S DS souhlasim v jediný věci... To že jsou tam náckové a podobná pakáž, mě nezajímá. Nejsem neonacista ani nic podobného. Vadí mi cikáni a to pořádně, zvlášt proto, že muj otec, který tvrdě dřel, stejně jako muj bratr aby se dostali ke slušnému platu aby uživil naší rodinu a byly jsme v pohodě... Tak že musí platit daně, ze kterejch dou peníze do lidí (řikám LIDÍ, tudíž jak cikánů, tak bílejch, žlutejch, atd.), kteří sou blbý jak mezci, nemaj žádný vzdělání, protože nato kašlali (nemluvim o lidech kterým se toho bohužel nedostalo).
Stejně jako Paroubek, chce zvednout daně lidem který makaj a vydělávaj velký prachy a dát nižší těm co vydělávaj mín. Člověk dostává tolik, na kolik je schopný. Zase, nemluvim o lidech co neměli tu možnost se vzdělávat nebo nejsou natolik schopní, stejně jako to nehážu všechno na cikány. Tak...
A nejsem neonacista
