Jak bylo řečeno, to už se tu mockrát probralo. Jen pár připomínek:aster3 wrote:Ty zrejme vzpominas na doby davno minule kdyz se hraci nehuntovali za vybavou a skutecne se bavili....Žorž wrote: Naqpř.: Pamatuju, a nejsem zdaleka sám, Juanina kněze, na kterýho zůstala vzpomínka právě pro jeho čistou víru...
1) klerik se musí modlit, aby mohl kouzlit - to je pro něj povinné minimum
2) bohové jsou všudypřítomní, neomezují se na přítomnost v chrámech, mohou jak svým vyznavačům pomáhat kdekoliv, ale i slyšet jejich modlitby pronášené kdekoliv
3) modlení v chrámu je jaksi úlitba bohům navíc, chrám může být nahrazen i použitím svatého symbolu příslušného boha
4) pro bohy, nezaváděj nám tu zvyky z EQ nebo demony
a mimochodem, při tvém zaujetí proti kraftu, viděl jsem tu tvoji paladinku v dílnách taky dost často....