Mel bych takovou otazku ohledne Thalie. Hraval jsem NWN na demone a chtel bych se zeptat, jak je to u vas se systemem expu. Konkretne se mi libi myslenka, ze pri hrani hry jsou expy pricitany za dobu, coz pro me znamena, ze nebudu muset zabije potvory jako pako, ale budu se moct vice venovat RP. Protoze ale z meho uhlu pohledu, levelovani mi proste k NWN patri a postup na dalsi level je pro mne takovy "slavnostni okamzik", mam otazku, ktera se tyka toho, jak moc se expy na Thalii pricitaji... napriklad, kdybych musel hrat tyden na to, abych si zvysil level, tak to by mi zase moc nevyhovovalo a ja jsem kdysi davno na foru Demony slysel neco ve smyslu, ze nejvyssi level ma na Thalii nejaka elfka a ta je na 20.lvl, tak me to trosku zarazilo... tedy ma otazka je, na co se klade na Thalii duraz - konkretne, jak je to s temi exp
dekuju za odpovedi
EDIT: jeste bych to vice upresnil: muze si tu clovek, ktery by nechtel stravit denne vice jak hodinu a pul hranim hry, zahrat drive, nez za rok?