Myslim, že když půjdeš někde venku a uvidíš jak nějakej týpek sundá hákem k zemi jednou ranou někoho asi si řekneš. "sundal bych ho taky jednou ranou?" Pokud bys ho nesundal tak si asi vydedukuješ, že je silnější (a zhruba o kolik). To si spočítá kdokoli i dementní člověk i průměrná opice. Dokonce si myslim, že i průměrnej jezevčík (a že jsou to válečníci jako trpaslíciakin wrote:Ehm, no to teda padnej argument neni. V cem jako? Kdyz hrac vidi, ze ty mas silnou postavu, neznamena, ze o te sile je presvedcena jeho postava. To je totiz metagame. Mas kouzla, ktera te taky hned "sejmou" a pritom je caruje prvni level, treba sleep. Muzes byt level 8 a spatne si hodit a hned usnes....xyz wrote: Když někoho sejmu na jednu ránu, tak už je to pádnej argument. Chtěli jsme, kdyby nás neignorovala, nekopala do rozkroku a podobný hovadiny. Ona s náma nechtěla nic hrát a na naší hru kašlala....
Chci tim říct, že ani jezevčík nepůjde proti medvědovi. Ať by byl sebevíc statečnej natož, aby ho kopal do koulí