Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM , WB
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264 Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by Rejty » 16:56 05. Sep 2007
Myslim, ze je na case usporadat podzimni sraz Thalie. Samozrejme v nejake prijemne hospudce. Nahodim sem terminy, tak hlasujte. Prosim kazdy, i kdyz to nebude kladna odpoved. Misto konani by byla tradicne Plzen. Nebo kdyby mel nekdo jiny napad, tak sem s nim.
Vedoucí týmu Thalie
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313 Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:
Post
by photter » 17:57 05. Sep 2007
hmmm...v hospodě nebejvaj kopce....jaká je šance na nocleh ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047 Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by igor » 18:10 05. Sep 2007
photter wrote: hmmm...v hospodě nebejvaj kopce....
Rejty, co udělat sraz U Radouše na Radyni?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264 Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by Rejty » 18:19 05. Sep 2007
Tam je naka hospoda? Kdo se ma tahat do toho kopce...
Vedoucí týmu Thalie
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047 Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by igor » 18:40 05. Sep 2007
Rejty wrote: Tam je naka hospoda? Kdo se ma tahat do toho kopce...
Jo je, už asi tak 20 let
Mě se tam teda taky nechce a maj tam sakra drahý pivo... ale že by sme se kvůli Photterovi přemohli
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Balian
Nováček
Posts: 8 Joined: 21:34 29. Apr 2007
Post
by Balian » 19:19 05. Sep 2007
He he, da se tam dojet i autem
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313 Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by OneHeart » 19:24 05. Sep 2007
tentokrát se zjevim taky
Vaillardo Vran:
Zyga
Šlechtic
Posts: 350 Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by Zyga » 19:40 05. Sep 2007
Tam nemuzu chybet. Udelat to v praze asi neprojde co? Hospod je tu dost
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313 Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:
Post
by photter » 20:04 05. Sep 2007
hele, vy potvory škodolibý, přestaňte vymejšlet, jak mě dostat na kopec a radši mi řekněte, jak je to s tim noclehem !!!
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Hassan
Šlechtic
Posts: 362 Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:
Post
by Hassan » 20:38 05. Sep 2007
No ja bych taky mozna udelal sraz v Praze ale zase Plzensky to maj takovi na prd...Ale prazaku je taky dost
Takze je to na zvazeni.....
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313 Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by OneHeart » 21:01 05. Sep 2007
photter wrote: jak je to s tim noclehem !!!
jo, to je aktuální otázka
Vaillardo Vran:
wekslo
Poutník
Posts: 83 Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona
Post
by wekslo » 03:29 06. Sep 2007
Tak plzenaci budou srazovat v plzni, prazaci v praze, zaktivujem si girlstalk (po treti minute zdarma) a pres hlasitej odposlech budem komunikovat
predem oznamuju ze baterka myho mobilu vydrzi leda tak cestu do ty hospody
Lorelei
Měšťan
Posts: 191 Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by Lorelei » 07:44 06. Sep 2007
Nebo to udělat na naši chatě, kousek pred Hradce Králové, ale to by nas nesmelo bejt 500 do 16 lidi je to OK
Morn
Poutník
Posts: 62 Joined: 23:36 27. Apr 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by Morn » 08:50 06. Sep 2007
Jo to by šlo HK je z Prahy kousek a 500 lidí tam určitě nepřijede
I když zase se těším na Plzenáky
ale semnou je to těžký vždy něco do toho příjde bohužel
Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.
ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264 Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:
Post
by Rejty » 08:55 06. Sep 2007
16 lidi je docela malo, tam muzem nekdy udelat nakou komornejsi akci
Vedoucí týmu Thalie