Výkupčí oděvu
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí oděvu
hm.. maji zkopirovat? no musim to vyzkouset ale ve hre. offline to nejde.
A zase se craftí...
Re: Výkupčí oděvu
Můžeš to vyzkoušet i u mě.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Výkupčí oděvu
Znova jsem zkoušel prodat vysušene kuže obyčejne a kvalitni, obyčejne a lepši kuže i kožky. Zkoušel jsem i přes prodejní stolek a prodavačka mi říká že nic u sebe nemám. V Karathském cechu obchodníku, výkupčí oděvů. Bude se s tim teda něco dělat? 
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí oděvu
kurna sem rikal ze to udelam dneska... by me zajimalo, co byste delali, kdybych odletel na tyden na mars, byste se asi uspawnovali v kanalu hlaseni chyb nebo nevim...ATom wrote:Znova jsem zkoušel prodat vysušene kuže obyčejne a kvalitni, obyčejne a lepši kuže i kožky. Zkoušel jsem i přes prodejní stolek a prodavačka mi říká že nic u sebe nemám. V Karathském cechu obchodníku, výkupčí oděvů. Bude se s tim teda něco dělat?
A zase se craftí...
Re: Výkupčí oděvu
Já bych dělal něco jinýho pokud bych kvůli nějaký zásadní chybě, nemohl pokračovat... nebo bych se vydal na lov a tejden bych creepil... něco se dá vždycky najítnomis_b wrote:kurna sem rikal ze to udelam dneska... by me zajimalo, co byste delali, kdybych odletel na tyden na mars, byste se asi uspawnovali v kanalu hlaseni chyb nebo nevim...ATom wrote:Znova jsem zkoušel prodat vysušene kuže obyčejne a kvalitni, obyčejne a lepši kuže i kožky. Zkoušel jsem i přes prodejní stolek a prodavačka mi říká že nic u sebe nemám. V Karathském cechu obchodníku, výkupčí oděvů. Bude se s tim teda něco dělat?
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Výkupčí oděvu
Mě jen zmatlo když tu Jeanes začla psat o očarovačství tak jsem prostě nevěděl jestli řeši očarovačstvi nebo vykup kuži. Kdyby si založla Jeanes svoje téma a nemotala mi to s očarovačstvím tak bych byl v obraze. 
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Re: Výkupčí oděvu
dej si o pár piv víc xardare.... a budeš v obraze!ATom wrote:Mě jen zmatlo když tu Jeanes začla psat o očarovačství tak jsem prostě nevěděl jestli řeši očarovačstvi nebo vykup kuži. Kdyby si založla Jeanes svoje téma a nemotala mi to s očarovačstvím tak bych byl v obraze.
Všechny vás proměním na tohlensto roztomilý zvířátko!!!!!!!!

Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Výkupčí oděvu
Já mám taky něco k výkupčímu oděvů, i když z jiného soudku.
Při výkupu krejčovských výrobků (bez kamene) se do ceny nezapočítává louh použitý k výrobě kůže. Nebo to možná není louhem, ale zkrátka to nepočítá s náklady. Tz. pokud kůži usuším, nalouhuji a prodám, mám zisk, pokud ji usuším, nalouhuji a ušiji z ní třeba boty, jdu do ztráty.
Hádám, že to takto není záměrně.
Přesný čísla jsem si nepoznamenal, ale ztráta je tam docela velká. Za tři výrobky z lepší kůže a nějaký z obyčejné mi dal dohromady asi 120 zlatek, přičemž tolik stojí asi jeden louh na lepší kůži.
Při výkupu krejčovských výrobků (bez kamene) se do ceny nezapočítává louh použitý k výrobě kůže. Nebo to možná není louhem, ale zkrátka to nepočítá s náklady. Tz. pokud kůži usuším, nalouhuji a prodám, mám zisk, pokud ji usuším, nalouhuji a ušiji z ní třeba boty, jdu do ztráty.
Hádám, že to takto není záměrně.
Přesný čísla jsem si nepoznamenal, ale ztráta je tam docela velká. Za tři výrobky z lepší kůže a nějaký z obyčejné mi dal dohromady asi 120 zlatek, přičemž tolik stojí asi jeden louh na lepší kůži.
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí oděvu
no nepocita se cena kuze.
a zisk, pokud nezahrnes zadnej kamen je tusim 1%. byli tu experti co prodavali nevyrobene vyrobky ve velkem a diky jejich rychel vyrobe se tam dalo zbohatnout, takze by stanoven takovyto maly zisk pro nedodelane vyrobky (bez kamene).
Ale jinak to s tim nezapocitanim kuzi do ceny vyrobku je v jednnai. pravdepodobne se ale jen zvedne zisk z 20% na 2X% (X=?) pro zaplaceni kuze.
a zisk, pokud nezahrnes zadnej kamen je tusim 1%. byli tu experti co prodavali nevyrobene vyrobky ve velkem a diky jejich rychel vyrobe se tam dalo zbohatnout, takze by stanoven takovyto maly zisk pro nedodelane vyrobky (bez kamene).
Ale jinak to s tim nezapocitanim kuzi do ceny vyrobku je v jednnai. pravdepodobne se ale jen zvedne zisk z 20% na 2X% (X=?) pro zaplaceni kuze.
A zase se craftí...
Re: Výkupčí oděvu
Tohle omezení chápu, ale přijde mi jako systémový paradox, pokud vydělám relativně dost při prodeji kožky a hodně tratím, pokud udělám ještě jedn krok práce navíc.
(stažení, usušení, louhování => zisk
stažení, usušení, louhování, šití => ztráta)
(stažení, usušení, louhování => zisk
stažení, usušení, louhování, šití => ztráta)
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Výkupčí oděvu
ale nejni to ztrata. to zas valis do hlavy srouby.
je to :
suseni - skoro bez zisku
louhovani 20%zisk na louhu
brouseni - skoro bez zisku
lesteni - 20%zisk na lestidle
usiti 20%zisk na louhu +1% za vyrobu
dokonceni 20%zisk na louhu +20% zisk na lestidle +20% zisk na prachu
je to :
suseni - skoro bez zisku
louhovani 20%zisk na louhu
brouseni - skoro bez zisku
lesteni - 20%zisk na lestidle
usiti 20%zisk na louhu +1% za vyrobu
dokonceni 20%zisk na louhu +20% zisk na lestidle +20% zisk na prachu
A zase se craftí...
Re: Výkupčí oděvu
V tom případě to není chyba v systému, ale bug výkupčího. Schválně to ještě dneska vyzkouším znovu a udám přesná čísla.
Posledně když jsem usušil, nalouhoval, ušil a prodal (tzn. neměl jsem kameny na zbylé akty výroby) a pro srovnání stejnou kůži pouze usušil a nalouhoval, výkupní cena ušitého byla nižší než výkupní cena nalouhovaného. Tzn. nezapočítal se tam dvacetiprocentní zisk za louh.
Takže žádné šrouby
Edit:
Tady jsou čísla:
kožka – obyčejná: 24 zlatých
boty z obyčejné kůže: 5 zlatých
Posledně když jsem usušil, nalouhoval, ušil a prodal (tzn. neměl jsem kameny na zbylé akty výroby) a pro srovnání stejnou kůži pouze usušil a nalouhoval, výkupní cena ušitého byla nižší než výkupní cena nalouhovaného. Tzn. nezapočítal se tam dvacetiprocentní zisk za louh.
Takže žádné šrouby
Edit:
Tady jsou čísla:
kožka – obyčejná: 24 zlatých
boty z obyčejné kůže: 5 zlatých
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.