Poděkování
Re: Poděkování
Chtěla jsem poděkovat za včerejší skvělý quest a hru, Miawill, Kartovi, Lionelovi a Helmovi z rodu Lovců a DM
. Doufám že Cink nedostal doma moc nacinkáno
a že Kart nemá otlačená ramena jak mu na nich společensky unavené Miawil s Nimue usnuly
.
Nimue
Re: Poděkování
Ano pripojuji se s diky:)....Cinkuv navrat k mame me dojal i v realu:)...Dekuji vsem...
Ad Kart..myslim ze to prezil...mel na ramenou chranice...to spis Nim a Mia budou mit otlacene hlavy:DD ..doufam,ze je nebudou mit sisate:)))
Ad Kart..myslim ze to prezil...mel na ramenou chranice...to spis Nim a Mia budou mit otlacene hlavy:DD ..doufam,ze je nebudou mit sisate:)))
Lossë Hyaro
Re: Poděkování
Tak se k tomuhle taky pridavam 
Vcera sem si uzil hru tak jako snad nikdy pred tim
.
Diky obom DM : Cairon a Lor za neustale spestrovani vcerejsiho odpoledne, dokonce sem se zucastnil az dvou Q plus nejaky ty mini zapletky. Fakt pecka!
A samozrejme dekuji vsem hracum: perfektnimu bardovi v podobe Viktoriuse (umelce, pevce a malire-jako z fantasy knizek, a tell ze ho vidim utikat za branou mne prijemne prekvapil
), vojakovi jenz meho Karta utvrdil v aroganci armady Helmovi, HLAVNE pak prekrasne damske spolecnosti Miawill a Nimue (jeho ramena a chranice to dustojne ustali
a vase sisate hlavinky mile rad osetri
) a nemene tak memu spolecnikovi Lienelovi (pise se Lienel, ne Lionel holky
)
Jen dodavam, ze Kart nepatri k zelezne pesti ale byla to zajimava dedukce
Vazne sem se vcera bavil, mockrat diky vsem!
Vcera sem si uzil hru tak jako snad nikdy pred tim
Diky obom DM : Cairon a Lor za neustale spestrovani vcerejsiho odpoledne, dokonce sem se zucastnil az dvou Q plus nejaky ty mini zapletky. Fakt pecka!
A samozrejme dekuji vsem hracum: perfektnimu bardovi v podobe Viktoriuse (umelce, pevce a malire-jako z fantasy knizek, a tell ze ho vidim utikat za branou mne prijemne prekvapil
Jen dodavam, ze Kart nepatri k zelezne pesti ale byla to zajimava dedukce
Vazne sem se vcera bavil, mockrat diky vsem!
Re: Poděkování
Taky díky Isabel za pěkné herní zážitky 
Včera sem se taky výborně bavil, děkuji DM Caironovi a Loreleiovi za spestření večerní hry.
Díky všem účastníkum cesty s Cinkem za zábavnou a přijemnou hru, dlouho sem si takhle nezahrál.
Dodávám, že Lienel taky nepatří do Železné Pěsti... a píše se LIENEL
Včera sem se taky výborně bavil, děkuji DM Caironovi a Loreleiovi za spestření večerní hry.
Díky všem účastníkum cesty s Cinkem za zábavnou a přijemnou hru, dlouho sem si takhle nezahrál.
Dodávám, že Lienel taky nepatří do Železné Pěsti... a píše se LIENEL
Re: Poděkování
děkuju hrači od A
akolyta nebo tak nějak postava Pan a dál nevim
za pomoc All v tej nehjorší situaci , vážně jí to pomohlo..asi brzo bude labilní po straně psychicky 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
dík svenovi (hakímovi) za skvělou pohotovost při nebepečné sitauci
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Poděkování
Děkuji DM a hráčům, kteří se zůčatnili včerejší dražby démonů. Bylo to fakt zajímavý...
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: Poděkování
Také se připojuji k děkovačce za včerejší plejádu charakterů v pozdně noční Zoo
Díky Dm i kolegům ve družině , byla zábava .
Speciální dík Svenovi
Díky Dm i kolegům ve družině , byla zábava .
Speciální dík Svenovi
Šermína Prstokládková
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
Re: Poděkování
děkuju Caironovi za to , že si mi tak občas všimne
a vždycky v nečekanou chvilku
a pak někomu kdo dělal lokace v okolí Karathy.Je tam pěkně...až na ty litý prasata v jeskyni , kde je jich houf , raději sem rychle vypadla..vypadali enbezpečně 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Diky DM Krata za kratky pocestny Q s pubertalnym drakom
Clovece takto vnoci ty vies teda prekvapit, moc mi to uz nepalilo ale nastastie to nebol velmi seriozny drak 
Re: Poděkování
Mě neděkuj, já se jen nachomejtl a lehce vypomohl, jinak to všechno byla Caironova práce 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Poděkování
Aha...hmm..Cairon vravisKrata wrote:Mě neděkuj, já se jen nachomejtl a lehce vypomohl, jinak to všechno byla Caironova práce
Tak ahoj Cairon...rad ta spoznavam a dakujem
Re: Poděkování
diky kratovi a mozna jeste nekomu jinemu (nevim jiste) za rvacku v knajpe, logicke textiky jsou kolikrat lepsi reseni jak samotny system - a jestli jsi tam byl sam tak sem cumel jak si to vsechno stihal 
nwn
Re: Poděkování
Dělal sem to sám
.. a taky jsem to nestíhal
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.