TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Na Třetí velký letní sraz Thalie , konající se 31.7. - 2.8. 2009...

Jedu.
17
41%
Nejedu.
24
59%
 
Total votes: 41

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Rejty »

Třetí velký letní sraz se kona 31. července až 2. srpna 2009


Sraz se bude tradičně konat na louce nedaleko Úterského potoka u Konstantinových Lázní. Kdo neví, kde to je, tak je to směrem od Plzně na Karlovy Vary. Louka je domluvená s hajným (patří lesům ČR). Na louce je srub, sice v něm jsou staré a plesnivé podsady, ale da se tam natáhnout plachta, kdyby byla nepřízeň počasí a ukrýt se před dešťem. Poblíž je take vojenský bunkr upravený jako srub, takže zájemci mohou přespat i tam. Na celý víkend je připraven bohatý program o hodnotné ceny. Hřebem celého víkendu bude návštěva opravdového a nefalšovaného Hostince U Krkovičky!!! :twisted: Kdo by nevěděl, oč se jedná, stačí navštívit Ivory. :wink:


Jedou:

- Rejty, Jaara, Igor, Lord_Berserk, Krata, Rudi, Sváča, Melvik, MaSo, Sorrow, Mamut, Jonny, Pepa48, Tao Kan, Durduin, Marvin, Neithan, Kucik, Bobule, Hassan +1, Kora +1, Theogil + Awadar, Groll

ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
zeleně - nechtějí jídlo


Neví:

-

Nejedou:

- Nomis_b, Žorž, Gorgorroth, bigbull166

Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: DRUHÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Rejty »

Kdy, kde, jak:

Začátek:

Sraz se uskuteční na louce u Hlaváčkova mlýna nedaleko Konstantinových Lázní. Najít místo vám pomůže mapa v předchozím příspěvku. Tábořiště se nachází v přírodní rezervaci Úterského potoka. Přijíždět můžete 31.7.2008 (pátek) od 17:00, oficiální zahájení akce bude v 18:00. Účastníci se na místo dopraví buďto vlastním vozem a nebo se dá dojet i vlakem do Konstantinek, kde by vás někdo vyzvedl. Kdyby byly nějaké nejasnosti, tak se mi ozvěte na ICQ.

Konec:

Akce končí v neděli 2.8.2008 někdy odpoledne (cca. odhaduji kolem druhé hodiny). Bude možnost zůstat i déle, ale někteří to budou mit domů daleko, tak aby měli dostatek času na návrat domů.


Výbava:

Jidlo:

Jídlo si vezme každý s sebou, co uzná za vhodné. Na pátek večer bych doporučoval něco na opečení na ohni (buřty nebo klobásy). Potom snídani a oběd na sobotu, večer bude tradiční grilování u krkovičky. Na neděli si vemte snídani a oběd.

*Na místě bude zajištěna pitná voda, čaj nebo šťáva. Alkohol z vlastních zdrojů. Bohužel letos nebude na pátek sud, tak si zajistěte lahváče a jiné pitivo. Je možnost si zajet natočit do hospody do petek pivo a nebo zakoupit lahváče v místním konzumu (bohužel nevím, do kdy mají otevřeno).

S sebou:

Jak už tu padlo tak spacák, karimatku / celtu a stan. Dále oblečení a obuv do přírody. Doporučuju si taky vzít repelent, komáři a jiný hmyz dokaží být opravdu otravní. Pláštěnka snad nebude potřeba, ale pro jistotu si ji vemte.

Speciální výbavou bude výzbroj. Každý si bude muset vyrobit nějakou zbraň, aby se mohl účastnit připravených aktivit. Nejjednodušší je si vyrobit meč z hokejky, štít z desky či prkem, řemdih (pomocí rukojeti z klacku, do které provrtáte díru a přivážete na provaz tenisák obalený molitanem či vatou a látkou. Meče potáhnete miralonem (což je taková izolace na trubky, tj. z podobnýho materiálu jako je karimatka). Ať už zbraň bude jakákoliv, musí byt dostatečně obalená, abyste nikoho neporanili. Kontrola zbraní bude provedena přímo na miste. Doporučeno je vzít si pracovní rukavice, abyste neměli odřené prsty. Středověký kostým a nebo oblečení v duchu Thalie je vítané.

Kdyby si někdo s výrobou neveděl rady, tak ať kontaktuje na ICQ mě a nebo Pepu48.


Ubytování:

Spí se na louce, buď ve vlastním stanu nebo v připraveném přístřešku z plachet. Vemte si spacák, karimatku nebo celtu. Je tu ještě moznost domluvit spaní v penzionu v Konstantinkách, cena je cca. 200-250 Kč na osobu za noc. Doprava do místa ubytování je vlastní. Autem je to tam čtvrt hoďky a pěšky tak hoďku.


Program:

Aktivity:

Bude připravený program na celý víkend. Těšit se můžete na výstup na zříceninu hradu Falknštejn či Gudštejn, rytířský turnaj, bitvu a jiné zábavné aktivity. Nebyl by to sraz Thalie, kdyby chyběla všemi dobrodruhy oblíbená hospůdka u Krkovičky.

