Měl bych jednu připomínku, nevím zda je to záměrně nebo je to chybička,
ale po zvolení subrasy Šedý elf a lognutí se dohry jsem přišel o 2 body do statů.
Po spuštění jsem se mi staty změnili
Takže se mi ztrhl bonus pro klasického elfa ale jeho znevýhodnění (-2Con) mi i posléze zůstalo.
Zároveň bych chtěl poprosit o smazání popřípadě přezkoumání zatím jediné postavy na acc. Sielencer.
Děkuji