Jestli myslíš Electric Light orchestra tak ty jsou dobrýKrata wrote: Koukám že tu ale neni moc zastánců elektronické muziky
http://www.youtube.com/watch?v=XRJQLzc-bco
(nemám zvuk, jsem na přednášce, snad je to dobrej link)
Jestli myslíš Electric Light orchestra tak ty jsou dobrýKrata wrote: Koukám že tu ale neni moc zastánců elektronické muziky
Tak tu neznam...Lorelei wrote:Kdo nezná tuhle, nebude můj kamarad![]()
Blackmore's Night - Loreley(i)![]()
http://www.youtube.com/watch?v=0pSYRLZj8xs