zarazilo me,ze ho muzu kouzlit pokazde kdyz se ma postava vyspi
obnovi se spankem
nevim jestli by se nemelo obnovovat pouze meditaci...nechci toho zneuzivat pokud je to chyba,proto se ptam.
postava: Isabell
acc: G14
dekuji za odpoved
A nemáš třeba dex. postavu s akrobacií a nepodařilo se to nasbírat +20 OČ v modifikátoru dodge (uhýbání)? Pokud to není ani tímto, pak je opravdu zrada v tom kouzle.G14 wrote:to neni tim.....
i kdyz ma postava na sobe nic nema tak ji to pricte jen +15 oc
o tomhle vim,tim to neni![]()
ke vsemu do oc bych si prave nic nekoupila,vim ze to nepricita pak tohle kouzlo....proste je chybka jinde
Jo taky možnost, ale nevím no to by musela mít akrobacii, boty na úhýbání a dát si božský štít (jestli ho má to nevím), popřípadě písnička.Glumišek wrote: A nemáš třeba dex. postavu s akrobacií a nepodařilo se to nasbírat +20 OČ v modifikátoru dodge (uhýbání)? Pokud to není ani tímto, pak je opravdu zrada v tom kouzle.
To jo, jen jsem chtěl ukázet na další možnost byť nepravděpodobnou.-RoF- wrote:Jo taky možnost, ale nevím no to by musela mít akrobacii, boty na úhýbání a dát si božský štít (jestli ho má to nevím), popřípadě písnička.Glumišek wrote: A nemáš třeba dex. postavu s akrobacií a nepodařilo se to nasbírat +20 OČ v modifikátoru dodge (uhýbání)? Pokud to není ani tímto, pak je opravdu zrada v tom kouzle.
To je blbé, s tím tedy může pomoci jen někdo z WB, takže Kucik .... jujda už vidím jakou z toho má radost.G14 wrote:mam zaklinacku takze oc rozhodne namaxovany nemam.....mam tam rezervy dost,melo by to pricist na tuty
ne zadne jine kouzlo sem nekouzlila k tomu.....
vemu svou postavu,sundam ji vsechny veci z craftu i z obchodu,mam ji ocistenou od kouzel,zameditovanou a stejne mi to nepricte +20 oc jak ma