Prokletí craftu!!!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
ATom
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 18:22 31. Dec 2008
Location: Nýdek Gora
Contact:

Prokletí craftu!!!

Post by ATom »

Poslední dobou co hraji Thálii tak většina hráčů je v dilně a crafti. Mezi ně patřím take já protože mimo dílny nepotkám skoro nikoho a pokud jo tak se málokdy podaří si s ním někde zajít a nebo povykládat. Neříkám že craft je špatný ale všeho moc škodí. Proto si myslim že by bylo dobré to trochu omezit. Nikdo v realu nepracuje 24hodin denně, tak mě napadlo že by nebylo špatné dát určitou provozní dobu dílen třeba od 6:00 do 15:00 tím myslím že by se zamkla dílna a všechny potřebné zařízení k výrobě.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: Prokletí craftu!!!

Post by Grunt »

ATom wrote:Poslední dobou co hraji Thálii tak většina hráčů je v dilně a crafti. Mezi ně patřím take já protože mimo dílny nepotkám skoro nikoho a pokud jo tak se málokdy podaří si s ním někde zajít a nebo povykládat. Neříkám že craft je špatný ale všeho moc škodí. Proto si myslim že by bylo dobré to trochu omezit. Nikdo v realu nepracuje 24hodin denně, tak mě napadlo že by nebylo špatné dát určitou provozní dobu dílen třeba od 6:00 do 15:00 tím myslím že by se zamkla dílna a všechny potřebné zařízení k výrobě.

:D to spíše na noc... třeba od 22:00 do 7:00 to by bylo logičtější.
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
User avatar
ATom
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 18:22 31. Dec 2008
Location: Nýdek Gora
Contact:

Re: Prokletí craftu!!!

Post by ATom »

Grunt wrote:
:D to spíše na noc... třeba od 22:00 do 7:00 to by bylo logičtější.
Správce dílny taky spí.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: Prokletí craftu!!!

Post by aster3 »

Ja sem za vsemi dvaceti :wink:
Podporte nový projekt
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Prokletí craftu!!!

Post by Tretas »

Já jsem taky pro a jak jsem se bavil s Hakimem, tak ho to štve taky. Opravdu svět už je takový...nudný ani ne, ale prostě prázdný. To už jsem měl radši to neustálé běhání po Thalii a vybíjení všeho živého. No ale nejlepší jsou přeci jen společenské akce. :wink:

Je pravda že prostě někoho ten craft baví, ale zase to už je opravdu přehánění. Ta otevírací doba by byla dobrá.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Prokletí craftu!!!

Post by Krata »

a co teprve DM! Chudák se logne že chce udělat Q a všichni jsou v dilně nebo těží
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: Prokletí craftu!!!

Post by aster3 »

Ja bych dal nazev tohoto hnuti: "Omez craft - zachráníš modul !" :D
Podporte nový projekt
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: Prokletí craftu!!!

Post by aster3 »

Krata wrote:a co teprve DM! Chudák se logne že chce udělat Q a všichni jsou v dilně nebo těží
nastroje v dilne makaji uz nekolik dni vkuse a tak vznika neprijemne treni a v kombinace se vselijakyma chemickyma reakcema se proste dilny vzniti a vsechny shori ! hura zacatek questu :wink:
Podporte nový projekt
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Prokletí craftu!!!

Post by Krata »

no jo ale každej den zapalovat dilny je potom už trapné... kor když to hráči uhasí a zas se vrátěj ke stojanum a makaj :D
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Prokletí craftu!!!

Post by Kiri »

sem proti vomezovani craftu..zahy na serveru budete mit o polovinu min hracu...minimalne...btw to ej to samy jako se zaviranim kramu a podobnych veci, stejne to funguje nak zajimave...este aby tak crafter ve volnej chvilce cekal az mu alskave vodevrou dilnu... :roll:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
ATom
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 18:22 31. Dec 2008
Location: Nýdek Gora
Contact:

Re: Prokletí craftu!!!

Post by ATom »

Skuste k věci. :!:
Last edited by ATom on 18:55 09. Jun 2009, edited 1 time in total.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: Prokletí craftu!!!

Post by aster3 »

Krata wrote:no jo ale každej den zapalovat dilny je potom už trapné... kor když to hráči uhasí a zas se vrátěj ke stojanum a makaj :D
vsecko shori a nikdo neumi vyrobit ty vyrobni aparatury predsy , musi se dovest z nejake daleke zeme a to bude trvat rekneme ... rekneme nejaky cas :D
Podporte nový projekt
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: Prokletí craftu!!!

Post by aster3 »

Kiri wrote:sem proti vomezovani craftu..zahy na serveru budete mit o polovinu min hracu...minimalne...btw to ej to samy jako se zaviranim kramu a podobnych veci, stejne to funguje nak zajimave...este aby tak crafter ve volnej chvilce cekal az mu alskave vodevrou dilnu... :roll:
crafter ktery crafti zavreny cele dny nekde v dilne neni prinosem pro servr ani ostatni hrace. komu by takovy hrac chybel ?

zavirani kramu to je "desny nesmysl" vid ? nechces nahodou nascriptovat prikazy kterymi by si si zakoupil vse a nemusel vubec do obchodu ? :D

Desna prekazka ze by si nekdo dovolil zavrit dilny. toho ukamenujeme, co povis ? a pak ho vykuchame a urezeme hlavu zato ze si dovolil jit odpocinout a zavrel dilny...
Podporte nový projekt
User avatar
ATom
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 18:22 31. Dec 2008
Location: Nýdek Gora
Contact:

Re: Prokletí craftu!!!

Post by ATom »

Kiri wrote:sem proti vomezovani craftu..zahy na serveru budete mit o polovinu min hracu...minimalne...btw to ej to samy jako se zaviranim kramu a podobnych veci, stejne to funguje nak zajimave...este aby tak crafter ve volnej chvilce cekal az mu alskave vodevrou dilnu... :roll:

Takze polovina hracu bude v pohodě (crafteri) a polovina hracu se bude trápit a tím pádem po nejakem case odejde. To je myslim jeste stále RP svět. A podle mě je horši když odejdou hráči kteří se snaží hrát, než hráči kteří z 90 procent crafti!
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Prokletí craftu!!!

Post by Krata »

zavírání dilen se mi zdá taky moc radikální.. jsme server kde se hráč baví svym způsobem, nic mu neni zakazováno (v rámci možností, RP je podmínkou a tak) ale taky se mi moc nelíbí že server pořád carftí

Každopádně se mi zdá se to moc hrotí, myslim že to pořád neni tak hrozně aby se zakazovali dilny, Nomis hold vytvořil novou drogu! :D , pořád vidim skupinky dobrodruhů.. pravda ale že už o dost méně, kdysi to bylo lepší
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked