Svatebni oznameni

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Svatebni oznameni

Post by nomis_b »

*na nekolika nastenach se objevilo oznameni na navonanem papire *

Po kratke, ale o to intenzivnejsi znamosti se Eleanor a Franta Potucek rozhodli spojit svuj osud dohromady. Stane se tak v tuto sobotu v deset hodin ve svatyni u Ivory. Sraz pred vlastnim obradem je na namesticku v Ivory.

Vsichni jste srdecne zvani.

Po svatbe samozrejmne nasleduje velka hostina. Jidla a piti dostatek pro vsechny.

// deset v sobotu 1.9. je real cas. nevim, jak to vyjde na cas v Thalii..
// pritomnost DM na zmenu prijmeni vitana !! jaara: to DM nezvladne :-) ale je mozno to udelat dodatecne
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Zase ta domobrana

Post by Žorž »

*v Ivory se pod zprávou objeví přišpendlený dodatek*

Ivorská domobrana (přinejmenším jeden její člen) ráda tento svatý obřad zastřeší svou přítomností, aby nedošlo k nějakému nepředvídanému zločinu. Taková svatba může být lákadlem pro potentionální lotry a lupiče, s //trochou štěstí//*škrtnuto* s trochou náhody by se mohlo něco překazit a získali bychom prestiž při bravurním řešení jakéhokoli konfliktu!

Strážmistr Najív se těší a přeje malým milým lidem hodně zdraví do společného života
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Post by marii »

je to v deset dopoledne...nebo vecer:))
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Svatby se nekonaji v noci... :lol:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Post by nomis_b »

Jo . Presne tak. Svatba je v deset rano. Je to sice cas restartu, coz je matouci, ale pravdepodobne se shromazdime v Ivory pred desatou a po restratu nekdy kolem 10:15 ci 10:20 az budou vsichni pripojeni se pomalu zacne se svatbou a naslednou oslavou.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Post by nomis_b »

Dekuji vsem. kteri prisli a taky za moc darku,co jste nam rpinesli. vim, ze to bylo trosku na dyl, nez kazdy cekal, ale to se stava. Dekuji. a doufam, ze az bude nejaka pristi svatba, ze nas s Eleanor take pozvete (:
:D
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

Taky se pridavam k podekovani. Takovou svatbu uz mit asi nebudu :-)
P.S.: Uz je zadelano na hobitiky :-)
Locked