudy trousím věci z přeplněných batohů a občas mi upadne i nějaký ten měšec s pár drobnejma většinou tak kolem půl miliónu, to jen tak pro pořádek. No a vzhledem k tomu že jím pravidelně Deli, tak můj den trvá 25 hodin, proto si s postavami již na 1 lvl oběhnu všechny bossy světa a pak se v klidu 20 hodin věnuji craftu.kaz wrote:Rad bych, aby si nekteri lidi uvedomili, ze ne kazdy ma za mesic par milionu a muze rozdavat vybavu, jsou zde i hraci, co nechodi kazdy den vybit par bosu, nebo co nejsou 10 a vic hodin denne v dilne.
To jste dneska všichni zešíleli, co to je zase za témata a kraviny co tu všude kolem řešíte, nezapoměli jste náhodou, že se jedná o hru?
A k anketní otázce ... snažil jsem se vyjádřit, že život a to jakýkoli byť složený z jedniček a nul má pro mě osobně nezměrně vyšší hodnotu než kus oceli či čehokoli jiného ... doufám, že teď už to bylo zřetelnější.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: souboj a eventualni nasledky...
maximalni pochopeni pro odevzdani casti vybavy:
a) je to napr pivo, jidlo,, nejaka blbost...
b) zrovna vezu 100 mecu z Tatrtenu, tak jim 1 dam
c) zrovna stahnute kozky (i z bosse, pokud me u nej najdou)
Ale to jen protoze jsem to zrovna ziskal Urcite bych jim nedal nic ze "stale" vybavy.
a) je to napr pivo, jidlo,, nejaka blbost...
b) zrovna vezu 100 mecu z Tatrtenu, tak jim 1 dam
c) zrovna stahnute kozky (i z bosse, pokud me u nej najdou)
Ale to jen protoze jsem to zrovna ziskal Urcite bych jim nedal nic ze "stale" vybavy.
A zase se craftí...
Re: souboj a eventualni nasledky...
Zbytocne o tom diskutovat, tohle tu nikdy nebude zakotvene v systeme alebo v pravidlach. Preco by mal nejaky hrac z donutenia davat inemu hracovi vybavu, na ktoru bud dlho setril alebo ktoru narocne ziskal len tak preto, ze ho porazil v CvC.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: souboj a eventualni nasledky...
Juhuuu, dospel jsem do stadija typu Rejty: REŠITE TU KRAVINY!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: souboj a eventualni nasledky...
Neee stadijum Rejtyho je uz take, ze tie KRAVINY UZ VUBEC NECTE, pretoze je z nich znechuteny.
BTW: Osobne sa tomu uz ani necudujem po poslednych dnoch, asi bude nieco vo vzduchu.
BTW: Osobne sa tomu uz ani necudujem po poslednych dnoch, asi bude nieco vo vzduchu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: souboj a eventualni nasledky...
Laskavě prestaňte fórum spamovat nesmyslnejma a ironickejma vláknama podobnýho typu. Pokud se potřebuješ na něco zeptat, pošli zprávu nějakému DM.
Ani mě už takové věci nebaví číst.
Ani mě už takové věci nebaví číst.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
DM spam
Jako vubech nechapu ty vase reakce na toto. Prijde mi ten dotaz docela normalni.Zajima mne nazor hracu na danou situaci a zaroven byhch rad vedel jakou ma Thalie hracskou zakladnu. Topic nebyl zalozen jako provokacni nybrz informacni. A to ze se nejake DM nebo nekdo zle vyspi a povazuje to za nevim jaky nehorazny topic a zamkne to, tak to vubec nechapu. Porusil sem snad nejake pravidla ? Nebo se nekdo proste jen zle vyspal ?
A co se tyce spamu tak si prectete odzacatku kolik je spamu a kolik je konstruktivnich odpovedi k tematu vlakna. A co je nejsmutnejsi ze sami DM a WB si tu spamujete forum. Nenasel sem v tom vlakne ani jednu jedinou normalni odpoved. Mozna jednu polovicni. Mozna by ste vy mohli prestat spamovat a kdyz se vam vlakno nelibi tak proste nereagovat, co vy na to ?
A co se tyce spamu tak si prectete odzacatku kolik je spamu a kolik je konstruktivnich odpovedi k tematu vlakna. A co je nejsmutnejsi ze sami DM a WB si tu spamujete forum. Nenasel sem v tom vlakne ani jednu jedinou normalni odpoved. Mozna jednu polovicni. Mozna by ste vy mohli prestat spamovat a kdyz se vam vlakno nelibi tak proste nereagovat, co vy na to ?
Podporte nový projekt
Re: DM spam
Zamknul jsem to já, protože tuto anketu jsem bral jako ironizující otázku. Pokud jsem se spletl, tak se omlouvám, ale pokud mám brát otázku věcně, přijde mi nesmyslná. Při zabití hráče máš možnost sebrat to, co ti hra sebrat dovoluje a chtít po někom něco víc je, mírně řečeno, hloupé.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: DM spam
O tom by se zase dalo zase diskutovat. Hra ti taky nedovoluje nekoho znasilnovat zejo. Stejne jak ti nedovoluje nekomu vzit ten prsten. Stejne ti hra (jeji system) nedovoli postavu zranit urcitym zranenim jako treba rozparat bricho, nebo useknout nohu. Proste bud zabijes nebo nezabijes.kucik wrote:Zamknul jsem to já, protože tuto anketu jsem bral jako ironizující otázku. Pokud jsem se spletl, tak se omlouvám, ale pokud mám brát otázku věcně, přijde mi nesmyslná. Při zabití hráče máš možnost sebrat to, co ti hra sebrat dovoluje a chtít po někom něco víc je, mírně řečeno, hloupé.
A kdyz uz chces skutecne vedet proc sem se na to ptal tak to fakt prisaham ze to nebylo ironicky nybrz sem si vzpomel jak mi kamos (s kterym hraju na equilibrii) napsal ze ve hvezdickach ukradl jakysi amulet spici postave u ohniste. Stylem *opatrne ti uvolni amulet a schova si jej do kapsy* hrac mu tedy ten predmet vydal. A kdyz se probudil tak zlodej byl samozrejme fuc, po nejakem case byly spolu na vyprave a okradeny porad nadaval ze mu nekdo ukradl amulet. Pritom to byl prave ten zlodej ktery s nim byl na vyprave. Takhle to bylo mineno.
Proto nechapu tvoji reakci. Byl by sem rad kdyby se tema odemklo a pripadne vklidu nehalo psat hrace jestli by byli ochotni nebo ne. To co sem videl v tom topicu tak je mi jasny vysledek. kazdy jen hrabe a hrabe, popripade nekoho zabije ale kde pak je ten RP modul o kterem se tu tak hodne mluvi ?
Podporte nový projekt