Zabanovaný účet

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Zabanovaný účet

Post by kucik »

Musim napřed vyřešit, abych mohl povolit jen tvůj účet z této IP. Takže strpení prosim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Zabanovaný účet

Post by -speck- »

kokosak wrote:Na EQ byli skutečně Piano a Wolf dva různí hráči, o Deadlymoonnovi, nebo jak je to tu, nevím.
Tohle mohu jen potvrdit.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Zabanovaný účet

Post by photter »

hele chlapi, s tim věčným dohadováním jestli je to jeden nebo dva účty - každej je správce svýho účtu a svejch hesel a jestli se chová tak, že je někdo zneužije, není to chyba týmu ale jen jeho vlastní
a pokud někdo zneužije vaše účty nebo hesla a udělá vám tu vostudu a průser, tak ste mu ty hesla neměli dávat popřípadě se chovat tak, aby je nemohl zneužít

takže bych očekával, že wolf sem napíše něco ve smyslu "sorry, sem vůl, že sem si nedal pozor na hesla, udělám si novej účet a ten bude jen můj a můžete mě speciálně hlídat"
věčně se ohánět tím "já to nebyl" nikam nevede a popravdě to nikoho nezajímá - jestli si to páchal sám nebo někdo jinej z tvýho účtu je pro tým v podstatě šumafuck
tož tak
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: Zabanovaný účet

Post by aster3 »

Ja bych se taky primluvil za wolfa. Nemyslim si, ze je to problemovy hrac.
Podporte nový projekt
User avatar
Wolf
Nováček
Posts: 15
Joined: 17:32 07. Sep 2008
Location: Praha

Re: Zabanovaný účet

Post by Wolf »

photter wrote:hele chlapi, s tim věčným dohadováním jestli je to jeden nebo dva účty - každej je správce svýho účtu a svejch hesel a jestli se chová tak, že je někdo zneužije, není to chyba týmu ale jen jeho vlastní
a pokud někdo zneužije vaše účty nebo hesla a udělá vám tu vostudu a průser, tak ste mu ty hesla neměli dávat popřípadě se chovat tak, aby je nemohl zneužít

takže bych očekával, že wolf sem napíše něco ve smyslu "sorry, sem vůl, že sem si nedal pozor na hesla, udělám si novej účet a ten bude jen můj a můžete mě speciálně hlídat"
věčně se ohánět tím "já to nebyl" nikam nevede a popravdě to nikoho nezajímá - jestli si to páchal sám nebo někdo jinej z tvýho účtu je pro tým v podstatě šumafuck
tož tak
Tak to rozhodně očekáváš špatně. Samozřžejmně díky, že mi zrušíte Ban na muj účet, ale pokud je to takový problém, tak vůbec na Th hrát nemusím. Popravdě nikomu jsem má hesla nedával ... Podle mě je to blbost, aby si někdo bral moje heslo a email - sám tomu nerozumím a nechápu to.
Pro Kucika: Samozřejmně děkuji pokud se mi BAN zruší a jistě počkám, jen jsem chtěl vedět, jestli se to řeší nebo jestli se na to nezpomnělo, takže děkuji.
Elisia Relvenith - duchovní vůdce
Locked