Svate symboly
Svate symboly
Neviem kto robil svate symboly ale bud ich robil uplny amater, alebo sa proste len odflakli. V prvom rade neviem preco svate symboly nevydavaju svetlo podobne pochodniam podla presvedcenia (co maju napisane aj v popisku, ktory je mimochodom velmi veeeelmi offtopic) a jednak tato hracka stala 40k (viz. priloha) a ked ju vytiahnem niekde v temnej kobke, tak namiesto aby ziaril kriz jasnym svetlom (schopnost odvracanie nemrtvych) tak je tma ako v rohu. A co je este zaujimavejsie tak ma vlastnost pouzit "Bozsku moc". Bozsku moc som bohuzial nikde v standartnych nastaveniach nevidel a domnieval som sa, ze to je nejake spesl Thalijske kuzlo specialne pre tento kriz. Ako hlboko som sa mylil, ked som sa dozvedel ze to nerobi absolutne nic a od DM som dostal vyjadrenie: "Mal si si precitat wiki!"
- Attachments
-
- ss.jpg (58.85 KiB) Viewed 6008 times
Podporte nový projekt
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Svate symboly
To Dm sem byl ja.aster3 wrote:od DM som dostal vyjadrenie: "Mal si si precitat wiki!"
Jinac: nejni to nascriptovane blbe. je to obycejny predmet, ktery plni kouzla v souladu s pravidly. Pokud je to v popisku predmetu, tak to ma fungovat a neexistuje ani na to script, kterej by to nejak menil (je to uz od bioare prenastavene).
ja ti rekl, ze podle me je kouzlo Bozska sila ekvivalentni: Divine power, ale nejsem si jistej.
V pripade, ze by to bylo ono, tak na tebe nebude fungovat , protoze to kouzlo ma 2 efekty:
a) zvedne zakladni utok na takovy, jako ma bojovnik (coz uz si mel)
b) zvedne ti silu na 18, pokud ji mas mensi (coz uz si mel)
takze sem ti rekl, ze to je podle me duvod, rpoc pravdepodobne nepocitujes zadne efekty. ALe nevim, zda je to opravdu tohle kouzlo, protoze se v tech ceksych nazvech moc nevyznam. Pro lepsi info bych se musel podivat do WIKI.
A zase se craftí...
Re: Svate symboly
Jedná se o paladinovu schopnost jako feat, pokud to neznáš, tak ať si přečti WIKI 
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Svate symboly
je to paladinské kouzlo.. ten nevim jak to je přesně, ale kouzlo si bere bonus z cha a přidá něco do obrany
pak je ještě božka síla a to přidá z cha něco do útoku
nepamatuji jak to zní přesně..
pak je ještě božka síla a to přidá z cha něco do útoku
nepamatuji jak to zní přesně..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Svate symboly
Božská moc je síla, pokud si dobře pamatuju, ang je to divine power
Božský štít je to na oč
obě jsou ve featech, ale pokud je neznáš, tak to znamená, že máš moc nízký charisma a tudíž se ti ani neobjevý na výběr, a délka trvání je na počet kol omezený bonusem charisma (něco jsem zaslechl že je to tu prodloužený)
Božský štít je to na oč
obě jsou ve featech, ale pokud je neznáš, tak to znamená, že máš moc nízký charisma a tudíž se ti ani neobjevý na výběr, a délka trvání je na počet kol omezený bonusem charisma (něco jsem zaslechl že je to tu prodloužený)
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Svate symboly
Divine power:
V těch českejch překladech nejsem zrovna zběhlej, ale mělo by to být ono
Sesilatel získá 1 extra hp za level sesilatele. Síla je zvýšena na 18 a BAB se zvedne jako u povolání fighter. To znamená +1BAB za level.
Je to samozřejmě kouzlo a pokud jsi ho ve standartních nastaveních neviděl, špatně jsi hledal.
V těch českejch překladech nejsem zrovna zběhlej, ale mělo by to být ono
Sesilatel získá 1 extra hp za level sesilatele. Síla je zvýšena na 18 a BAB se zvedne jako u povolání fighter. To znamená +1BAB za level.
Je to samozřejmě kouzlo a pokud jsi ho ve standartních nastaveních neviděl, špatně jsi hledal.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Svate symboly
Takze existuji kouzla: (zamerne rikam kouzla protoze na svatem symbolu je pocet pouziti, z toho odvozuju ze Divine power neni feat jako napr Divine shield,Divine health,Divine might,Divine wrath)
klerik:
divine favor (bozska prizen)
divine power (bozska sila) - v CR preklad hry je uvadena jako bozska sila nikoliv bozska moc
paladin:
divine favor (bozska prizen)
z tohoto zakladu informaci sem usoudil ze se jedna o spesl kouzlo. Ted se domnivam ze de spis o nedorumeni mezi ceskym prekladem hry "bozska sila" a prekladem WB, ktery nazval kouzlo "bozska moc"
klerik:
divine favor (bozska prizen)
divine power (bozska sila) - v CR preklad hry je uvadena jako bozska sila nikoliv bozska moc
paladin:
divine favor (bozska prizen)
z tohoto zakladu informaci sem usoudil ze se jedna o spesl kouzlo. Ted se domnivam ze de spis o nedorumeni mezi ceskym prekladem hry "bozska sila" a prekladem WB, ktery nazval kouzlo "bozska moc"
Podporte nový projekt
Re: Svate symboly
BINGO!!aster3 wrote: z tohoto zakladu informaci sem usoudil ze se jedna o spesl kouzlo. Ted se domnivam ze de spis o nedorumeni mezi ceskym prekladem hry "bozska sila" a prekladem WB, ktery nazval kouzlo "bozska moc"
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz
Re: Svate symboly
WB to nijak nepřekládají. Ten popisek se generuje z .tlk souboru. Pokud jsou ty překlady různé, tak je to chyba, ale my jsme překlady NWN nedělali.aster3 wrote: z tohoto zakladu informaci sem usoudil ze se jedna o spesl kouzlo. Ted se domnivam ze de spis o nedorumeni mezi ceskym prekladem hry "bozska sila" a prekladem WB, ktery nazval kouzlo "bozska moc"
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Svate symboly
haha
ale ono to neni az taka sranda ze kuli tomuto nedorozumeni sem dal za dany predmet o 20k vic
De to nejak reklamovat ?
Podporte nový projekt
Re: Svate symboly
nejdeaster3 wrote:...De to nejak reklamovat ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Svate symboly
Ale jó třeba jo, třba se najde potulný obchodník z pouště, který zrovinka tohle shání pro šejka Vohdana al Karafa.
Třeba potkáš DM a prodáš mu to i s přirážkou co víš.
Třeba potkáš DM a prodáš mu to i s přirážkou co víš.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Svate symboly
DM nekupuje, DM vytváří! 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Svate symboly
Heleho .... tvůj obchodní kontakt se právě ozval.Krata wrote:DM nekupuje, DM vytváří!
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend