Asi poprvé jsem byl hlavním aktérem hry a skvělě sem se bavil
A dík taky patří samozřejmě G14 a Portisovi za trpělivost
Chtěl bych poděkovat, jak všechny v podtemnu lovim, mám banku plnou hlav a hlavně děkuju tobě, že jsem tě tolikrát dole potkal...ripatko wrote:Chtel bych podekovat teamu za to, jak zametl s infrou co se tyce postihu v podtemnu....
Pekne hosi, jestli se nam chtej producirovat po podtemnu tak at za to plati
Důležité je také dávat si pozor, aby si nebyl prozrazen!!!Tretas wrote:Díky loreleilovi za včerejší záchranu Hanta! Teď se vojáčci můžou jít klouzat