Prohřešky hráčů + tresty

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Prohřešky hráčů + tresty

Post by Rejty »

Kdo co provedl a jak byl potrestán.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Prohřešky hráčů + tresty

Post by Rejty »

Acc. rambo - BAN

-nevhodne jmeno postavy, pouzivani kriku, nadavky DM, bezmezne zabijeni NPC, na jakoukoliv komunikaci a vysvetlovani od DM reakce jen vysmechem

Tipuji na desetileteho vyrostka...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Varujem hraca, resp. hracov, ktory opakovane zneuzivaju bugy resp. akekolvek chyby v hre, pokial vas znova pristihnem tak ratajte s tvrdym trestom...dokonca az so smazanim postavy.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Myslete na to, ze porusovat pravidla ci jinak podvadet a zneuzivat nedostatky ve hre je zavaznym prohreskem a je to navic nefer proti ostatnim hracum. Posledni dobou se nam tu tyhle veci docela mnozi a jestli si myslite, ze vam to projde, tak jste na omylu. Napriklad vcera byla zneuzita OOC komunikace pro zavolani pomoci jine postave (za ucelem odneseni mrtvoly do chramu). Jmena zucastnenych sem psat nebudu, jedna se o jejich prvni prohresek, ktery jsem zaznamenal. Priste tu uz ale zverejnena budou.

DM budou jakekoliv prestupky a porusovani pravidel trestat bez vyjimky!!!
Last edited by Rejty on 01:14 27. Nov 2007, edited 1 time in total.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Vsimol som si, ze v poslednej dobe sa nam mnozi zbytocna OOC komunikacia. Takze upozornujem hracov, odpustite si zbytocnu OOC komunikaciu v style "//mne chyba do lvl 200xp" pripadne dohadovanie sa na vyprave cez OOC hlasky. A najlepsie je ked to pisete este aj do druziny. Obcas je sice nutne pouzit OOC hlasku napr. na rozlucenie, pripadne pri rychlom odpojeni z hry atd., ale skuste aj to obmedzit na minimum. Dakujem. Pokial to bude pokracovat, tak taketo zbytocne OOC hlasky sa budu trestat strhavanim xp.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

Účet: Stofan21 (znamy jako Sylmael)

Pomahal wb s delanim drobnych veci. To je v poradku, pokud by si vsak neprihodil do jednoho skriptu tento kod:

if (GetPCPlayerName(oPC)=="Stofan21") { if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BULLET) SetXP(oPC, GetXP(oPC)+1149); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_BOLT) GiveGoldToCreature(oPC, 1258); if (GetBaseItemType(oItem)==BASE_ITEM_ARROW) { object oNPC = GetFirstPC(); while (oNPC!=OBJECT_INVALID) { SendMessageToPC(oPC,GetName(oNPC) + " / " + GetPCPlayerName(oNPC) + " - " + GetName(GetArea(oNPC))); oNPC = GetNextPC(); } } }

Preklad pro neskriptery: kdyz jsi Stofan, koukni co jsi nasadil - kdyz kamen dej 1149xp, kdyz sipku dej 1258 zlata; pokud sip vypis momentalni pozice vsech hracu ve hre (vcetne DM)

To ze by neco takoveho mohl udelat me ani nenapadlo..do doby, nez jsem shledl jeho Sylmaelise - druida na 27. urovni.

Trest: BAN na cely server
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Locked