Večer u Krkovičky:

Hospůdka se nachází v Konstantinových Lázních. Pěšky je to hodinka cesty a autem něco kolem čtvrt hodinky. Na sobotu večer tu budou zamluvena místa a připravené grilování na zahrádce. Pivo zde toci chodovar, gambrinus 10, prazdroj 12, kozel světlý/černý a pak ještě nějaké lahváče a nealko pivo pro abstinenty :roll:. K dispozici bude i sud, ze kterého si budeme točit. Hostinským se pro celý večer tradičně stává Rejty. 8)

*Změna programu vyhrazena.*


Celková cena včetne večeře je 150 Kč. Peníze posílejte na účet Thalie a nebo osobně Rejtymu či Jaarovi.

*Edit 1: Kdo nechce jídlo, pošle jen 50 Kč.

Číslo účtu najdete zde: http://thalie.pilsfree.cz/sponzorovani-164.htm. U příspěvku uveďte své jméno nebo nick ze hry. A to nejpozději do 15. července, protože 18. to tam jedu natvrdo domluvit.


Těší se na Vás Rejty, Jaara a celá Thalie!


*Edit 2:

Rozměry zbraní

Jednoruční meč - 90cm

Obouruční meč - 110cm

Jedenapůlruční meč - 100cm

Jednoruční sekera - 90cm

Obouruční sekera - 110cm

Válečné kladivo - 90cm

Palcát - 90cm

Řemdih - 40 + 35 cm (toporo + provaz s koulí)

Dýka - 40cm

štít (kruhový) - průměr 55 cm

Pokud chcete bojovat se dvěmi zbraněmi (jdou vždy jen dvě jednoručky) tak je maximální součet 120 cm (tzn. že jeden meč bude mít např. 55 cm a ten druhý 65).


*Edit 3:

Jak trefit na sraz
photter wrote:přesnější lokalizace:
silnice plzeň - vary (20, E49)
mezi úněšovem a bezvěrovem odbočit doleva na konstantinovy lázně (silnice 201)
neuhejbat, dokud silnice nekřižuje úterský potok v místě zvaném
starý mlýn - je to poslední bod, do kterýho je na mapě silnice (49°53'19.878"N, 13°1'6.331"E)
tam je třeba se rozkoukat a najít polňačku údolím útrerskýho potoka po proudu - je to maličko offroad
sledovat polňačku cca 1,5 km, čumět doleva na louky a pokud by tam stála zřícenina srubu, může to bejt vono
srub - 49°52′55.48″N 13°01′43.26″E
pokud dojedete ke skupině stavení (hlaváčkův mlýn), přejeli ste a vraťte se kousek
a přikládam mapy
Attachments
mapa-thalie.png
mapa-thalie2.png
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: DRUHÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Rejty »

Několik fotek z loňska, kdybyste se nemohli rozhodnout...
Attachments
P8020066.JPG
DSC00429.JPG
IMG_0907.JPG
P8020101.JPG
P8020105.JPG
P8020140.JPG
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: DRUHÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Rejty »

Info kompletní. Odemykám téma. Můžete povrzovat Vaší účast zprávou a v hlasování, neúčast je nepřípustná! Nápady a připomínky vítány...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by jaara »

Tak tak, těšíme se na Vás! :twisted:
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Lord_Berserk »

letos to musi vyjit, takze vynechavam Suzi Quatro a prijedu na 99,9% :)

zabarvi me ruzove prachy dam nejspis na miste pokud budu jist :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Krata »

jesli mi do toho na poslední chvíli nic neskočí tak jedu taky :) .. noční zpěvák a výherce IQ testu Thalie nesmí chybět (moje pořadí v ostatních soutěžích prosim nezveřejnovat)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Rejty »

Lord_Berserk wrote:zabarvi me ruzove prachy dam nejspis na miste pokud budu jist :wink:
Na místě je to jen pro důvěryhodný lidi... :mrgreen: Upřednosňuju platbu předem u všech, nerad bych to pak platil ze svýho. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by melvik »

ja du, loni to bylo supr :)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by nomis_b »

nemuzu :(

zel bohuzel, zase jak loni, na cele prazdniny mam jediny termin zamluveny a zase to padlo pres tohle :cry:
A zase se craftí...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Rejty »

Uz je tu ten termín od začátku května... :(
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by nomis_b »

ja vim.
Ta domluvena akce se mela kryt jen jeden den, ale nakonec se to posunulo o par dni dopredu.

btw jen tak pro info budu delat kuchare na:
http://modrykamen.brontosaurus.cz/akce/gabreta/

kdyby nekdo chtel priject...

a to co sem necekal je, ze tam budu i jako instruktor nuceny jet o par dni drive, at to tam nachystame.
A zase se craftí...
User avatar
MaSo
Poutník
Posts: 91
Joined: 12:10 12. Nov 2007
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by MaSo »

Tak hlásím....že delegace z Valašska... V čele s Helmem!! ;) a někde v kufru zabalenym Gorrgorothem :mrgreen: dorazí určitě....ač je to dálka nehorázná.... aspon se pozná kdo je oddaný hráč :)
P.S. Penize bych předal na mistě....ale jesli bude nějak třeba...tak se to nějak dořeší eště :)
Peace & Love

Helm z rodu Hornů zvaný ,,Lovec" - Starý alkoholik, lovec veterán, všude a přitom nikde.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Rejty »

MaSo wrote:P.S. Penize bych předal na mistě....ale jesli bude nějak třeba...tak se to nějak dořeší eště :)
Lidi, neštvěte mě. Peníze se budou posílat předem!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Lord_Berserk »

ahaa ja to chapal tak ze 150 se musi dat jen kdyz chci jist ... :mrgreen: tak to potom jo - to pak poslu pak na ucet klidne

a co ze je k jidlu ? smazeny DMko...
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Locked